Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie pójść na pizzę w Lublinie? Nasz ranking TOP 7 pizzerii

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 lutego 2017 r. o 17:50 Powrót do artykułu
A jedliście w Grubym Benku? Od stycznia są otwarci na Męczenników Majdanka. Super pizza na puszystym cieście, bardzo syta, skłądników tyle, że aż mnie dziw bierze, że to im się opłaca. Warto spróbować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna pizza w fabryce piccy plac wolności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://jeszburger.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takim chamstwem i -powiem wprost- złodziejstwem jeszcze się nie spotkałam. Mowa o pizzerii PAUZA. W sobotę o godzinie 1.20 zamówiliśmy ze znajomymi dwie pizze i dwa sosy. Czas oczekiwania jaki nam podano to max 1,40h. Czekaliśmy i czekaliśmy, znajomi zdążyli się porozchodzić, nas samych obudził domofon, zgodnie z naszym życzeniem kierowca miał ze sobą terminal. Zapłaciliśmy więc za zamówione produkty. Kierowca poszedł. Odruchowo spojrzałam na zegarek i przestałam się dziwić dlaczego przysnęliśmy czekając na pizze: była 4.20!!!!!!!! A więc pizza przyjechała po 3 godzinach!!! Mało tego, okazało się, że kierowca nie dał sosów.. Od razu wykręciłam numer do PAUZY aby ktoś zawrócił kierowcę z naszymi sosami, nikt nie odbierał pomimo tego, że ktoś na pewno musiał tam być bo przecież kierowca miał ze sobą terminal. No nic, pizze były niedopieczone a składniki rozpłynęły się po pudełku. Z samego rana zadzwoniłam, aby przywieziono nam sosy, o których zapomniano wczoraj. Pan przez telefon odparł, że za 15 minut ktoś będzie (mieszkamy dość blisko). Kiedy po godzinie nikogo nie było zadzwoniłam zapytać gdzie są sosy i tu doznałam szoku.. Powiedziano mi, że nikt mi ich nie przywiezie bo przecież nie mają żadnych podstaw aby mi je przywieźć. No jak to? przecież za nie zapłaciłam!!!!!!!! Nie mogą bo nie ma pani paragonu. Ano nie mam bo kierowca nie dał (Urząd Skarbowy zostanie przeze mnie poinformowany). Zażądałam albo sosów albo zwrotu gotówki na podstawie wydruku z terminala. Powiedzieli, że dobrze. Za chwile oddzwonił jakiś niezbyt lotny chłopak i powiedział, że szef wziął mój numer i "rozpatrzy reklamacje". No cóż, nie rozpatrzył. Za 3 zł stracił klientów, dobrą opinię i może być pewien, że po takim potraktowaniu opinia pójdzie w świat. Czuję się okradziona. Kompletny brak profesjonalizmu. NIE POLECAMY PAUZY! WSTYD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omen Pizza przy ul. Zielonej - polecam, powinna znaleźć się w tym zestawieniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pizzę najczęściej zamawiam do domu, nie lubię wychodzić. a tak to wchodzę sobie na pizza portal i sprawdzam skąd można akurat zamówić. wygodne jest to, że nawet jak mnie nie ma w domu to mogę z jakiejś pizzerii której nie znam zamówić i mi dowiozą. ostatnio tak zamówiłem w pizzeria familia w gdańsku i okazało się bardzo smaczne ***s://pizzaportal.pl/gdansk/pizzeria-familia/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spróbujcie Pizze Jesz - BEZ KONKURENCJI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spróbujcie pizzalbn ***s://pizzalbn.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Mąka z Wodą, a Mariano Italiano? Jeśli szukacie obiektywnych recenzji, za które nikt nam nie płaci, wejdźcie na bloga polskanatalerzu.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam Pizzerię Angelo. Oferują pizzę z dowozem co jest tak ważne teraz, gdy wszystkie lokale są zamknięte. Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. Dostawa to zaledwie 30 minut więc polecam: ***s://***angelopizza.org.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...