Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górki czechowskie: Radni zgodzili się na inwestycję Echo Investment

Utworzony przez llubellak@op.pl, 31 marca 2011 r. o 11:25 Powrót do artykułu
thunder93 napisał:
Z tego co wiem, to miasto posiadało prawo pierwokupu. Ówczesne władze lubelskie z tej opcji nie skorzystały. Jeśli nie zrobiły tego z głupoty, to bardzo źle. Jesli nie zrobiły tego z powodu prywatnych korzyści to jeszcze gorzej. Niemniej ja jest daleki od insynuowania czegokolwiek bez dowodów. Posiadasz wiedzę kto, i ile wział łapówki? To należy to zgłosić prokuratorowi.
Kpisz czy o drogę pytasz? Z czym i do kogo iść jak zapadł już wyrok skazujący w sprawie próby korupcji związanej z "Górkami Czechowskimi". Zażalenie do Pana Boga co najwyżej pisać sobie możemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FuTurist napisał:
Kpisz czy o drogę pytasz? Z czym i do kogo iść jak zapadł już wyrok skazujący w sprawie próby korupcji związanej z "Górkami Czechowskimi". Zażalenie do Pana Boga co najwyżej pisać sobie możemy...
Albo o czyms nie wiem, albo odrwacasz kota ogonem. Rozmawiamy o czasach gdy EI kupowalo gorki. Czy zapadl wyrok w sprawie zwiazanej z zakupem dzialki od AMW?? Bo to ze pozniej byly propozycje korupcyjne, to nie kwestionuje. Jeszcze raz pytam, czy byla korupcja podczas sprzedazy gorek? Jesli tak to kto zostal skorumpowany? Prezydent Pruszkowski? Radni? Widze ze posiadasz duza wiedze dotyczaca tego tematu, wiec prosze wyjasnij nam laikom, dlaczego miasto nie kupilo gorek czechowskich...
Ostatnio edytowany 1 kwietnia 2011 r. o 10:34
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...