Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
700 lecia Lublina i koniec !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy mają dość politycznych nazw i chcą by most miał nazwę 700lecia Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jana Pawła II i nic innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani anno jaśkowska - wy pisowcy wiecie co to wstyd ?? Nie wydaje mi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwiska radnych zajmujących się takimi pi*rdołami powinny przed wyborami zostać wywieszone na bilbordach w mieście aby ludzie widzieli kogo omijać szerokim łukiem. Już widzę jak ktoś z Izraela przejmuje się, że w mieście nad Wieprzem kawałek stalowej konstrukcji nie nosi imienia "TOP 10 na świecie"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry, jeszcze nad Bystrzycą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO PROSTU " MOST NAD BYSTRZYCĄ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do izraela ? Kobieto, tu jest Lublin i mieszkańcy chcą czego inego, czegoś weselszego... a co ci z izrala o tym sądzą, dobitnie pokazuje ich zachowanie na Majdanku. A dietę bierzesz z naszych podatków !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most 700-lecia Lublina to najlepsza nazwa. Lublinianin MM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przetargi na s19 stoją.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnie to tak donosić zagranicę na Polskę, chyba Pani radna na klęczkach do Torunia pójdzie jak Janowidzący z Żoliborza się o tym dowie;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jakaś alternatywa? Świetny pomysł: Alternatywy 4 :) A na poważnie. Po co nazwa? Bez nazwy nie będzie się po nim jeździć? Jeśli jest konieczna to adekwatna będzie "700-lecia Lublina" :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOŻE BIAŁY PROSZEK DLA RADNEJ.TAK ZROBILI W SĄDZIE W ZAMOŚCIU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dumają, jakby to był jakiś Golden Gate. A co to jest? Zwykła kładka nad rowem melioracyjnym. Sorry, ale mosty nad Wieprzem nazw nie mają, to dlaczego nad tym strumyczkiem miałby mieć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też chcę 700lecia Lublina,ale chcieć to sobie u nas można...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 To jest most 700-lecia Miasta Lublina. Inne koniunkturalne nazewnictwo nie wchodzi w grę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
700 lecia najlepiej obecnie pasuje i jest apolityczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Puszczał pieśń". Lepiej puszczać pieśń, niż puszczać bąki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Imienia bandytów wyklętych, to mówiłem ja marian ze schodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest z wami??? Czyżby "Pycha i Schamienie" zapomnieli o że jeszcze mało jest w Lublinie Lechów Kaczyńskich??? Czyli nazwa nasuwa się sama: "Imieniem Lecha Kaczyńskiego"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...