Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Potęga Japonii została zbudowana między innymi na zakupach licencji i patentów. Oczywiście naukowcy powinni pracować nad rzeczami potrzebnymi i pożytecznymi, a nie jak to często bywa robiąc nikomu niepotrzebną sztukę dla sztuki czyli dla pieniędzy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moc tych kod-owców ciekawe co się z dziadziusiami kodowymi dzieje ;)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wschód umiera
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O to już między sobą zaczynają się "robić w konia".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odrobił lekcje i wie że ursus jest w Lublinie. Nie wie tylko jaki to bubel - widać po trolejbusach które już rdzewieją, trzeszczą jakby miały się rozpaść i ogólnie są jedną wielką niedoróbką. Ale skąd on może wiedzieć jak ucieka przed ludźmi tylnymi drzwiami...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jarek musi być sprawiedliwy, bo z tą myślą rozpoczynał swoje studia. PIS nie dysponuje CZARODZIEJSKĄ WAZĄ. Proszę PIS nie przeszkadzać w ustawieniu klepich obcym, tym spoza RP. Jak już to się stanie, to to, co ma teraz miejsce nigdy się powtórzy. Przyjmijmy, że w RP pracuje składkowo 14 000 000 obywateli. Jeśli każdy z nich odda TAMŻE 20 000 PLN, to wizy do USA zostaną zniesione. RP musi mieć prawo do patentów. Załóżmy, że ktoś jest mi winien 70 000 000 000 USD, a ja uczyniłem go niewolnikiem. Policzmy faktyczne straty jeszcze raz. Zobaczymy, kto komu jest winien.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zemsta na Polsce wielokrotnie przewyższyła TEN dług Polaków. Zatem RP nie zwróci 70 mld USD. Jednocześnie wizy do USA muszą być zniesione, bo jest to oczywiste. Jeszcze raz, a raczej po raz pierwszy. Nareszcie pojawiają się polscy politycy, którzy potwierdzają moje żądanie sprzed 1991 roku. Jeśli tak, ogłaszam AMNESTIĘ dla tych, którzy Polskę ubewłasnowolinili. Ale warunek jest jeden. Natychmiast ustalić nowe prawo patentowe dla obywateli RP. Wyniki będą niemal natychmiastowe również. RFN i "byli" właściciele RP nie odpowiedzą za zbrodnie przeciwko RP. W przeciwnym razie będą takie straty, jakich nie było w historii ludzkości. Tylko za krzywdy wyrzadzone mojej Ojczyźnie. Nie zakładam się.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Śmieszne i żałosne: dwudziestu starych chuliganów z wojewodą na czele, z których jeden pisze, drugi czyta, a żaden liczyć nie potrafi, bardzo chciało zrobić sobie fotkę z ministrem i przez chwilę pobyć ważną osobą grzejącą się w cieniu mądrego człowieka. Nie wyszło im :(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tchorz!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odkąd PIS objął rządu DW stał się chorobliwie skrupulatny w cytowaniu antyrządowych haseł kodziarzy! Szkoda, że jak Donka punktowali kibice, to siedział cichutko. Nigdy nie napisał jednego hasła kibiców np. "DONALD ma Tole, Twój rząd obalą kibole"
Zaloguj się, aby oddać głos
0
42 polskie patenty w roku 2012. Ile dekad blokowano RP? Od 1945 roku. Rosja miała wuj do powiedzenia, jeśli chodzi o polskie patenty. Rozgrywki agentów uczyniły RP krajem zniewolonym. Niech na dobry początek będzie np. 4 200 patentów. Zmienimy prawo. Żaden TYP nie będzie proponował stawki dla obywatela RP poniżej 15 PLN/h.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale maszkarony, co nawet czytać nie potrafią!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie z KOD to zwykłe tępe śmiecie! Gorszy sort!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gowon nominal to srodowisko z oczywistych powodow No kto nie utozsamia die z tepym pospolstwem To stoi obok
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DW, będący w kieszeni u Żuka, ciągle lansuje gorszy polski sort. Do czasu, przyjdzie Jaro i was też posprząta. ;)) (ziom)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kto to zepsuł skoro teraz pieprzy o jakichiś "poważnych" problemach ! Co ! śmiech kurdupla się kończy tak jak i wasza bezczelna tępota i niszczenie Polski !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Moc tych kod-owców ciekawe co się z dziadziusiami kodowymi dzieje ;)
A modlą się do "dziada" - Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów … 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Kogo chcesz postawić pod murem i rozstrzelać ?? Twojego nieskazitelnego guru ?? zwiń
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ludzie z KOD to zwykłe tępe śmiecie! Gorszy sort!
Znam gorsze jak kody i srody - oto łoni - Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów … 1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce. 3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV. 4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany. 5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989. 6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy. 7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym? Kto wie? Czym aż tak bardzo mógł zaimponować władzy ludowej żołnierz AK Rajmund Kaczyński, że władza otoczyła jego samego, jego żonę z AK i dzieci szczególna troską. Opowieściami o wykańczaniu bolszewików? Kto wie, czym mógł zaimponować oficerowi SB Jarosław Kaczyński, że ten po odmowie podpisania lojalki wypuścił go wolno i nigdy już nie nękał? Kogo chcesz postawić pod murem i rozstrzelać ?? Twojego nieskazitelnego guru ?? zwiń
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odrywani od żłobów kodziarze, powcy, zslowcy i inna agenturo wpływu. UZYWANIE FACEBOOKA I TWITTERA do celów uwłaczających Państwu Polskiemu podczas pracy w urzędach opłacanych z pieniędzy podatników jest WYKROCZENIEM. Grozi za to odpowiedzialność ze zwolnieniem włącznie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIEWYJAŚNIONE AFERY rządu PO-ZSL! strona 1 z 1000 Donek wydymał ponad 38 mln Polaków na Zielonej Wyspie, a teraz ryczy ze śmiechu . Ma was gdzieś wyborcy PO. ZATACZA SIE Z WAS ZE SMIECHU SŁONKO PERU I LIZAK NIEMIECKIEJ CARYCY Afera taśmowa - „dolnośląskie taśmy prawdy"? Afera hazardowa oficjalnie umorzona. Drzewiecki i Chlebowski nie usłyszeli zarzutów? Afera hazardowa: Sobiesiak uczy córkę Magdalenę Sobiesiak jak zeznawać? Wyrok w sprawie Nowaka uchylony. Co się dzieje?! Afera AMBER GOLD: Prokuratorzy nie chcieli ścigać oszusta Marcina P. Afera stoczniowa? Dyrektorzy Centrum Projektów Informatycznych oskarżeni o BRANIE ŁAPÓWEK? Praca w KGHM za głos na Protasiewicza?! Newsweek o aferze w PO Afera Amber Gold?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: