Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Groszek\", szef kiboli Motoru jeszcze poczeka na wyrok

Utworzony przez gość, 13 czerwca 2011 r. o 20:43 Powrót do artykułu
Jeden z kibiców lubelskiej drużyny napluł w twarz pracownicy ochrony, a następnie uderzył ręką w kask innego ochroniarza – opowiada Andrzej Fijołek z lubelskiej policji. – Pracownicy służby porządkowej powiedzieli policjantom, że sprawca to "Groszek”. Według nich jest nieformalnym przywódcą lubelskich kibiców.
Wynika z tego jasno, że pracownicy służby porządkowej najzwyczajniej w świecie okłamali policję. Wie o tym każdy kto był na miejscu. A na to też chyba jest jakiś paragraf? Może prokuratura się tym zajmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem kibicem (pseudo kibicem) i wstyd mi za niego bo jakiś honor jest i się nie pluje na dziewczynę i to nie ważne że pracuję w ochronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temida dyga przed groszkiem - jak dostanie żółte papiery to groszek będzie temidzie robił małe groszki i dopiero trzeba będzie zasłaniać nie tylko oczy ale i pas cnoty zakładać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ochrona konfabuluje i odpowie przed sądem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sąd uznał, że psychiatrzy muszą ocenić, czy jest poczytalny. "Groszek" jest czołową postacią szalikowców Motoru. Był członkiem komisji rewizyjnej kontrolującej zarząd klubu" Na fotce widać, że ma sznyty na rękach. Może się ciął, bo mamusia za mało mu daje kieszonkowego. Gratuluję klubowi MOTOR LUBLIN, że miał takiego członka komisji rewizyjnej, która kontrolowała Zarząd Klubu. To świadczy o poziomie lubelskiej piłki kopanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Sąd uznał, że psychiatrzy muszą ocenić, czy jest poczytalny. "Groszek" jest czołową postacią szalikowców Motoru. Był członkiem komisji rewizyjnej kontrolującej zarząd klubu" Na fotce widać, że ma sznyty na rękach. Może się ciął, bo mamusia za mało mu daje kieszonkowego. Gratuluję klubowi MOTOR LUBLIN, że miał takiego członka komisji rewizyjnej, która kontrolowała Zarząd Klubu. To świadczy o poziomie lubelskiej piłki kopanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MISIU, SĄDZĘ,ŻE POWINIENEŚ IŚĆ I MAMIE CYCUSIA POSSAĆ. PORA KARMIENIA, NIE PRZEGAP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prostakiem należy być by opluć kobietę, jeśli tak wyglądają lubelscy kibole to należy zdjąć zasmarkańcom pampersy dobrze wpieprzyć i nauczyć kultury!!! Szkoda publicznych pieniędzy na sądzenie nieudaczników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
batonik napisał:
temida dyga przed groszkiem - jak dostanie żółte papiery to groszek będzie temidzie robił małe groszki i dopiero trzeba będzie zasłaniać nie tylko oczy ale i pas cnoty zakładać
batonik nie napinaj się!!! wszyscy wiedzą że kibole to geje którzy lubią podskakiwać w trakcie swego tańca godowego na stadionie trzymać się za ramiona i głaskać po szyjach i przyglądać się jak im genitalia podskakują!!!! a ustawki to zbiorowe orgie gdzie można się obmacywać do woli!!!! jednych to rajcuje innych takich jak ja śmieszy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepoczytalny , dobre ! ale kiedy zasłonić twarz przed fotografowaniem , to wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka drużyna taki szef kiboli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka drużyna taki szef kiboli,motórrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr chamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest bardzo ładny i ksywę ma "groszek" (jaka słodka ksywka) to w 100 procentach jest gejem, a do tego jest prawdopodobnie przywódcą gejów (czytaj pseudokibiców!!!! MOTORU - dzieci po 13-15 lat)oni kochają się dotykać w czasie trwania meczu. Udają twardzieli a są małymi "galeriankami" do zabawy dla troszkę większych "ptaszków".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znacie sprawy, nie znacie człowieka, a go opluwacie. To, że ktoś kogoś opluł, nie znaczy, że to na pewno był on. "Nie sądźcie, nie będziecie sądzeni, nie oskarżajcie, nie będziecie oskarżani" - Jezus Chrystus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były kibic napisał:
To, że ktoś kogoś opluł, nie znaczy, że to na pewno był on.
No uśmiałem się do łez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Poujadajcie sobie do woli bo tylko na tyle was stać - czyli na anonimowe wpisy świadczące o wielkiej "odwadze". Najśmieszniejsze jest to, że żaden ujadający pryszczatek nie był świadkiem zdarzenia hau hau No ale czego tu się spodziewać. Na szczęście już niedługo (bo teraz to jeszcze w praktyce fikcja) internet nie będzie anonimowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OLE! POLSCY KIBOLE! Trzymaj się brachu! Mam nadzieję, że jeszcze nie jeden doping poprowadzisz! 3maj się ! TYLKO (M)OTOR ! JEBAĆ SZAŁWIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hooligans napisał:
Sam jestem kibicem (pseudo kibicem) i wstyd mi za niego bo jakiś honor jest i się nie pluje na dziewczynę i to nie ważne że pracuję w ochronie.
Nieźle. Pseudokibic pracujący w ochronie. W dodatku pseudo czyli kto? Czyli kibic sukcesu chodzący/jeżdżący na wybrane mecze w bezdeszczowe dni, nieprzywiązany do jednego klubu i dyscypliny. Jak coś jest pseudo to znaczy, że nie jest prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Adwokat Pawła G. złożył w poniedziałek wniosek, żeby jego klienta zbadali psychiatrzy i ocenili czy może odpowiadać przed sądem" ... ale kozak z tego "Groszka". Papuga doradził mu żeby zrobił z siebie wariata, to wtedy nie będzie miał wyroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie mogę podpisać z imienia i nazwiska tylko po co żeby groszek wysłał 2 małolatów żeby mi szyby powybijali. napisze w ten sposób : super doping, fajna oprawa, cały czas śpiewające trybuny tym powinni charakteryzować sie kibice Motoru ale jaki klub tacy kibice. ja chodze od 10 lat na mecze i w dobrych i złych czasach dopinguje Motor. widze ze piłkarze dopasowuja sie stylem gry do Kiboli pokroju groszka, szatana i innych łysych gumbasów. Możecie sobie śpiewać na wszystkie rządy jakie były są i bedą ale mam nadzieje ze z z Wami bandytami zrobią jednak porządek i pozamykają Was na dobre. i teraz zobaczymy charakter działaczy motoru ! rozrabia ???? zakaz stadionowy i to dobrze egzekwowany żeby go długo na stadionach nie zobaczyli. co do aspektu sportowego to gratuluje wygranej nad Stalową - wreszzzcie. szkoda ze to nic nie da!!! czekam na wygrywanie i awans bo ile można spadać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...