Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na Kraśnickich jarają na klatkach schodowych. Osobiście widziałem personel medyczny wychodzący z laboratorium i udający się na fajeczkę na klatkę schodową obok laboratorium. Jak z niego wychodziłem po 10 minutach to palących osób na klatce było już 5. Same lekarki i pielęgniarki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na klatkach w szpitalach to pali personel .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolejne polskie kołtuństwo!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niedawno rzuciłem palenie w trakcie pobytu w szpitalu. Leżałem w Świdniku. Tam pacjenci palą w kiblach i nikt się tego nie czepia Personel też pali, ale w swoim kibelku... A co do psychiatryków - udowodniono, że palenie papierosów poniekąd pomaga schizofrenikom, więc w sumie gorsze dla nich jest zakazywanie im palenia, nie tylko ze względu na agresję.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Typowy przykład tworzenia prawa bez możliwości wyegzekwowania skuteczności.Stworzony dla dobrego samopoczucia że coś się niby zrobiło.Pracowników teoretycznie może karać dyrekcja szpital, która często sama pali na terenie szpitala, ale kto ma egzekwować zakaz palenia wobec pacjentów ? Jedna totalna fikcja a jednocześnie dowód że generalnie Polacy rewelacyjnie specjalizują się w omijaniu prawa od czasu II wojny światowej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po co ta ustawa, skoro jej się nie przestrzega i ci co nie palą dalej muszą wąchać ten smród? Bo prawda jest taka, że palący nie czują jak naprawdę śmierdzi od nich. A do tego jeszcze brak higieny i mamy taki odór, że szlag człowieka może trafić.Powinno się karać za takie rzeczy i to dotkliwie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Państwo policyjne tylko zakazy i nakazy a na wszystko zgadzają się wszyscy,wiem ,że palenie szkodzi ale nałogowy palacz zrobi wszystko by chociaż parę razy zaciągnąć się dymkiem czy to w szpitalu,dworcu,peronie,przystanku i w wielu innych miejscach a na to czyhają jak sępy "stróże prawa" by wypisać mandacik i pokazać kto w "Polsce" rządzi----w każdym razie pod tym względem jest gorzej niż za niedobrej komuny!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Aleg napisał:
Państwo policyjne tylko zakazy i nakazy...ale nałogowy palacz zrobi wszystko by chociaż parę razy zaciągnąć się dymkiem czy to w szpitalu,dworcu,peronie,przystanku i w wielu innych miejscach a na to czyhają jak sępy "stróże prawa" by wypisać mandacik i pokazać kto w "Polsce" rządzi...
Oj misiu, misu, gdybym był u ciebie na odwiedzinach, to przecież może mi się zachcieć srać i wcale nie musze mieć ochoty biec aż do kibelka, walne ci sraczke na środku korytarza bo przecież mi się chciało i mam ndzieie ze nie czyhałbyś na mnie jak sęp aby mnie ukarać i wywalić z swojego domciu nie dając dokończyć Smirnoffa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
rupert napisał:
Na Kraśnickich jarają na klatkach schodowych. Osobiście widziałem personel medyczny wychodzący z laboratorium i udający się na fajeczkę na klatkę schodową obok laboratorium. Jak z niego wychodziłem po 10 minutach to palących osób na klatce było już 5. Same lekarki i pielęgniarki. [/quote] [quote name='rupert' timestamp='1358966199' post='724438'] Na Kraśnickich jarają na klatkach schodowych. Osobiście widziałem personel medyczny wychodzący z laboratorium i udający się na fajeczkę na klatkę schodową obok laboratorium. Jak z niego wychodziłem po 10 minutach to palących osób na klatce było już 5. Same lekarki i pielęgniarki.
Niestety palą razem z pacjentami i odwiedząjącymi Przejść się nie da taki smród.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przestańmy wjeżdzać samochodami prywatnymi do centrum z rur wedechowych tak wali że żyć się nie da :)przecież spaliny i hałas zdrowia nie dodają.Oj ciężko byłby zostawiać swój samochodzik poza centrum. Miasto bez samochodów i palaczy to niemal uzdrowisko a z fontanną i zielenią wokół uf- pomarzyć. Ajak dotychczas nałogowi użytkownicy czterech kółek zakazów takich nie mają więc palacze również powinni mieć jakąś swobodę i wyznaczonych miejscach kultyralne palenie bez walających się wokół niedopałków powinno być dozwolone. Mamy demokrację czy nie?.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przepraszam bardzo a o personelu to nikt nie pomyślał wielu lekarzy i pielęgniarek pali i co mają wytrzymywać w pracy bez papierosa kompletna głupota urzędników zresztą i tak nikt tego nie przestrzega sam jestem ratownikiem medycznym i nałogowym palaczem podczas dyżuru pale na terenie szpitala i jakoś nikt do tej pory nic mi nie powiedział w budynku to rozumiem nie wolno ale przed szpitalem to inna sprawa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: