Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale bzdury przekazuje nam pan Kieliszek . Zmodernizujcie te popiepszone zmianę świateł na Lipowej z Narutowicza , a i korków będzie ogólnie mniej w  centrum .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba już takie coś istnieje i to za free i ogólno dostępne. Google Maps, Yanosik, Automapa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcecie się dowiedzieć jak oszukują nas banki to odwiedźcie moją małą prywatną stronę. W dzisiejszych komercyjnych czasach ciężko znaleźć sprawdzone informacje. Finanse to moje hobby dlatego wyszukuję najlepsze oferty kredytowe i wskazuję czego się wystrzegać. polskiebanki cba pl (wstawicie kropki w miejsce spacji)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chcecie się dowiedzieć jak oszukują nas banki to odwiedźcie moją małą prywatną stronę. W dzisiejszych komercyjnych czasach ciężko znaleźć sprawdzone informacje. Finanse to moje hobby dlatego wyszukuję najlepsze oferty kredytowe i wskazuję czego się wystrzegać. polskiebanki cba pl (wstawicie kropki w miejsce spacji)
spam-nie klikajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To miasto jest coraz bardziej chore - zamiast usprawnić ruch w mieście zbudujmy sobie jeszcze jeden stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co wyważać otwarte drzwi??? Przecież jest targeo z opcją traffic nie ma to jak wyrzucić hajs w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież coś takiego jest od dawna na Google mapach w każdym smartfonie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karać za wjazd na skrzyżowanie bez możliwości zjazdu - blokują takie wapiti drogę innym użytkownikom żeby tylko być po 16 o trzy metry bliżej domu - potem wywalić piękne paniusie co szukają biegu przez 30 s i tylko one zjeżdżają ze świateł a nie 7-9 aut . I byłoby cudownie - jeździło by się płynnie i ekonomicznie a tak jeden z drugim pójdzie na zajęcia ze srekodrivingu i będzie jechał środeczkiem swoim dizelkiem 30km/h na 4 biegu bo wtedy mu pali o 0,003 l mniej :) a inni którzy mają gdzieś ekologie i pieniądze na benzynę chcę szybko dojechać do domu i zgasić silnik (nie wypalać pdfa przez 15 min po dojechaniu ) Gdzie tu sens i logika ??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy oznacza to, że kierowcy będą musieli płacić, jeśli zechcą dowiedzieć się, ile może potrwać przejazd między dwoma punktami?" - przecież od X lat jest google maps i kto by chciał za to płacić. Od X lat jest targeo, które spełnia te wymogi, więc kasa w błoto - gratuluję głupiego pomysłu, bo ja bym na coś takiego nie wpadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ja mam sprawdzać skoro wiadomo że 16-18 godz. korki są wszędzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie, po co przez neta jak można w yanosiku, zawsze i wszedzie bo się aktualizują online 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...