Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jeszcze się pchają tych dwóch. Wystarczy już waszych rządów, asfalt nowy położony i to po was zostanie. Ponoć wszyscy pracownicy musieli być w PSL Ale politykę prowadzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cala władza w rece ludu. Tylko Prawo i Sprawiedliwosc zapewni nam lepsze zycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne no powinien przecież być związany z PO albo PSL ewentualnie nowoczesnym Ryśkiem ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z moich informacji wynika, że brał już wielokrotnie udział w konkursie dr nauk ekonomicznych, ciekawe czego mu zabrakło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burak do buraków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygląd chłopa a nie prezesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobrze wyczytałem, to kariera urzędnicza tego Pana zakończyła się w 2005 r.? Oj długo czekał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie wybrano v-ce? Zabrakło kandydatów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOMO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, moje gratulacje, dziwi mnie ze poprzedni prezesi brali udzial w konkursie, honoru za grosz..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzrostem PASUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to marionetka Balcerowicza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostaliśmy wszyscy oszukani. PiS nie zmienia kraju, a jedynie pcha na stanowiska swoich aparatczyków. Trzeba bronić Trybunału Konstytucyjnego, bo to jedyna instytucja, która patrzy na łapy politykom, którzy skłócają nas i żyją z naszych podatków. Później zabiorą się za prokuraturę, sądy, zakneblują dziennikarzy nieposłusznych władzy i pracowników naukowych. Jedynym gwarantem wolności są wolne media i sądy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest kolejny beret z PiS !!! Ludzie, do czego ten kraj zmierza... to jest straszny, krętacz, w Nałęczowie już się na nim poznali... teraz tutaj będzie kręcił !!! To menda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się pchają tych dwóch. Wystarczy już waszych rządów, asfalt nowy położony i to po was zostanie. Ponoć wszyscy pracownicy musieli być w PSL Ale politykę prowadzili.
chciałem tylko tow. z psiorów powiedzieć jedno - zatęsknisz jeszcze za poprzednikami i to wcale nie za długo ! Oj zatęsknisz, bo widzę, że nawet nie rozumiesz jak sobie szkodzisz ! Ale to twoja sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze się pchają tych dwóch. Wystarczy już waszych rządów, asfalt nowy położony i to po was zostanie. Ponoć wszyscy pracownicy musieli być w PSL Ale politykę prowadzili.
chciałem tylko tow. z psiorów powiedzieć jedno - zatęsknisz jeszcze za poprzednikami i to wcale nie za długo ! Oj zatęsknisz, bo widzę, że nawet nie rozumiesz jak sobie szkodzisz ! Ale to twoja sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andzrej trzymaj się i miotła ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jest po staremu, jak za komuny. Ważne żeby swoi ludzie byli na stanowiskach i partia miała nad wszystkim kontrolę. Tylko żeby obalić komunę ludzie musieli umierać. Mam nadzieję że historia się w tej kwestii nie powtórzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale POkraczne kundle ujadają. Jak doili rolników i kupców przez 9 lat to było koszerne a jak chłopina siada na taboret to aj waj trefne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo mieli przyjąc jak nie słupa związanego z pisem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...