Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy będzie możliwa płatność sms-em? Podobno był taki warunek przetargu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mieszkańcy Centrum (a sporo budynków stoi na obszarze strefy parkowania), zapłacą dodatkowy podatek od posiadania samochodu - 100,00 zł miesięcznie, a urzędnicy dostaną pewnie karty bezpłatne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tylko błagam oznaczcie, że to jest płatne !! a nie postawicie gdzieś w rogu parkomat i zadowoleni.. Pojechałem do innego miasta i znalazłem za szybą mandat 40zł za brak opłaty parkingowej.. myślę sobie WTF jaka opłata.. żadnego znaku, że płatne nie było.. parkomatu też nie widziałęm. dopiero jak wróciłem i rozejrzałem się po okolicy zauważyłem jeden za krzakami.. żenada. więc nie mam zamiaru go opłacać.. bo z jakiej racji ? Skoro nie oznaczone i celowo robione tak aby ktoś poza miastowy nie widział to nie mój problem. Dla ludzi spoza woj powinno być za darmo.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co do zasady to nic nie mam przeciwko płatnemu parkowaniu w Lublinie jednakże nie chciałbym by to było jedyne osiągnięcie ekipy Pana Prezydenta Żuka. W kampanii wyborczej usłyszeliśmy o nowych inwestorach i nowych miejscach pracy a jak na razie to poza przeprowadzeniem kilku lubelskich firm na strefę ekonomiczną to żaden inwestor do Lublina nie przyjechał. Mam nadzieję, że Pan Prezydent w kolejnej kampanii wyborczej będzie mógł się pochwalić konkretnymi przypadkami sprowadzonych do Lublina inwestorów. Wyłącznie opowieści o opracowywanych strategiach, wynajętych firmach doradczych i szeroko zakrojonych działaniach raczej nie zyskają mojego uznania i wierzę w to, że innych mieszkańcó również nie. Czasu zostało bardzo mało, a jak narazie żadnych realnych efektów nie widzę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z tego co wiem, to ma być abonament roczny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A obiecane parkingi przy strefie? Gdzie mają parkować dojeżdżający???? Jak zwykle po polsku.... Sksny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dfds napisał:
A obiecane parkingi przy strefie? Gdzie mają parkować dojeżdżający???? Jak zwykle po polsku.... Sksny
Moga parkowac w strefie. Oczywiscie, po uiszczeniu oplaty.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co z mieszkancami... ? Dlaczego mamy płacić za to, że jakiś urzędas wymyślił łatwy sposób zarobienia pieniędzy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie no jak zwykle Urząd stanął na wysokości zadania - mieszkańcy 100zł inwalidzi 50 zł a sk--ny z urzędów darmoszka - Lublin Europejska Stolica Poboru opłat w latach 2012 - 2016. Panie marsząłku i cała reszta swołoczy urzędniczej wsadźcie sobie Wasze jakże trafione pomysły w cztery litery. Będę parkował na inwalidę ile mi się podoba darmo zdrowia nie zmarnowałem pracując w Pogotowiu żebym teraz miał płacić za to czego nabawiłem się w trakcie pracy za marne pieniądze. Za każdym razem chętnie w tej sprawie udam się do Sądu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do pracy musze dojezdzac samochodem. Teraz doplacic musze 150 za abonament parkingowy. Doliczajac do tego jeszcze koszty paliwa, zus etc. nie zostaje mi wlasciwie nawet polowa wyplaty...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Warto w takim razie przesiąść się do autobusów. Tylko czy miejski przewoźnik da sobie radę z większą ilością pasażerów, żebyśmy nie jeździli w tłoku?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wszystko fajnie ale jak już robią taką strefę parkowania to niech będzie można za nią płaćić poprzez różne systemy w telefonach np. www.skycash.com www.mpay.pl www.mobilet.pl inaczej nie ma to sensu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W ostatnim akapicie mamy coś o tym że operator strefy dostanie blisko 7 mln zł na swoją działalność. Czyli prócz kasy z parkometrów będzie jeszcze dostawał pieniądze od miasta? Złoty interes.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak kogoś stać na samochód, paliwo itd. to stać też na opłatę za parkowanie=zajmowanie publicznej przestrzeni przez 8 godzin dziennie. A urzędnicy powinni płacić tak jak wszyscy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a gdzie w artykul;e jest napisane, że urzędnicy nie będą płacić?? to właśnie jest nastawione na urzędników żeby płacicli, bo muszą jeżeli chcą przyjechać do pracy. nie mają wyjścia. i to właśnie jest głupota, bo ludzie którzy pracują w strefie powinni mieć jakiś rabat
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak zwykle znajdzie się paru mądrych kórzy napiszą że biedni mieszkańcy muszą płacić a urzędnicy nie - jestem ciekawy skąd macie takie info?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
sprawdzie parking za Ratuszem czy ktoś płaci z urzedników itp. - a potem porozmawiajmy o strefie płatnego parkowania dla pozostałych szaraczkach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Już widzę jak padają sklepy ze strefy. Dodatkowa opłata oraz brak klientów, którzy nie przyjadą do centrum lublina będzie niezłą trucizną dla przedsiębiorców. Lublin to nie Warszawa więc nie wierzę, żeby można było liczyć na bogatszych klientów w wystarczającej ilości. Wszyscy pojadą do galerii i marketów gdzie opłaty za parkingi są groszowe lub wcale ich nie ma. Może w radzie miasta działa jakieś lobby? Gratulacje PANIE Żuk i PANOWIE radni.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Firmy wyniosą się z centrum, bo to są zbyt duże koszta dla klientów, oraz pracowników firm. Ludzie zarabiają po 1500 zł i co 10% pensji ma oddać za parking, na paliwo 30%, do tego opłaty i sama przyjemność chodzenia do pracy pochłania 50% pensji lubelskiej. więc pytam po co pracować, skoro nic na siebie nie zostaje poza ochłapami...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaestem Zawiedziony... Nie dośc że złożyłem wniosek jako mieszkaniec to jeszcze odmawiaja mi wydania karty dla mieszkańca. Jestem współwłaścicielem pojazdu, jestem zameldowany w strefie parkowania. Odmawiaja dlatego że drógi współwłaściciel (mama) posiada na siebie jeden samochód i jak jest współwłaścicielem drugiego samochodu to już nie dostane karty mieszkańca. Ludzie pomuszcie.... gdzie się odwołać na tą decyzję. Moim zdaniem urzędnik jest niekompetentny i źle interpretuje ustawę. Czyli mama złożyła wniosek o wydanie karty parkingowej dla mieszkańca na swój samochód a ja złożyłem oddzielny wniosek na inny samochód. Moje pytanie jest nastepujące.... Na jakiej podstawie odwawiają mi wydania karty mieszkańca? Spełniam wszystkie warunki. Jest dwóch właścicieli, dwa inne samochody i dwie inne karty.... Nie rozumiem.... Pozwolę sobie przytoczyć fragment: 1. Uprawnienia do otrzymania jednego abonamentu typu „M” dla mieszkańca, po wniesieniu opłaty posiada osoba fizyczna: 1) zameldowana i zamieszkała w obszarze SPP, 2) będąca właścicielem lub współwłaścicielem pojazdu samochodowego o dopuszczalnej masie całkowitej do 2,5 tony, lub posiadająca prawo do korzystania z pojazdu na podstawie umowy leasingu albo umowy kredytu lub innej umowy cywilnoprawnej. 2. Przy składaniu wniosku o wydanie abonamentu należy przedstawić oryginały następujących dokumentów: 1) dokumentu tożsamości lub innego dokumentu, z którego wynikać będzie fakt zamieszkania w obszarze SPP; 2) dowodu rejestracyjnego pojazdu; 3) umowy leasingu, umowy sprzedaży pojazdu na raty, zawartej z bankiem lub firmą leasingową lub innej umowy cywilnoprawnej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: