Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
och ach ale reklama;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale porażka, podniecanie się gimnazjum. Też chodziłam do 10 i to bym największy błąd mojego życia. 60% uczniów to dzieci nowobogackich albo zakompleksionych rodziców, którym w życiu nie wyszło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła tyrka panny Iwaniec w artykule :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahha zabawny artykuł ''najlepsza szkola'' ? najgorszy wybór mojego życia, na szczęście ukończyłem tą szkołę i współczuję przyszłym uczniom 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne to video. Kto im kazał tak kłamać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahhaha jaka ustawka 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli jest to PUBLICZNE gimnazjum PONADOBWODOWE - wybierające najlepszych spoza swojego obwodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję wszystkim którzy będą mieli pecha i trafią na panię Wójcik. 3 lata męczarni i zniechęcania do historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję wszystkim którzy będą mieli pecha i trafią na panię Wójcik. 3 lata męczarni i zniechęcania do historii.
Analfabeto pisze się panią a nie panię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Szczerze mówiąc współczuję tym osobom które się do tego gimnazjum dostały. Tu wszystko jest na pokaz. Nawet papier toaletowy pojawia się tam tylko na dni otwarte. Nauczyciele starają się dotrzeć do ucznia? Żart! Oczywiście zdarzają się tacy, którzy chcą nas czegoś nauczyć ale to rzadkość. Co do p. Wójcik to miałam z Nią tylko WDŻ i jakoś mnie do siebie szczególnie nie zniechęciła. No może trochę mnie zdziwiła kiedy namawiała moją klasę na operację zmiany płci... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne to video. Kto im kazał tak kłamać ?
Też mnie to zastanawia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanie kino. Kino niekomercyjne. Kino festiwalowe. Klasyka kina B) Dyskusyjny Klub Filmowy 16 - spotkajmy się przed dużym ekranem https://www.facebook.com/Dkf16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem uczniem klasy drugiej Gimnazjum nr 3 im. prof. Mieczysława Alberta Krąpca OP w Lublinie i chciałbym je wszystkim polecić. Nauczyciele są wysoko wykwalifikowani, starają się jak najwięcej nauczyć. Przyznaję, iż ciężko tu o dobre oceny. Aby otrzymać oceny pozytywne, trzeba się uczyć także nocami, ale wyniki potem wszystko wynagradzają! Od lat moje gimnazjum otrzymuje list gratulacyjny od prezydenta oraz co roku kwalifikowane jest do Grupy Szkół z Najwyższą Jakością Nauczania wg. MEN. Szkoła posiada basen oraz dwie sale gimnastyczne, doskonale wyposażone pracownie przedmiotowe. Atmosfera tu jest bardzo przyjazna, nauczyciele robią wszystko, aby uczniowie osiągali jak najlepsze wyniki. Od lat absolwenci trójki osiągają sukcesy w przyszłym życiu. Zapraszam! Gimnazjum znajduje się na ul. Nałkowskich 110.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...