Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wszyscy ci "społecznicy" zamieszkują zapewne te okolice i każdy sąsiad to dla nich zagrożenie. To tekie typowo polskie - nie , bo nie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna się ... Tradycyjnie jak zbliża się do jakiejś "przełomowej" inwestycji w naszym mieście zaczynają pojawiać się slowa sprzeciwu ??! W ten sposób to Lublin nigdy nie opuści nawet "blokow startowych", a przypomnę że inni już dawno biegną !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabetonujmy wszystko wokół !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego Ojciec Klimiec mawia - Kto przyrodzie dobrze życzy, temu niebo plus doliczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada Kultury Przestrzeni - kolejny twór stworzony przez starych dziadów utrudniających życie mieszkańcom dzielnicy. Puknijcie się w te puste łby ochraniacze walorów widokowych, nagle - jak pojawiła się inwestycja na horyzoncie - to wszyscy chodzą tylko po poligonie na spacery. Ciekawy jestem dlaczego do tej pory nikt z Rady Kultury Przestrzeni nie dołożył starań by ten teren nie był zarośnięty dzikimi, 2 metrowymi chwastami ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodzi o to, żeby potencjalny inwestor użył w celu zmiany stanowiska przez tych pseudoekologów argumentu w postaci przelewu na ich konto. Precz z tymi eko miernotami!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada Kultury Przestrzeni - kolejny twór stworzony przez starych dziadów utrudniających życie mieszkańcom dzielnicy. Puknijcie się w te puste łby ochraniacze walorów widokowych, nagle - jak pojawiła się inwestycja na horyzoncie - to wszyscy chodzą tylko po poligonie na spacery. Ciekawy jestem dlaczego do tej pory nikt z Rady Kultury Przestrzeni nie dołożył starań by ten teren nie był zarośnięty dzikimi, 2 metrowymi chwastami ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosił bym czytac dwa razy i chwilke się zastanowić nad tym co ma się do powiedzenia. Wychodzi tu tylko nie umiejętnośc czytania ze zrozumieniem. Zaczynaja się protesty, ponieważ wyłozony jest do wglądu miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Jeśli go nie było to nie było do czego sie odnieść. Więc komenatrze w stylu "zaczyna się inwestycja to zaczynają sie protesty" zalatuje infantylizmem. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jest aktem prawa miejscowwego i rzeczą jak najbardziej słuszną jest fakt, że każdy obywatel może wyrazić swoje uwagi na jego temat. Plany uchwalene są na kilka a czasem i na kilkanaście lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiarygodna jest ta krotkowzrocznosc i pazernosc. Jak mozna nie widziec, ze UM i Zuk do spolki z Echem robia w czlona mieszkancow niszczac "zielone pluca miasta" i budujac w ich miejsce gowniana i potrzebna tylko inwestorom galerie handlowa?! Jakosc zycia w miescie nie jest mierzona tylko inwestycjami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze. Mieszkam kolo poligonu 20 lat. miałem przyjemniość przejść sie "pare razy" po tym terenie. Coż zauwazyłem: smietnisko, pozostałości po ogniskach łącznie z prezerwatywami ect, chaszcze których broń Boże nie mozna przejsc pieszo, i wielorazowe podpalenia. Jesli ktoś pisze o płucach miasta to widocznie nigdy tam nie był bo zwyczajnie suche trawy nie generują tlenu:) Koncząc moja krótka wypowiedz chciałem aby te osoby które są przeciwko przebudowy terenów próbowali co dzien ok godziny 7-8 wyjechac przez ul. Ducha. Ręcze ze po tygodniu zapomnieliby o zielonych płucach i innych walorach górek czechowskich. A bloków i ludzi korzystających z tych terenów jest coraz wiecej. Także precz z waszymi wypowiedziami mieszkacie na czubach lub innych osiedlach miasta to sobie krzyczcie tam. Ja uwazam ze wiekszość zamieszkujących owy teren osób byłaby za rewitalizacją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i bedzie jak z kazda inwestycja w tubtinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
Po pierwsze. Mieszkam kolo poligonu 20 lat. miałem przyjemniość przejść sie "pare razy" po tym terenie. Coż zauwazyłem: smietnisko, pozostałości po ogniskach łącznie z prezerwatywami ect, chaszcze których broń Boże nie mozna przejsc pieszo, i wielorazowe podpalenia. Jesli ktoś pisze o płucach miasta to widocznie nigdy tam nie był bo zwyczajnie suche trawy nie generują tlenu:) Koncząc moja krótka wypowiedz chciałem aby te osoby które są przeciwko przebudowy terenów próbowali co dzien ok godziny 7-8 wyjechac przez ul. Ducha. Ręcze ze po tygodniu zapomnieliby o zielonych płucach i innych walorach górek czechowskich. A bloków i ludzi korzystających z tych terenów jest coraz wiecej. Także precz z waszymi wypowiedziami mieszkacie na czubach lub innych osiedlach miasta to sobie krzyczcie tam. Ja uwazam ze wiekszość zamieszkujących owy teren osób byłaby za rewitalizacją.
Mieszkam przy gorkach, czesto spaceruje tam z psem. Smieci i podpala dzicz. Ewidentnie nie rozumiesz jak dzialaja pluca miasta, jak produkowany jest na lakach tlen i jak taki zielony obaszar wietrzy miasto - przejdz sie wlasnie Ducha poznym wieczorem i poczuj jak z gorek plynie swieze powietrze. To, ze ze skrzyzowanie trzeba przebudowac, jest sprawa oczywista i w jakims sensie czesc gorek zostala poswiecona wlasnie po to, zeby to bylo zrobione. Problem tylko w tym, ze Echo i UM, ktore wczesniej wedlug umowy mialo zachowac czesc lak na park, teraz po cichutku zmienia plan i z tego rezygnuje - to jest skandal. W Polsce wciaz zbyt wiele osob mysli jak na III swiecie, kojarzac jakosc zycia w miescie z galeriami i szybkim dojazdem - pozniej zbudzicie sie na betonowej pustyni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy że znajdzie się inwestor i odrazu niektórym źle. Ciekawe kiedy ostatnio byli na górkach ci miłośnicy krajobrazu. Ja mieszkam na Czechowie i całe moje dzieciństwo związane było z górkami, ale wtedy o nie dbało wojsko. Teraz górki to poprostu tragedia, zarośnięte krzakami z tabunami komarów i służące za śmietnisko i wychodek dla piesków. Jedyną atrakcją może być zaliczenie po ryju od okolicznych miłośników winka gdzieś w krzakach. A pozatym Górki Czechowskie to ogromny teren a galeria ma powstać tylko na malutkim fragmencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z internautą p.Jackiem,dlaczego taki duży teren na hipermarkety 20 ha 135 tys metrów pod zabudowe .-Zuk mieszkańców oszukuje wraz ze spólka Echo. -Pytamy dlaczego Mały Lublin ma być drugim Krakowem zanieczyszczenia Smog latem tylko betony .Na wszystko jest rada małą łyżeczka a nie chohla i zabetonować Lublin .Żuk nigdy docelowo nie będzie mieszkał w Lublinie tylko w zielonym Świdniku -zobaczycie .U niego tylko kasa i stołek dobro mieszkanców na 2 miejscu .Białystok 290 tys mieszkanców stadion na 23 tys z myśla o 2-3 pokolenia-Opera na 1500 widzów .Rzeszów 178 tys buduje stadion na 16 tys widzów koszt 140 mil zł z myślą o 3-4 pokolenia do przodu a Żuk miasto 400 tys stadionik planuje 15 tys czyli wejdzie co 26 obywatel miasta a na mieszkanców regionu miejsce za bramą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z internautą p.Jackiem,dlaczego taki duży teren na hipermarkety 20 ha 135 tys metrów pod zabudowe .-Zuk mieszkańców oszukuje wraz ze spólka Echo. -Pytamy dlaczego Mały Lublin ma być drugim Krakowem zanieczyszczenia Smog latem tylko betony .Na wszystko jest rada małą łyżeczka a nie chohla i zabetonować Lublin .Żuk nigdy docelowo nie będzie mieszkał w Lublinie tylko w zielonym Świdniku -zobaczycie .U niego tylko kasa i stołek dobro mieszkanców na 2 miejscu .Białystok 290 tys mieszkanców stadion na 23 tys z myśla o 2-3 pokolenia-Opera na 1500 widzów .Rzeszów 178 tys buduje stadion na 16 tys widzów koszt 140 mil zł z myślą o 3-4 pokolenia do przodu a Żuk miasto 400 tys stadionik planuje 15 tys czyli wejdzie co 26 obywatel miasta a na mieszkanców regionu miejsce za bramą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSTE PYTANIE - KTO I ILE SKORZYSTAŁ NA TEJ TRAKSAKCJI ? MIASTO DAJE SIE PRZEKUPIĆ REMONTEM ULICY/SKRZYŻOWANIA A W ZAMIAN MAMY KOLEJNY HIPERMARKET/GALERIĘ KTÓRYCH JUŻ JEST PEŁNO W MIEŚCIE ! DO WŁODARZY - NIE RÓBCIE Z LUBLINA BETONU I ZLEPKU MARKETÓW. JESTEM ZA POSTĘPEM LUBLINA W STRONĘ CYWILIZACJI ALE RÓBMY TO Z GŁOWĄ BO ZA JAKIŚ CZAS MOŻE SIĘ OKAZAĆ ŻE MAMY TYLKO DO ZAOFEROWANIA "ZAKUPU" NA WSI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacek napisał:
Mieszkam przy gorkach, czesto spaceruje tam z psem. Smieci i podpala dzicz. Ewidentnie nie rozumiesz jak dzialaja pluca miasta, jak produkowany jest na lakach tlen i jak taki zielony obaszar wietrzy miasto - przejdz sie wlasnie Ducha poznym wieczorem i poczuj jak z gorek plynie swieze powietrze. To, ze ze skrzyzowanie trzeba przebudowac, jest sprawa oczywista i w jakims sensie czesc gorek zostala poswiecona wlasnie po to, zeby to bylo zrobione. Problem tylko w tym, ze Echo i UM, ktore wczesniej wedlug umowy mialo zachowac czesc lak na park, teraz po cichutku zmienia plan i z tego rezygnuje - to jest skandal. W Polsce wciaz zbyt wiele osob mysli jak na III swiecie, kojarzac jakosc zycia w miescie z galeriami i szybkim dojazdem - pozniej zbudzicie sie na betonowej pustyni.
tak, późnym wieczorem, a najlepiej w nocy, wtedy fotosynteza idzie pełna parą i drzewa produkują tlen.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"utrata jednego z najcenniejszych terenów rekreacyjnych" czyli terenu psich min ... puknijcie się w głowę. Lublin ma się rozwijać a nie zostawiać wybiegów dla psów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz tam jest pięknie, czysto i ekologicznie... Grupy chuliganów podpalających ten śmietnik i dziwne spotkania wieczorową porą w samochodach, raczej nie w celach rekreacyjnych... Bogactwo natury ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwracam uwage iż niejakie echo zakupiło grunt pod park /plan zagospodarowania przestrzennego/ kupując po ok. 100tys.zł za 1 ha - teraz cwaniaczki różnej maści probują zarobić krocie manipulując jak się da - duże pole do popisu dla prokuratury, NIK, CBŚ, CBA i innych instytucji... jeśli przeforsują jakąkolwiek budowę - wzywam wszystkich mieszkańców Lublina ( i nie tylko ) do składania pozwów przeciwko miastu jeśli nie zgodzi się na sprzedaż gruntów w cenie 100tys/ha.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...