Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie pójść na pizzę w Lublinie? Nasz ranking TOP 7 pizzerii

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2017 r. o 17:50 Powrót do artykułu
Brakuje w rankingu najlepszej...: Al Nero w garażu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam pizza. Dziewczyna z lewej lepiej się prezentuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i gdzie ten artykuł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wam chyba zaplacili za reklame, bo prawie zadnej pizzerni nie znam
Może dlatego, że to są pizzerie, a nie pizzernie...  :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wielkim miłośnikiem pizzy a moja miłość do niej zaczęła się od Acerny. Co prawda na początku działalności mieli kogoś kto mylił oregano z bazylią i tej drugiej dodawał za dużo lecz do dziś staram się odtworzyć skład , niby tak prostej lecz podstawowej rzeczy jak sos. Dzięki za artykuł, nie miałem pojęcia że w Lublinie powstało tak wiele dobrych pizzerii. Dodam jeszcze, że najgorszą pizzę jadłem we Włoszech a najlepszą w Londynie we włoskiej pizzerii przy pełnej polskiej obsadzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha jak mozna nie znac Acerny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w Acernie peruggia to było mistrzostwo. Teraz syf i mimo że mam kartę klienta, która była pierwszym jej wydaniem , przestałem chodzić. Co do rankingu w dużej mierze się zgadzam ale dołożył bym jeszcze ze dwa punkty ktore zasłużyły na wyróżnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby DW był solidny i nowoczesny, to przy każdym opisie lokalu podałby nazwę, adres i godziny otwarcia ... bo do cholery ten artykuł powstał, no chyba że chodziło wyłącznie o wierszówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktos wie czy dziewczyna po lewej wolna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gran Caffe pizza ok, mam nadzieje ze urządzili porządnie wnętrze bo jak tam byłyśmy to śmierdziało stęchlizną, a krzesła i kanapy nadawały się na śmietnik. Il Regugio? przereklamowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ufam Suliszowi od czasu gdy zachwycał się lokalem w Niedrzwicy w którym jedzenie było całkowicie bez smaku. Pan Sulisz nie wspomina też o płaceniu, a jeszcze jakiś czas temu pisał "zapłaciliśmy z M tyle złotych". Dla mnie wygląda to jak reklamowanie za jedzenie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko wytwórnia pizzy ma najlepsze składniki :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile muszę zapłacić, żeby być w przyszłym roku na podium??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje mi tu "U szewca". Pizzę tam mają genialną, nie tylko w wersji typowo włoskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekture pizzę to takie typowe dla studencików mama tata da, pójdą chlac a potem jedza aby zapchać swój pijacki zoladek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwony pazdziernik.Pychaaa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście to kwestia subiektywna. Dla mnie absolutnie najlepszą pizzę mają (i to nie tylko w Lublinie) w Casa Mia na Hryniewieckiego. Włosi mogą się od nich uczyć włoskiej kuchni ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak dla mnie i mojej rodziny Pizzernia La Strega na Czubach robi smaczną i dobrą pizze
Potwierdzam choc nie jestem super smakoszem pizzy , ale mam subiektywna ocene nie odbija mi sie po ich pizzach przez 2 dni jak w innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasada jest prosta - jeżeli pizzeria podaje do pizzy sosy zamiast oliw, to znaczy ze to zła pizzeria i zła pizza.  Idąc tym tropem najlepsze pizze w lublinie to: Il Rufigio, Al Nero, 50-tka, Dziki Wschód, Aventino, Al Lago, Oto Ivo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Spiżarka Acerny mocno zeszła z jakości. Chodziłam do Acerny jeszcze w czasach liceum czyli jakieś 20 lat temu. Zachwycałam się wówczas pizzą z sardynkami (niestety już jej nie ma w karcie) i pizzą z ostrym serem i boczkiem. Niedawno zabrałam syna do najlepszej pizzerii w mieście i tu mocne rozczarowanie, ciasto jak rozmrożone Giuseppe z Biedronki, gumowate, grube. Do tego mega ilość oliwy na tłustym skądinąd boczku. Byliśmy mocno rozczarowani, kolejny już raz zresztą. Niestety więcej się tam nie wybiorę a szkoda, bo to była najlepsza pizzeria w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...