Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jednyna osoba, trzeźwo myśląca. Życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Byłem dzis na obu giełdach, i musze powiedzieć że pomysł z przeniesieniem jest całkiem całkiem. Dużo miejsca dla kupujących i sprzedających, a na starej giełdzie jak zwykle tłok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie coś co powinno być na rynku tam się znalazło. Brak tylko kataryniarza lub kapeli podwórkowej i było by super. .Targi w tym miejscu mogą stać się największą imprezą promującą Lublin. Oby urzędasy swoimi "pomysłami" na targi tego nie zniszczyli a najlepiej aby trzymali się od targów jak najdalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Przewodniczący RM Lublin takie starocie w domu na Felinie trzyma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam,że jarmark staroci na starym mieście to bardzo dobry pomysł.Podnosi atrakcyjność Lublina-starocie wśród zabytkowych kamieniczek-oraz uwalnia od tego tłoku i ścisku jaki panował przy szkole.Przy odpowiedniej reklamie i oprawie może być atrakcją ściągającą do Lublina tłumy turystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest super czyli tak jak być powinno. Targi ożywiają jeszcze bardziej Stare Miasto. Magia miejsca działa. Będę stałym bywalcem i klientem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam mam pytanko chciałbym dostać nr tel lub nr gg do osób które są odpowiedzialne za zajmowanie miejsc na jarmarku bo w tym miesiącu niestety nie byłem bo miałem chrzciny w rodzinie a za miesiąc jak przyjadę to miejsca dla mnie dobrego nie będzie proszę pisać i dziękuje z góry !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale o co chodzi z brakiem akceptacji dla nowego miejsca? Zmiana wg. mnie - laika, przyniosłaby tylko korzyści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...