Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie najlepiej uczą języka angielskiego? Lista liceów

Utworzony przez gh, 26 września 2013 r. o 17:27 Powrót do artykułu
Mój znajomy z Włoch chodzi do empik school, choć na początku miał obawy, ale już po pierwszych zajęciach kursu dla początkujących nauczył się podstawowych zwrotów w naszym języku i przywitał się z nami prawidłowo po polsku, a nawet poprosił o herbatę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja moge powiedziec dlaczego Dlugi Jezyk polecam - ze wzgledu na atmosfere, ktora sprzyja mega nauce:) To mi pomaga !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krusiu - dokladnie, zgadzam sie z tym. ja troche odstawalam w grupie,bo moj poziom angielskiego nie byl tak dobry, ale lektorzy nie byli dla mnie z tego powodu jacys nieuprzejmi - przeciwnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to sie odstawaniem od grupy nie ma co przejmowac :) Wiadomo,ze nigdy nie trafii sie na takich samych. Dlugi Jezyk to tez jest spoko szkola, jezeli chodzi o Wawe to trzymaja poziom. Przyjazna i dosc nowoczesna jest:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Dlugim JEzyku podobalo mi sie to,ze szkola byla nowoczesna,. Wybieraja znane i lubiane kanaly komunikacji, nie zamykaja sie na nowosci. Dostosowuja sie do ucznia - fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlugi Jezyk to dobra szkola, nawet bardzo dobra. POmogla mi porzucic niepewnosc siebie i zaczac mowic po angielsku :) Co nie bylo latwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja moge powiedziec dlaczego Dlugi Jezyk polecam - ze wzgledu na atmosfere, ktora sprzyja mega nauce:) To mi pomaga !
tez to lubie:) Mega fajne sa te zajecia. A do tego duzo mam ochote sie uczyc i powtarzac w domu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego typu porównania są bzdurą dlatego, że nie obejmuja jaki procent uczniów korzysta z prywatnych lekcji a wiadomo, że co drugi chodzi na korki...szkoły lublin sobie nie zawracają głowy bo uczeń to teraz jest tylko numerem w statystykach nic pozatym ale za to wyrosłow jak grzybów po deszczu przeróżnego rodzaju kursy itp itd w szkołach się uczy teori i tak jest z językami uczą gramatyki tylko a konwersacje używając angielski leżą  http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...