Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
dla mieszkańców lubelszczyzny,którzy chcą trochę egzotyki i mają niezbyt wypchany portfel ,polecam czarnogórę.Nie ma problemów z językiem ,można spokojnie dojechać samochodem.Droga dobra i ceny niewygórowane.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
...artykuł sponsorowany przez biuro podroży?
0
Do Radawca chcemy latać bo na to nas tylko stać.
0
Do: df....całkowicie zgadzam się z rekomendacją Czarnogóry jako ciekawej destynacji wakacyjnej. Z jedną tylko uwagą, a mianowicie, należy liczyć się z poważnymi problemami lingwistycznymi. Z całą odpowiedzialnością twierdzę, iż znajomość j.angielskiego (nawet w hotelach) jest na poziomie dużo niższym nawet, niż u nas w Polsce. Ten kraj w porównaniu z rozleniwioną i ohydnie brudną Grecją zasługuje na miano bałkańskiego Raju.                  
0
Do: df....całkowicie zgadzam się z rekomendacją Czarnogóry jako ciekawej destynacji wakacyjnej. Z jedną tylko uwagą, a mianowicie, należy liczyć się z poważnymi problemami lingwistycznymi. Z całą odpowiedzialnością twierdzę, iż znajomość j.angielskiego (nawet w hotelach) jest na poziomie dużo niższym nawet, niż u nas w Polsce. Ten kraj w porównaniu z rozleniwioną i ohydnie brudną Grecją zasługuje na miano bałkańskiego Raju.
tylko po co na siłę mówić po angielsku jak języki są podobne.Tak jakby rozmawiać ze słowakiem.Po rosyjsku to już dogadasz się z każdym.
0
Szanowna Barbaro Ubryk. Liczysz na jakieś współczucie, czy tylko zaznaczasz swój status ekonomiczny? Każdy ma tyle i tylko tyle, na ile zasługuje! Nie wszyscy musza jeździć na wakacje. To kwestia wyborów dokonanych w młodości. Znam kilku "magistrów" z kupionymi na prywatnych uczelniach dyplomami, którzy sami siebie skazali na bezrobocie. Znam także młodych zaradnych rzemieślników: hydraulików, ślusarzy i mechaników samochodowych korzystających z uciech życia w postaci rodzinnych wyjazdów ... Wszystko jest kwestią wyborów...
0
A to dziwne, bo ja od lat latam do Grecji i żadnego brudu tam nie widziałam. A co do lenistwa...polecam odwiedzić urzędy w Polsce, nam też nic nie brakuje.
0
Chorwacja jest spoko - ładnie, w miarę tanio. Można też dolecieć niewielkim kosztem, jak na bilety się zapoluje odpowiednio wcześniej: http://mojeloty.pl/tanie-loty-do-kraj/chorwacja/ . Hiszpanie chyba wolą obsługiwać dziwnych Niemców :P przynejmniej takie odnosłem wrażenie.
0
Ja jestem zakochana w Chorwacji! Byłam dwa lata z rzędu z biurem Planujemywakacje.pl i za każdym razem udało mi się załapać na last minute w świetnych warunkach za znacznie mniejsze pieniądze. ;)
0
Myślałam nad Barceloną w te wakację , fajne tanie bilety lotnicze można zdobyć . Jak ktoś szuka to bez problemu trafi na tą stronę  https://www.fru.pl/  
0
Ja kiedyś byłam w Grecji, zakochałam się w tym państwie! Narzeczony przyniósł do mieszkania ofertę Grześkowicza, żebym wybrała coś na naszą podróż poślubną. Innej opcji nie było, w lipcu jedziemy do Grecji. I cena też dość niska w porównaniu do tego co kiedyś płaciłam.
0
ja wolę dalsze kierunki, najlepiej azja, choć i w europie doceniam rózne kierunki. fajne wyjazdy organizuje ******kiribaticlub.pl/wyprawy/ indywidualne, z pilotem, sportowe. wszystkie smakowite zakątki świata mozna z nimi zwiedzić. my mamy za sobą indie, argentynkę i usa.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: