Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gospodynie na medal. Rusza głosowanie w naszym plebiscycie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2016 r. o 14:32 Powrót do artykułu
dlaczego nie mozna zagłosowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzyszki zmw wystąp!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ja proponuje konkurs na.....gospodynię "proboszcza parafii" !!! Ja głosuję na P. Stasię, która od ponad 30lat sprawuje swój "urząd" w parafii Bełżyce !!!! PS. Tylko pozazdrościć wytrzymałości i cierpliwości !!!! No i dobrej kuchni.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michałowa też gderliwa,ale dobra,a Natalia czy Józia to "MIODZIE"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DLACZEGO NIE MOŻNA ZAGŁOSOWAĆ !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś gdzie jest ta sonda? Gdzie można zagłosować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod artykułem jest sonda i można głosować oraz słać sms.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie chodzi o to, że nie ma opcji żeby kliknąć. Są podane same % , ale nie da się oddać głosu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja oddam głos na koło gospodyń miejskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻNA ZAGŁOSOWAĆ , PROCENTY POKAZUJĄ SIĘ JAK GŁOS DANEGO DNIA JEST ODDANY, NASTĘPNEGO DNIA POKAZUJE SIĘ KÓŁKO W KTÓRE NALEŻY KLIKNĄĆ.PROCENTY LICZONE SĄ OD CAŁEJ ILOŚCI GŁOSÓW JAKIE SĄ ODDAWANE W SONDZIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w końcu jak zagłosować??? Nie ma żadnej sondy, sa tylko %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest duży problem z oddawaniem głosu, mimo iż nie był oddawany w ciąg 24 godz.Blokuje się opcja zaznaczania wybranego koła czy stowarzyszenia.Organizatorzy plebiscytu powinni zadbać o to, aby  wszystko działało a nie tylko czasem(lub  może-wybiórczo!!!).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO NIE TE PLOTKARY Z MOSZCZANKI!! wszystko tylko nie one!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś bujda tyle moich znajomych głosuje a procenty nie rosną. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu nie ma głosowania na NIE!? chetnie bym na moszczanke zagłosował, tam nic sie nie dzieje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak Tu czapy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt, prezydent: a już myślałem, że to ruch oddolny. Stare baby robią to, o co się je poprosi. Zdziwiłem się, kiedy zobaczyłem ich kamizelki - chyba w całej Polsce są z tej samej szwalni z "blankami" u dołu, co nie występowało w stroju ludowym mojej okolicy. Cepeliada i zamówienie polityczne.I jeszcze się ścigają teraz: D Proszę o nieco staranności i przynajmniej stroje by były dopracowane z archiwaliów, a nie z bazaru i importu z masówki białorusko - ukraińskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdziwiłbyś się gościu ale nie tylko stare. Poza tym robią co chcą a nie to co im karzą i jeszcze mają z tego satysfakcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pod wypocinami o księdzu pijaku komentarze zostały wyłączone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opis koła z moszczanki fałszywy! imprezy tylko w swoim gronie robią%%%%%% kto to weryfikuje wogole?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...