Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ginekolog na NFZ

Utworzony przez Marika, 15 kwietnia 2015 o 15:32
Witam, Poszukuję dobrego ginekologa na NFZ w Lublinie (najlepiej dość blisko Czechowa, ale to nie jest najważniejsze kryterium) chciałabym, żeby: - znał nowe metody antykoncepcji (zacofanym lekarzom dziękujemy) - prowadził podstawowe badania (przypisywaniu tabletek na"chybił trafił" też mówimy nie) - koniecznie przyjmował na NFZ - zapisy były w miarę bezproblemowe (rozumiem czekanie miesiąc, ale nie ciągły brak miejsc i dobijanie się do lekarza) - miał w miarę przystępne godziny pracy (np. późniejsze wieczory)   Czy ktoś zna takiego "idealnego" lekarza?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mało który lekarz niestety zna "nowe metody". Ja polecam sprawdzic czy zna metody obserwacji tak zwanego NPRu. To najlepsze bo całkowicie naturalne metody Ja z ich pimoca zaplanowałam i odkładałam poczęcie dzieci. Dziś mam chłopca i dziewczynkę, tak jak zaplanowaliśmy z mężem.
0
Mało który lekarz niestety zna "nowe metody". Ja polecam sprawdzic czy zna metody obserwacji tak zwanego NPRu. To najlepsze bo całkowicie naturalne metody Ja z ich pimoca zaplanowałam i odkładałam poczęcie dzieci. Dziś mam chłopca i dziewczynkę, tak jak zaplanowaliśmy z mężem.
  Czy moglabyć polecić ginekologa w Lublinie, który zna się na NPR? Mam sporo problemów w związku z bardzo dziwnymi cyklami i chciałabym się poradzić lekarza. Będe wdzięczna z a odpowiedź.
0
Podbijam wątek również jestem bardzo zainteresowana tym tematem :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: