Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie w lublinie dobra myjnia przed 1 listopada?

Utworzony przez Marek, 23 października 2010 o 06:24
Za tydzien przyjezdzam do lublina na weekend do rodziny. Gdzie w lublinie moge dobrze umyc samochod? Jakas myjnia samoobslugowa albo inna dobra. Znacie jakas taka ktora mozecie polecic? W warszawi na tarchominie mam myjnie karchera ale w lublinie chyba nie ma co? Dajcie znac czy jest cos takiego. Dzieki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polecam bezdotykowa myjnie na parkingu przy tesco (ul orkana) na innych myjniach za 10 zl to sie musialem sporo obiegac dookola samochodu zeby go umyc, nawoskowac i zeby nie doplacac, a tu ku mojemu zaskoczeniu nie mialem co z czasem zrobic poniewaz umylem, splukalem, nawoskowalem i nablyszczylem i jeszcze mi zostalo czasu. Wcale sie przy tym nie nie spieszylem. Jezeli chodzi o myjnie tunelowe to polecam ta przy olimpie na spoldzielczosci pracy. bylem tam kilka razy a po tym jak wzialem full opcje (35 zl) to nie musialem pozniej przez 2 miesiace uzywac szamponow i woskow bo samochod lsnil po samym oplukaniu woda. Tyle moich opinii.
0
Marek napisał:
Za tydzien przyjezdzam do lublina na weekend do rodziny. Gdzie w lublinie moge dobrze umyc samochod? Jakas myjnia samoobslugowa albo inna dobra. Znacie jakas taka ktora mozecie polecic? W warszawi na tarchominie mam myjnie karchera ale w lublinie chyba nie ma co? Dajcie znac czy jest cos takiego. Dzieki
albo kolego myjnia HIPO na ul.Technicznej czynna 7 dni tez dobrze myja
0
...a ja tam olewam wszelkie myjnie! Ładnie umyję swoje auto i nawoskuję(kupiłem nie najtańszą pastę woskującą)-i chociaż będę wiedział"co mam". A co...!
0
bambosh napisał:
...a ja tam olewam wszelkie myjnie! Ładnie umyję swoje auto i nawoskuję(kupiłem nie najtańszą pastę woskującą)-i chociaż będę wiedział"co mam". A co...!
to ze nienajtansza nie znaczy ze dobra
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: