Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Palikot nie promuje Lublina tylko żeruje na jego mieszkańcach. Niech pani emerytka wymieni choć jedną inwestycję, która za czasów tego błazna została zrealizowana w naszym mieście lub chociaż rozpoczęta. Ja mogę wymienić kilka tuzinów tych odwołanych, przesuniętych, zaniechanych, zawalonych, obiecanych. Oto prawdziwa promocja i sukcesy !!! Pacynka i wydmuszka medialna nic ponad to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto to jest Soboń ... taki Pisowski Łątka ... ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wc napisał:
Palikot nie promuje Lublina tylko żeruje na jego mieszkańcach. Niech pani emerytka wymieni choć jedną inwestycję, która za czasów tego błazna została zrealizowana w naszym mieście lub chociaż rozpoczęta. Ja mogę wymienić kilka tuzinów tych odwołanych, przesuniętych, zaniechanych, zawalonych, obiecanych. Oto prawdziwa promocja i sukcesy !!! Pacynka i wydmuszka medialna nic ponad to.
No i co z tego. PO-paprańcy nawet nie mają kogo wystawić na listach do parlamentu europejskiego. PO-dpierają się spadochroniarzami ze zrzutu. Tak wyprowadził to całe towarzystwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strach podnieść deskę sedesową..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I o czym ma to świadczyć,bo nie wszyscy kumają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
błazen, błazen, błazen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paligłup herbu "Wibrator" na po wyborczej konferencji ma poraz kolejny zaszokować - wyciągnie swoje prącie (tym razem nie Lateksowa Proteze a to naturalne bo poszła fama ze nie ma naturalnego i nosi protezę- wiec udowodni że ma) i dokona samogwałtu poczym oswiadcza ze najbardziej lubi uprawiać sex z tym kogo kocha najbardziej - czyli samym soba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bracia co to za styl waszych wypowiedzi?, to nie jest styl moich wypowiedzi. Janusz to Wielki Polak i przykładny katolik, przykładny katolicki mąż kilku żon i kilku męzów. Nie znacie duch nowych czasów, Nie przystoi tak żle wypowiadać się o Pośle wspieranym przez moją kurię. Jak czytam wasze wpisy i komentarze to ogarnia mnie lęk - widze przeed oczami nagonkę z marca 1968 i wydawanie biletów w jwedną strone do Izraela, tak sobie mysle że jakbym wówczas był starszy o te 20 lat, to pewnie i mi dali by paszport, i tak dzis nei mógł bym swoim STYLEM sie do Was wypowiadać. Wszedzie tylki widze tę kaczą nagonke i drukowanie list konfidentów SB. Ludzie nie znacie tamtych czasó, bo jak inaczej człowiek mógł zrobić karriere czy to w nauce i w Kościele (jak ja) czy gdzie indziej jak nie podPiSał zasiadczenia o współpracy z SB ? z pasterskim pozdrowieniem Jozif Ż- TW. "Filozof"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to cynbalskie media lansują tego prostaka z dołów społecznych którego największym osiągnięciem intelektualnym jest latanie z gumowym penisem.w tym osobniku , stefciu nisiołowskim czy konowiczu ukazana jest twarz PO. Czy ojczyzna nasza zasługuje aby była reprezentowana przez takich osobników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieronie Hanik, grisni Lubelskigo Palikota. Tak wdycki domie godajom.piszom kamraci górnicy ze Ślonska, A co jo myśla ło tym pieronskim szpynioku? A no szkoda ze Ślonsk niy mo takigo palikota,jako Hanys co kukom teos w Lublinie,fest mi sie tyn skurczek podobo, jak do sygnał do budowy FARY, to byda mu sie kłanioł jak abp Jozkowi Życińskiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin Nowak , szanowny panie, pon niy wiedzom co to FORMA, Budda Jezus czy Mahomet, to tylko słowa, som formom jak pon jo i ten,. Widzi pon buddysta, jak medytuje, zen, to pragnie ze jego myśli wyrzynoć Budde, czy inne bustwa co mu robiom bajzel w myśli, chcom spczywac w świałośći co jest driny w kozdym w nas.( Czyli czeba zabic Budde Jezusa, gdy nadchodzom poczas medytacji). Pozdrowio katolik-buddysta,po wuml-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak zwykle po prycie osioł spod biłgoraja wydalił się a wielbiciele zawartości sławojek dostają spazmów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1/ na Palikota wielu narzeka, przeklina ale jakoś nikt go nawet do sądu nie zaskarżył , a może tak jest że ma rację ? A może najzwyklej i po prostu, choć w sposób niezwykły mówi prawdę? ( nie liczę pozwu byłej żony, bo kiedy Palikot zarabiał pieniądze w dużym biznesie, to. wg. ówczesnych anonsów prasowych, bodaj także w "DW", ta zacna niewiasta go rogi przyprawiała, a dziś pewnie najchętniej by wykastrowała ... ot .. miłość niejedno ma imię .. ) 2/ Poziom komentarzy szanownych internautów jest, jak to kiedyś określił niejaki K.Wojewódzki na poziomie "ścieków", a ich poziom merytoryczny hmm .. mniej niż zero, wiele z nich, komentarzy, dowodzi brak minimalnego rozumienia tematu. 3/ Autorek sam przyczynia się do "wzrostu notowań" Palikota , dzielnie acz wybitnie tendencyjnie prowadząc śledztwa dziennikarskie i co bardziej łakome, czytaj: brudniejsze szczegóły skwapliwie publikując w "DW" Pozdrowionka dla szanownych internautów, Autora, tudzież samego posła Palikota , .. byłej żony P. .. nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze nic! Wczoraj wyszedłem na spacer, patrzę, a tu Palikot. Szedł Grodzką i gadał przez komórkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...