Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górki czechowskie a wizja Stelmacha. "Sam nie jestem zadowolony"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2016 o 20:16 Powrót do artykułu
Nie ważne co zrobią, byle by w końcu zrobili porządek z tymi chaszczami i śmieciami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
propozycja Stelmacha ok
0
mieszkańcy niech się cieszą, że Dzioba wykazuje tyle dobrej woli i chce w ogóle rozmawiać o przyszłości SWOJEJ działki..................... nikt nie bronił uprzedzić dewelopera i odkupić od Echo Górki.................
0
aaa, znowu stelmach, nieeee
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie ważne co zrobią, byle by w końcu zrobili porządek z tymi chaszczami i śmieciami.
Oczywiscie w Ratuszu.
0
czy to ten stelmach od gigabunkra w Kazimierzu ?
0
mam dość betonu stelmacha... jakoś ten typ architektury do mnie zupełnie nie przemawia.
0
Mi się podoba
0
Obie koncepcje godne uwagi.
0
te wysokie budynki akurat prezentują się całkiem fajnie
0
klockowa beznadzieja
0
Jasne, niech tylko TBV zapłaci rynkową wartość za 3105ha BUDOWLANYCH działek i nikt nie będzie miał nic zaś...
0
Omsknęło mi się, miało być 105ha 
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
mieszkańcy niech się cieszą, że Dzioba wykazuje tyle dobrej woli i chce w ogóle rozmawiać o przyszłości SWOJEJ działki..................... nikt nie bronił uprzedzić dewelopera i odkupić od Echo Górki.................
No właśnie nie rozumiem. Deweloper chce im zrobić ogólnodostępny i przyjazny dla wszystkich park na 70% powierzchni a ci jeszcze marudzą.
0
Pieniaczom z Czechowa nic nie pasuje, w końcu ktoś się wkurzy teren ogrodzi i tyle będzie ze spacerków po górkach
0
Stelmacha propzycja i projek ciekawy jest okej dużo zieleni i terenu na rekreacje ,przydało by się boisko na górkach Czechowskich
0
dobry!
0
fajnie, że powstanie park dla wszystkich
0
Dzioba chce rozmawiać tylko coś te oszołomy z Czechowa nie palą się do dyskusji. Ot uparli się bo przecież jak postawią bloki to nie będzie gdzie czworonogich srajciuchów wyprowadzać i śmieci wyrzucać.
0
Czy naprawdę nie widzicie żadnego problemu w 15 piętrowych blokach??!! Przecież to będą jakieś szkaradne szkielety, szpecące dzielnicę na dziesięciolecia........ będzie je widać z każdej strony w tej części Lublina, bo Górki Czechowskie są wysoko położone. Myślicie, że fajnie będzie spacerować wśród lasu wieżowców?? Kompromis powinien polegać na zgodzie na niską zabudowę, max do 5 pięter - tylko takie budynki jeszcze mogą zniknąć wśród zieleni. Naiwni niech nie wierzą, że deweloper urządzi nam ładny park, rzucą parę desek na glebę i będą mówili że to ścieżki. Miasto zgodzi się zniszczyć ładny przyrodniczo teren, by prywatna firma mogła nachapać się kasiory. Wstyd i hańba!!!!!!
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: