Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gej wykorzystał i zabił kochanka? Michałowi H. grozi dożywocie

Utworzony przez pannafilizanka cudn pianka, 11 marca 2015 o 16:45 Powrót do artykułu
Tak, no zupełnie jak historia z pitawala z PRL, że też ciągle w ludziach siedzi taka "zamierzchła " obyczajowość ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Mokre chusteczki higieniczne wyrzucali przez okno" - rozumiem, że mokre od łez jednego z gejów .... :)  
0
..to już taki odgrzewany kotlet medialny! Dziennikarze powstrzymywali się od podawania bliższych faktów zaraz po rozpoczęciu prokuratorskiego śledztwa w sprawie. Zbiegło się to z zagranicznym urlopem księdza kanonika z naszej parafii i zdezorientowani wierni z przerażeniem oczekiwali na bliższe wieści. Nasze obawy okazały się na szczęście bezpodstawne, bo po tygodniu nasz duszpasterz wrócił cały, zdrowy i zadowolony z wizyty u przyjaciół Holandii....
0
Wzruszająca historia. Brakuje jeszcze zdania, że w miejscach gdzie padały husteczki, pojawiały się tęczę.
0
Ten Andrzej G. ze straży pożarnej, co mu do budowali partnerzy w mundurach i co pracował na lotnisku później? Jakie to jeszcze ludzie tajemnice skrywają?
0
To tak jak w tym dowcipie:   - Tato, jestem gejem. Ojciec myśli i myśli i w końcu pyta: - Masz zegarek Rolexa ? - Nie - Masz garnitur od Armaniego ? - Nie - Masz buty od Gucciego ? - Nie - Synu, to ty zwykły pedał jesteś a nie żaden gej.
0
" Śledczy nie potwierdzili wersji Michała H. Dowiedli natomiast, że między panami doszło do stosunku. DNA Andrzeja G. odnaleziono na wyrzuconych w lesie chusteczkach. Miał je również w sobie Michał H. "   Połykał te chusteczki czy jak ?  ;)   
0
  "Miał je również w sobie Michał H. "   Połykał te chusteczki czy jak ?  ;) 
Tyłek nimi podcierał ;-)
0
Tam gdzie teraz będzie to mu ładnie dupsko obrobią i on też bedzie obrabiał
0
do wiadomości właściciela strony.proszę w trybie natychmiastowym usunąć brednie które Pan opisał na temat mojego klienta Pana Michała.H skierowałem sprawę do prokuratury o wszczęcie śledztwa.poniesie pan duże konsekwencje za to co Pan zrobił.Z poważaniem Mec.Paweł W
0
wiadomość do dziennika wschodniego,,szanowni państwo zwracam się do was z prośbą o usunięcie artykułów na mój temat .to jest bezprawne .fajnie jest niszczyć komuś życie prywatne???????????co z was za ludzie że takie durnoty piszecie????????????zanim coś napiszecie to dwa razy się zastanówcie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: