Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba było zawiesić na 2 miesiące interes i udać się na urlop. Ale w końcu ten remont robią największe pijaki i partacze z KPRD. To co się działo na stoisku alkoholowym podczas remontu filaretów w pobliskim sklepie, najlepiej świadczy dla czego ul. Filaretów i ścieżki rowerowe już się rozpadają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po co myć auto , jak zaraz po wyjeżdzie z myjni i przejechaniu przez Łęczyńską i tak będzie brudne .
0
A ktos pomyslal o mieszkancach,maja autostrade pod oknami,dzieci uciekaja po scianach bo tiry z pelnym zaladunkiem jezdza po chodnikach. I zaznaczam ze na bronowicach mieszkaja rowniez ludzie prowadzacy duze firmy,adwokoci,radni,sedziowie,inzynierowie,ktorzy zainwestowli ogromne pieniadze w kamienice. Nie jest tak ze bronowice to patologia i mozna tu wszystko zrobic, zniszczyc,rozjezdzic a najlepiej zaorac. Nie mozemy nawet podjechac pod wlasne domy,bo na uliczce o szerokosci 5 metrow jest korek i ruch jak na marszalkowskiej.
0
Bardzo dobrze robicie, do sądu. Skoro rolnikom za utracone kontraty na jabłkach będą się zapewne należeć rekompensaty, to Wam też powinny. W świetle konstytucji wszyscy powinni byc traktowani tak samo. A jak nie to do sądu. Popieram
0
Co za bzdury - grozi upadek, bo przez miesiąc czy dwa będzie remont.A tak na marginesie zamiast biadolić - to wystarczyło dostawcę poinformować, jak ma dojechać. A można też samemu było oznaczyć trasę dojazdu np. jak zrobił DOMEX. Najlepiej tylko narzekać i oczekiwać, że ktoś to zrobi.
0
Komuna pełną gębą. Panie Przedsiębiorco, o remoncie ul. Łęczyńskiej mowa jest od dawana, a rozpoczęcie robot było publicznie znane. Chyba nie trudno jest się zorientować, ze jak jest remont to są trudności z dojazdem i jeśli poważnie traktuje Pan swoich klientów to powinni być z wyprzedzeniem o tym informowani. Na stronie internetowej czy w inny sposób można to łatwo zrobić... A Pan chce aby UM wszystko za kogoś robił. A na materiale video widać jak bardzo się nudzicie i jest "czysto".
0
już nie ma dojazdu od strony statoilu i aldika, kierowcy klną i zawracają
0
Ludzie się robią potwornie roszczeniowi, przecież trąbili o tym remoncie od dawna? Tak trudno było odpowiednich klientów poinformować że będą problemy z dojazdem?
0
Ludzie czy Wy jesteście d...niami.To dzięki między innymi dzięki tym firmom ,bo płacą podatki a miasto ma ich wszystkich w dupie.Remont jest potrzebny jak najbardziej ,ale z głową .Brak jest jakichkolwiek objazdów ,dojazdów itp.Ciekawe dlaczego Lublin od NIK-u dostał upomnienie za choas przy budowie dróg.................................?????????????????
0
zawsze ta sama śpiewka czy remont trwa tydzień czy miesiąc lokalnym firmom grozi upadek :)
0
Ludzie czy Wy jesteście d...niami.To dzięki między innymi dzięki tym firmom ,bo płacą podatki a miasto ma ich wszystkich w du***.Remont jest potrzebny jak najbardziej ,ale z głową .Brak jest jakichkolwiek objazdów ,dojazdów itp.Ciekawe dlaczego Lublin od NIK-u dostał upomnienie za choas przy budowie dróg.................................?????????????????
A którędy mają puścić objazd ? przez drogę rowerową wzdłuż Bystrzycy ? czy może zbużyć bloki ? Od bardzo dawna trąbili o remoncie ale jak to Polska nie było remontu to źle bo dziury. Jest remont to źle bo problem z dojazdami.   A którędy mają puścić objazd ? przez drogę rowerową wzdłuż Bystrzycy ? Od bardzo dawna trąbili o remoncie ale jak to Polska nie było remontu to źle bo dziury. Jest remont to źle bo problem z dojazdami. Jakoś ludzie z Narutowicza nie płaczą że im upadki grożą bo mają zamkniętą drogę przez remont.
0
A którędy mają puścić objazd ? przez drogę rowerową wzdłuż Bystrzycy ? czy może zbużyć bloki ? Od bardzo dawna trąbili o remoncie ale jak to Polska nie było remontu to źle bo dziury. Jest remont to źle bo problem z dojazdami.   A którędy mają puścić objazd ? przez drogę rowerową wzdłuż Bystrzycy ? Od bardzo dawna trąbili o remoncie ale jak to Polska nie było remontu to źle bo dziury. Jest remont to źle bo problem z dojazdami. Jakoś ludzie z Narutowicza nie płaczą że im upadki grożą bo mają zamkniętą drogę przez remont.
  dokładnie to samo miałam napisać, zadziwiające jest to ciągłe ujadanie
0
Dzisiaj byłem na ul. Łęczyńskiej = „burdel” "Gratuluję" urzędnikom "urządzającym" święto ludu pracującego w firmach przy Łęczyńskiej. Panie Żuk - wybory blisko - z taką "Kadrą" będzie wynik do d.upy    
0
Dzisiaj byłem na ul. Łęczyńskiej = „burdel” "Gratuluję" urzędnikom "urządzającym" święto ludu pracującego w firmach przy Łęczyńskiej. Panie Żuk - wybory blisko - z taką "Kadrą" będzie wynik do d.upy    
0
zawsze ta sama śpiewka czy remont trwa tydzień czy miesiąc lokalnym firmom grozi upadek :)
gdzie widziales zeby w miesiac zrobili droge ? :D chyba tylko taką co sie rozpadnie najblizszej zimy ;)
0
gdzie widziales zeby w miesiac zrobili droge ? :D chyba tylko taką co sie rozpadnie najblizszej zimy ;)
  eee obacz, Filaretów i ścieżki rowerowe wzdłuż co prawda się rozpadają, ale prawie rok już minął. A biorąc pod uwagę jaki był zbyt w okolicznych sklepach 50 i 100 lubelskiej, to niezły wyniki.
0
kilka dni temu był tu jeszcze przejazd ,juz dziś przejazdu nie ma ! Tablic informacyjnych też nie ma . jednym słowem bur**l .mieszkam  przy Łęczyńskiej  i sam mam  problem z poruszaniem sie .Nie ma co sie dziwić ludziom którzy żyją z  handlu  i nie tylko . przecież można było prowadzić prace na jednym pasie i problemu by nie było  !
0
Ostatnio tam byłem i myślałem że padne, dziura w ziemi koparki, cieźarowki brak asfaltu i przystanków,wakacje szkoła zamknieta, patrze i nie wieże siedzi koleś który przed remontem ludzi przez ulice przeprowadzał on siedzi tam nadal,normalnie ktoś zapomniał mu powiedzieć że ma wolne:) warto to zobaczyć.
0
Ostatnio tam byłem i myślałem że padne, dziura w ziemi koparki, cieźarowki brak asfaltu i przystanków,wakacje szkoła zamknieta, patrze i nie wieże siedzi koleś który przed remontem ludzi przez ulice przeprowadzał on siedzi tam nadal,normalnie ktoś zapomniał mu powiedzieć że ma wolne:) warto to zobaczyć.

Tutaj "dowaliłeś" -i to nieźle !!! Ten gość jest od kierowania ruchem i od udzielania informacji -a nie od "przeprowadzania przez ulicę" !
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: