Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie na kolonie 2016? Boimy się wysłać dzieci na wakacje za granicę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 maja 2016 r. o 15:05 Powrót do artykułu
teraz jak dostają w wuj pieniędzy za darmo (500+) to na pewno wakacje będą mieć na szynszylach, jedynie uczciwie pracujący biedacy z jednym dzieckiem nie wyślą, bo nie będą mieć za co, bo wynagrodzenia 1200-1500 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja swojej jedynaczki nie wyślę bo nie mam za co, bo nie dostaę 500 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My planujemy się wybrać do Wiednia na tydzień i pozwiedzać, bo znaleźliśmy dobry i tani nocleg przez BookApart :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co gdybać. Niebezpieczeństwo może spotkać tak samo na wycieczce jak i u nas w kraju. Moja córka co prawda ma 15 lat już, mimo to jakaś obawa jest, ale przecież nie będę jej ograniczać. Z biura Grześkowicz wykupiłam jej wycieczkę do Grecji, znajomej córka razem z nią jedzie. Trzeba trochę z przymrużeniem oka na to spojrzeć i dać dziecku czerpać radość z dzieciństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnym rozwiązaniem dla nastoletnich chłopców są kolonie wojskowe. mój syn bardzo interesuje się takimi rzeczami i w tym roku znalazłam dla niego super ofetę. ******scat.pl/szkolenia/48.kolonie_wojskowe___lato_2016.html młody już nie może się doczekać wakacji :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady, jest opieka, ubezpieczenie itd. nasze dzieciaki jadą w tym roku za granicę, wyjazd już zapłacony. co prawda trochę drogo wyszło, ale im obiecaliśmy to jadą. wzięliśmy sobie pożyczkę online z ferratum banku i po sprawie. mało formalności, szybkie wysłanie pieniędzy i bezpiecznie jak to w banku. już niedługo koniec roku szkolnego i wszyscy odpoczniemy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady! Nie panikujmy! Ja wysyłam dzieci z kochamwakacje.pl na wszystkie kolonie i jeszcze nic się nie wydarzyło. W tym roku lecą do Chorwacji. Sama bym z nimi pojechała! Nie dajmy się zwariować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę polecić obóz w Silnowie ze strony family-life.pl. Mój syn co roku z nimi jeździ, co roku wraca mega zadowolony i chwali się nowymi umiejętnościami (jest to obóz sportowy). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego my z męzem zdecydowaliśmy, że bierzemy dzieciaki i wyjeżdżamy razem w czwórkę. Zdecydowaliśmy się na Szczecin, znaleźliśmy dobry hotel Dana i wiem, że będzie fajnie. jest plaża, mozna pozwiedzać, zobaczyć coś fajnego. W Polsce też można miło spędzić czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę też uważam, że nie ma co wariować! Ja rok temu wysłałam syna na kolonie z biurem BUT i wrócił naprawdę zadowolony. Organizacja naprawdę w porządku, kadra też, a i zobaczył trochę fajnych miejsc, bo pojechał do Włoch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka już kolejny raz pojedzie ze stowarzyszeniem SKAUT, dzieci mają dużo zajęć, jest bezpiecznie, a temperatury w Polsce w ostatnich latach porównywalne do zagranicznych kurortów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wysyłałam córkę z Almatur przez kilka sezonów :)Teraz drugi raz jedzie z kochamwakacje.pl i jest naprawdę zadowolona :) Mają bardzo różnorodny rodzaj obozów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo teraz za bardzo o wszystko się boimy. My biegaliśmy z kluczem u szyi a  teraz msi być zapewniona ciągła opieka. W dużej mierze przesadzamy. Ja się nie boje puszczać dzieciaków na kolonie, to pewien etap życia, kolonia to super sprawa, fajne wspomnienia, każde dziecko chce to przeżyć. Puszczam je ze sprawdzonym biurem podróży – Columbus  z Rzeszowa, więc wiem, że opiekę mają dobrą i wszystko na miejscu jest porządnie zorganizowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie dzieciaki jeszcze są za małe na wyjazdy samodzielne za granicę, dlatego jak na razie próbujemy kolonii w Polsce z tropem przygody. Nasze córki uwielbiają ich kolonie w góry zwłaszcza, że jesteśmy z Pomorskiego. Wyjazdy są bardzo przemyślane, nastawione na aktywne spędzanie czasu z dziećmi. Zresztą fakt, że dziewczyny jadą już tam trzeci raz to dobra rekomendacja dla nas jako dla rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA wysłałam dzieciaki na kolonie z biurem Tropem Przygody. Dzieciaki zachywcone, ja również. Poznałam kadrę, ośrodek bardzo na poziomie no i cenowo obóz godny polecenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze trzeba się zastanowić z kim wysłać swoje dzieci na kolonie.my od kilku sezonów wysyłamy dzieci ze sprawdzonym organizatorem hawo tour.kolonie na bardzo wysokim poziomie i w rozsądnej cenie - polecam gorąco ***hawo.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odradzam hawo tour. Brak opieki nad dziećmi. Rodzice w trakcie kolonii odbierają dzieci. Ogólnie sodoma i gomora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dać dzieciom szansę na usamodzielnienie się i przeżycie przygody :) ja wybrałam obozy żeglarskie, bo zależało mi na aktywnych wakacjach dla dziecka ;) dzieci zachwycone, zakochane w żeglarstwie i mega dumne ze swoich pierwszych sukcesów na wodzie. Mogę polecić szkołę Feniks Mazury, robią naprawdę dobrą robotę ;) ***feniks-mazury.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...