Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie najbardziej potrzebne są nowe ścieżki rowerowe? Badania ruchu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2016 o 18:18 Powrót do artykułu
Wcale się nie dziwię że te ubogie zwierzęta boją się jeździć po takich wyznaczonych na jezdni drogach rowerowych, jeżeli w Lublinie jeżdżą takie robaki i głupie baby, smrody które boją się szybko ruszać i stoją po 10 sek na zielonym... - agresywny kierowca bmw
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JP2GMD
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Np.Zbożowa -owszem,pas dla rowerow,po najgorszych dziurach.to samo Zamojska.Ale nikt nie powie że nie ma pasa dla rowerów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na Głębokiej. Ogólnie cała ulica do wymiany, a przynajmniej tragiczne chodniki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polecam wybrać się na Radziszewskiego ok 15:30 - 16:00. Przejechanie tamtędy rowerem to koszmar. Trzeba niestety jechać chodnikiem, bo samochody blokują pas dla rowerów. Jeszcze ani razu nie widziałem w tym miejscu policji, a by się przydała.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wy ***ac z tymi bicyklami do lasu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIc dziwnego, że nie chcą jeździć ulicami w starciu z samochodem raczej nie wygrają :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Projekt przebudowy Al.Racławickich zakłada budowę ścieżki rowerowej przy jezdni. Projektant takiego czegoś pewnie nie widział tego co jest i to że ścieżka powinna być wzdłuż chodnika .Miejsca dość a tam gdzie jest ciut węższy jest miejsce by poszerzyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech dociagna sciezke rowerowa z wawozu na Porebie do Tesco.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wy nie róbcbie nowych tylko remontujcie stare - Czuby od "sklepu dla idiotów" do ul. Nadbystrzyckiej - tam się nie da jeździć. Wąsko, piesi z rowerami na jednym pasie i DZIURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To powinno być wyłączone z ruchu rowerowego. Ścieżka wokół zalewu - wiele odcinnków wymaga generalnego remontu po bokach ścieżka się zapadła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Pan" to jesteś napewno! Za nastolatka grałem w taką grę w karty - "w pana".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czekam na pas  dla gejow jak pojawia sie bus pasy przestaje wpuszac autobusy niech stoja w korku
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lublin to nie wieś. Tu sie samochodem jezdzi a jak kogo noe stac to MPK.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O ja nie mogę, "pan" napisał. Czoła chylę, ręce po sobie trzymam, jutro jadę wyrobić to uprawnienie na "bilet miesięczny". Zarabiasz pewnie tyle, ile holenderski żul z opieki socjalnej dostaje... I gdzie ty "jezdzisz" po tym Lublynie "noe". Arkę "se" wybuduj jak Bystrzyca wystąpi z brzegów... Dać xxx komputer!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te pasy rowerowe są w stanie zagrażającym życiu i zdrowiu. Wszędzie piach, gałęzie, liście (jeszcze od jesieni) i śmieci. Tak wygląda Wileńska, Wojciechowska, Łęczyńska. Jeżdżę na co dzień samochodem, rowerem raczej dla sportu i rozrywki, ale rowerem zdecydowanie wolę lawirować po chodniku niż narażać życie na zaniedbanym pasie między niedouczonymi kierowcami. Co innego ścieżka rowerowa. W naszych polskich warunkach dla bezpieczeństwa cyklistów jeszcze długo ścieżki powinny być separowane od jezdni. Takich mamy kierowców.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chylę czoło przed obserwatorem sprawozdawcą, poprzednikiem. Mam dokładnie takie same spostrzeżenia! Chciałbym jeżdzić rowerem po Lublinie. Bezpiecznie! Ale jeżdżę samochodem. Rocznie pokonuję w "konserwie" nie mniej niż 20 kkm... W sumie - niedzielny kierowca jestem. :(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
SCIEŻKI ROWEROWE POGARSZAJĄ BEZPIECZEŃSTWO ROWERZYSTÓW !!!!! Tak, musze napisać tak bulwersujący tytuł aby dotartł do kierowców ! Kiedy jeżdziłem ulicą to byłem na drodze z pierszeństwem. Samochody wyjeżdzające z bocznych ulic i skręcające w te boczne ulice ustępowały mi pierszeństwa. Od kiedy jeżdzę scieżką to jeszcze nie miałem dnia aby nie było wymuszenia pierszeństwa przez samochody. Jeśli samochód wyjeżdza z bocznej ulicy to nie popatrzy przed scieżką tylko z całym impetem hamuje dopiero przed jezdnią. Jak skręca w boczną ulicę a ja jadę ścieżką to jakbym się nie zatrzymywał to juz nieraz byłbym zmieciony w powietrze. Podobnie jest na skrzyżowaniach z warunkową zieloną strzałką w prawo. Pomimo że ja mam zielone światło na drodze rowerowej a on ma czerwone z warunkową strzałką to nagminnie zajeżdza mi drogę. A już nalepszym przykładem jest rondo Berbeckiego na Kalinowszczyźnie. Rowerzysta jadący ścieżką dookoła ronda powinie przejechać płynnie bez zatrzymywania się bo w każdym przypadku ma pierszeństwo. Kto zaryzykuje ? Ile czasu pożyje ? Jakby jechał ulicą dookoła ronda to już wszyscy by mu tego pierszeństwa udzielali. Jeszcze jedna sytuacja: Stoją samochody w korku, np obecnie na al. Solidarności. Spróbujcie przejechac rowerem i wyminąc te pojazdy. Nie da się bo co któryś kierowca usilnie trzyma się lewej krawędzi swojej jezdni. A przecież w kodeksie jest napisane, że trzeba jechać jak najbliżej prawej. Oczywiście sam jestem kierowcą, rowerzystą i pieszym, jak wielu z nas. Kierowcy zdawali na prawo jazdy gdy nie było ścieżek rowerowych. I stąd takie sytuacje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a mnie wnerwiają piesi, piesi z psami (bardzo często pan/pani na chodniku, smycz w poprzek ścieżki, piesek na trawniku), desko- i łyżworolkowcy na ścieżkach.... po co lezie czy jedzie taki/taka ścieżką skoro obok ma chodnik???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A po co pedalistom ścieżki rowerowe skoro ci w tych obcisłych i obleśnych spodenkach zapierd.. ulicą pomimo że obok jest ścieżka ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zgadzam się z uwagami Roberta.  kierowcy  sporadycznie raczej dają pierwszeństwo rowerzyście. kiedyś dojechałem do takiego co wymusił na mnie , wytłumaczyłem o co chodzi . nie wiedział :) do tego dochodzą jeszcze ścieżki łączone - pieszo-rowerowe, jeśli pierwszy od ulicy jest pas pieszy , to kto ma pierwszeństwo ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: