Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gecko Cup Lublin. Wyścigi uliczne na Jana Pawła II (zdjęcia) (wideo)

Utworzony przez niezrzeszony, 26 września 2010 r. o 12:59 Powrót do artykułu
A startowały jakieś BMW E316 LPG z czarnymi zderzakami z LKR albo Calibra Team z LPU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie relacja z Toru? Nie chciało się dziennikarzynom podjechać? Było zarówno więcej osób jak i więcej emocji. Szkoda, że media to olały bo zdecydowanie więcej mieszkańców było tym zainteresowanych niż np. bazgraniem sprayami po ścianach, które relację swoją dostało. Tym bardziej szkoda, że lobby mieszkańców z pobliskiego osiedla chce zrobić całe miasto w ..wuja i mimo, że tor Lublin był pierwszy i w regionie jest jedynym tego typu obiektem, a imprezy na nim organizowane cieszą się popularnością, to Ci, którzy kupili znacznie taniej mieszkania ze względu na sąsiedztwo toru, teraz lobbują by go zamknąć. Oczywiście stare komuchy z Automobilklubu lubelskiego też by chętnie ten obiekt zamknęły, bo by coś zorgranizować na torze to trzeba toczyć z nimi batalie. Nie robią nic dla popularyzowania sportów motorowych w regionie. W przeciwieństwie do Automobilklubu Chełmskiego, który idzie z duchem czasu i promuje nowe sporty. I co ja rodowity Lubelak mam się pod Chełm wyprowadzać, by realizować swoje pasje motoryzacyjne (czy nawet mieć chociaż na żywo pooglądać innych)? Może warto jednak się zainteresować losem Toru i publicznością jaką on gromadzi podczas imprez? Jest to jedna z niewielu atrakcji jakie miasto ma do zaoferowania. Czy stare ramole z AKL i lobby mieszkańców cwaniaków ma to bezkarnie zniszczyć? A potem nagle będzie zdziwienie, że młodzi i wściekli palą gumę, jeżdżą bokiem po rondach czy ścigają się po mieście. Zupełnie to nie będzie miało związku z blokowaniem dostepu do toru i imprez które na nim się odbywają..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtf napisał:
A startowały jakieś BMW E316 LPG z czarnymi zderzakami z LKR albo Calibra Team z LPU?
A wiesz, nie widziałem, ale może sam spytaj swoich kolegów Było za to parę aut z Polski, Litwy, Łotwy czy Szwecji - takich z ponad 1000koników pod maską..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ftw napisał:
A wiesz, nie widziałem, ale może sam spytaj swoich kolegów Było za to parę aut z Polski, Litwy, Łotwy czy Szwecji - takich z ponad 1000koników pod maską..
Które to to? poporszę o szczegóły bo PROFESJONALIŚCI Z SSS.ORG.PL podczas konfenansjerki nie wspomnieli o tych cudach. śmiech na sali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było przyjść na Tor - tam komentator naprawdę dawał radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakbyś jAGA ogarniał temat, to po wyglądzie byś się zorientował.....chociażby szwedzki dragster, albo audi z ProTurbo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek napisał:
jakbyś jAGA ogarniał temat, to po wyglądzie byś się zorientował.....chociażby szwedzki dragster, albo audi z ProTurbo
A co to? impreza dla WYBRANYCH ZAFFCÓW?? Jak po wyglądzie rozpoznajesz moc silnika no to gratuluje ! Może powinienes sie zgłosić do WIEJSKI TUNING :) Nie intersuje się 1/4 mili to fakt, kilka lat temu coś tam wiedziałam np p legendarnej toyocie supra z ponad 1000 km. A organizatorzy to chyba powinni sie określić ,albo impra dla fanów co to wiedzą z zamknietymi oczami i wtedy prosze bardzo- bilety po 1 tys zł , ale wtedy to nie korkować pół miasta tylko zabrać flote i na zagraniczne tory, albo robimy imprezę dla mieszkańców i prowadzimy ja tak aby każdy głupi i zielony wiedział o co chodzi i a nóż przybędzie jeden fan więcej, ale po co- lepiej nabić kabzę łatwym kosztem i macie popatrzcie sobie na spojlerki.....uwagi dotycza Jana Pawła , nie toru- bo tam było ciekawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...