Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Głusk: Zaginął pies, wysoka nagroda

Utworzony przez natalia, 9 stycznia 2010 r. o 21:27 Powrót do artykułu
mam nadzieje że ta śliczna suczka znajdzie się jak najprędzej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj tj okolo 16:20 koło GALII latał owczarek niemiecki - widać ze sie zagubił bo kręcil sie po rondzie miedzy samochodami. Jezeli to o tego samego pieska chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadzwoń pod ten numer i powiedz, ze widziales/aś tego psa. moze to pomóc w poszukiwaniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem jak pies mogł 'zginac' :/ albo jest strasznie głuupi albo ktos go zabrał i trzyma w zamknieciu -wtedy się nie odajdzie niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byko napisał:
nie rozumiem jak pies mogł 'zginac' :/ albo jest strasznie głuupi albo ktos go zabrał i trzyma w zamknieciu -wtedy się nie odajdzie niestety
Naprawdę masz tak małą wyobraźnię? Ot na przykład: Pies mógł się wystraszyć huku petardy, mógł zaginąć w trakcie spaceru itd. A nawet jak go ktos ukradł to bedzie musiał go kiedys wyprowadzić na dwór- wtedy może sąsiad który widział ogłoszenie w gazecie da znać gdzie jest pies. Proste. I nikomu to nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. W czwartek jechałam ulicą Janowska w stronę już Lublina i widziałam biegł po ulicy owczarek niemiecki ale bardzo wychudzony i wbiegł do tej posesji przed samym zakrętem tak pod górkę i tyle widziałam. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/20....html#pzw_30442 3 stycznia na przystanku przy Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie pani Katarzyna znalazła suczkę owczarka niemieckiego. Pies był przemarznięty i bardzo przestraszony. Suczka wygląda na dorosłą. Ma brązowo-czarny pyszczek, brązowe łapki oraz czarny tułów. Na swojego właściciela piesek z niecierpliwością oczekuje w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Metalurgicznej 5. Jego numer rejestracyjny to 00110000121. Więcej informacji pod numerem 81 466 26 42. czy to czasami nie ten piesek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazła się, dzwoniłem pod nr, przynajmniej ta ma tyle szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...