Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie najbardziej potrzebne są nowe ścieżki rowerowe? Badania ruchu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2016 r. o 18:18 Powrót do artykułu
Wcale się nie dziwię że te ubogie zwierzęta boją się jeździć po takich wyznaczonych na jezdni drogach rowerowych, jeżeli w Lublinie jeżdżą takie robaki i głupie baby, smrody które boją się szybko ruszać i stoją po 10 sek na zielonym... - agresywny kierowca bmw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JP2GMD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Np.Zbożowa -owszem,pas dla rowerow,po najgorszych dziurach.to samo Zamojska.Ale nikt nie powie że nie ma pasa dla rowerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Głębokiej. Ogólnie cała ulica do wymiany, a przynajmniej tragiczne chodniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam wybrać się na Radziszewskiego ok 15:30 - 16:00. Przejechanie tamtędy rowerem to koszmar. Trzeba niestety jechać chodnikiem, bo samochody blokują pas dla rowerów. Jeszcze ani razu nie widziałem w tym miejscu policji, a by się przydała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy ***ac z tymi bicyklami do lasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIc dziwnego, że nie chcą jeździć ulicami w starciu z samochodem raczej nie wygrają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Projekt przebudowy Al.Racławickich zakłada budowę ścieżki rowerowej przy jezdni. Projektant takiego czegoś pewnie nie widział tego co jest i to że ścieżka powinna być wzdłuż chodnika .Miejsca dość a tam gdzie jest ciut węższy jest miejsce by poszerzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech dociagna sciezke rowerowa z wawozu na Porebie do Tesco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy nie róbcbie nowych tylko remontujcie stare - Czuby od "sklepu dla idiotów" do ul. Nadbystrzyckiej - tam się nie da jeździć. Wąsko, piesi z rowerami na jednym pasie i DZIURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To powinno być wyłączone z ruchu rowerowego. Ścieżka wokół zalewu - wiele odcinnków wymaga generalnego remontu po bokach ścieżka się zapadła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pan" to jesteś napewno! Za nastolatka grałem w taką grę w karty - "w pana".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekam na pas  dla gejow jak pojawia sie bus pasy przestaje wpuszac autobusy niech stoja w korku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to nie wieś. Tu sie samochodem jezdzi a jak kogo noe stac to MPK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ja nie mogę, "pan" napisał. Czoła chylę, ręce po sobie trzymam, jutro jadę wyrobić to uprawnienie na "bilet miesięczny". Zarabiasz pewnie tyle, ile holenderski żul z opieki socjalnej dostaje... I gdzie ty "jezdzisz" po tym Lublynie "noe". Arkę "se" wybuduj jak Bystrzyca wystąpi z brzegów... Dać xxx komputer!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pasy rowerowe są w stanie zagrażającym życiu i zdrowiu. Wszędzie piach, gałęzie, liście (jeszcze od jesieni) i śmieci. Tak wygląda Wileńska, Wojciechowska, Łęczyńska. Jeżdżę na co dzień samochodem, rowerem raczej dla sportu i rozrywki, ale rowerem zdecydowanie wolę lawirować po chodniku niż narażać życie na zaniedbanym pasie między niedouczonymi kierowcami. Co innego ścieżka rowerowa. W naszych polskich warunkach dla bezpieczeństwa cyklistów jeszcze długo ścieżki powinny być separowane od jezdni. Takich mamy kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chylę czoło przed obserwatorem sprawozdawcą, poprzednikiem. Mam dokładnie takie same spostrzeżenia! Chciałbym jeżdzić rowerem po Lublinie. Bezpiecznie! Ale jeżdżę samochodem. Rocznie pokonuję w "konserwie" nie mniej niż 20 kkm... W sumie - niedzielny kierowca jestem. :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SCIEŻKI ROWEROWE POGARSZAJĄ BEZPIECZEŃSTWO ROWERZYSTÓW !!!!! Tak, musze napisać tak bulwersujący tytuł aby dotartł do kierowców ! Kiedy jeżdziłem ulicą to byłem na drodze z pierszeństwem. Samochody wyjeżdzające z bocznych ulic i skręcające w te boczne ulice ustępowały mi pierszeństwa. Od kiedy jeżdzę scieżką to jeszcze nie miałem dnia aby nie było wymuszenia pierszeństwa przez samochody. Jeśli samochód wyjeżdza z bocznej ulicy to nie popatrzy przed scieżką tylko z całym impetem hamuje dopiero przed jezdnią. Jak skręca w boczną ulicę a ja jadę ścieżką to jakbym się nie zatrzymywał to juz nieraz byłbym zmieciony w powietrze. Podobnie jest na skrzyżowaniach z warunkową zieloną strzałką w prawo. Pomimo że ja mam zielone światło na drodze rowerowej a on ma czerwone z warunkową strzałką to nagminnie zajeżdza mi drogę. A już nalepszym przykładem jest rondo Berbeckiego na Kalinowszczyźnie. Rowerzysta jadący ścieżką dookoła ronda powinie przejechać płynnie bez zatrzymywania się bo w każdym przypadku ma pierszeństwo. Kto zaryzykuje ? Ile czasu pożyje ? Jakby jechał ulicą dookoła ronda to już wszyscy by mu tego pierszeństwa udzielali. Jeszcze jedna sytuacja: Stoją samochody w korku, np obecnie na al. Solidarności. Spróbujcie przejechac rowerem i wyminąc te pojazdy. Nie da się bo co któryś kierowca usilnie trzyma się lewej krawędzi swojej jezdni. A przecież w kodeksie jest napisane, że trzeba jechać jak najbliżej prawej. Oczywiście sam jestem kierowcą, rowerzystą i pieszym, jak wielu z nas. Kierowcy zdawali na prawo jazdy gdy nie było ścieżek rowerowych. I stąd takie sytuacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie wnerwiają piesi, piesi z psami (bardzo często pan/pani na chodniku, smycz w poprzek ścieżki, piesek na trawniku), desko- i łyżworolkowcy na ścieżkach.... po co lezie czy jedzie taki/taka ścieżką skoro obok ma chodnik???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co pedalistom ścieżki rowerowe skoro ci w tych obcisłych i obleśnych spodenkach zapierd.. ulicą pomimo że obok jest ścieżka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z uwagami Roberta.  kierowcy  sporadycznie raczej dają pierwszeństwo rowerzyście. kiedyś dojechałem do takiego co wymusił na mnie , wytłumaczyłem o co chodzi . nie wiedział :) do tego dochodzą jeszcze ścieżki łączone - pieszo-rowerowe, jeśli pierwszy od ulicy jest pas pieszy , to kto ma pierwszeństwo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...