Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górki czechowskie a wizja Stelmacha. "Sam nie jestem zadowolony"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2016 r. o 20:16 Powrót do artykułu
Nie ważne co zrobią, byle by w końcu zrobili porządek z tymi chaszczami i śmieciami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
propozycja Stelmacha ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy niech się cieszą, że Dzioba wykazuje tyle dobrej woli i chce w ogóle rozmawiać o przyszłości SWOJEJ działki..................... nikt nie bronił uprzedzić dewelopera i odkupić od Echo Górki.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa, znowu stelmach, nieeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie ważne co zrobią, byle by w końcu zrobili porządek z tymi chaszczami i śmieciami.
Oczywiscie w Ratuszu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to ten stelmach od gigabunkra w Kazimierzu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam dość betonu stelmacha... jakoś ten typ architektury do mnie zupełnie nie przemawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obie koncepcje godne uwagi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wysokie budynki akurat prezentują się całkiem fajnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klockowa beznadzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, niech tylko TBV zapłaci rynkową wartość za 3105ha BUDOWLANYCH działek i nikt nie będzie miał nic zaś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omsknęło mi się, miało być 105ha 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
mieszkańcy niech się cieszą, że Dzioba wykazuje tyle dobrej woli i chce w ogóle rozmawiać o przyszłości SWOJEJ działki..................... nikt nie bronił uprzedzić dewelopera i odkupić od Echo Górki.................
No właśnie nie rozumiem. Deweloper chce im zrobić ogólnodostępny i przyjazny dla wszystkich park na 70% powierzchni a ci jeszcze marudzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniaczom z Czechowa nic nie pasuje, w końcu ktoś się wkurzy teren ogrodzi i tyle będzie ze spacerków po górkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stelmacha propzycja i projek ciekawy jest okej dużo zieleni i terenu na rekreacje ,przydało by się boisko na górkach Czechowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie, że powstanie park dla wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzioba chce rozmawiać tylko coś te oszołomy z Czechowa nie palą się do dyskusji. Ot uparli się bo przecież jak postawią bloki to nie będzie gdzie czworonogich srajciuchów wyprowadzać i śmieci wyrzucać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę nie widzicie żadnego problemu w 15 piętrowych blokach??!! Przecież to będą jakieś szkaradne szkielety, szpecące dzielnicę na dziesięciolecia........ będzie je widać z każdej strony w tej części Lublina, bo Górki Czechowskie są wysoko położone. Myślicie, że fajnie będzie spacerować wśród lasu wieżowców?? Kompromis powinien polegać na zgodzie na niską zabudowę, max do 5 pięter - tylko takie budynki jeszcze mogą zniknąć wśród zieleni. Naiwni niech nie wierzą, że deweloper urządzi nam ładny park, rzucą parę desek na glebę i będą mówili że to ścieżki. Miasto zgodzi się zniszczyć ładny przyrodniczo teren, by prywatna firma mogła nachapać się kasiory. Wstyd i hańba!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...