Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Groźny wypadek rowerzystów. Chciał usunąć gałęzie z koła

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2017 r. o 10:08 Powrót do artykułu
Tylko obowiązkowe oc, kaski i karty rowerowe!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No patrzcie nowe wypadki trzeba policji z radarami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wina Szyszki bo kazał ciąć gałęzie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doszło do przekroczenia prędkości,a ten drugi nie wystawił trójkąta i nie włączył świateł awaryjnych...to dopiero początek sezonu...STOP WARIATOM NA ROWERACH!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się zaczyna...rowerzyści szaleją....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechał po ścieżce upadł na CHODNIK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezmyślność rowerzystów jest porażająca. Jeżdżą jeden obok drugiego po ścieżce. Zatrzymują sie na środku. Wyprzedzają bez oglądania się za siebie. Pędzą na złamanie karku. Taki sposób jazdy powinien być karany, bo inaczej będzie coraz więcej poważnych wypadków. Strach wyjeżdzać na ścieżkę rowerową w czasie weekendu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Dziennik Wschodni czytają tylko debile? Każdy artykuł jest komentowany przez grupę idiomów i kredytów. Wszystko jedno o czym i o kim ważne, że można sobie pokombinować. Dobrze ze za darmo i nazwiska nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ten młodszy posiadał kartę rowerową, którą powinny posiadać osoby niepełnoletnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co sie dzieje na sciezce rowerowej w wolne dni to jest tragedia Bezmyslnosc i glupota rowerzystow ogromna Jezdza szybko i niebezpiecznie Jesli nie chcesz byc kaleka omijaj sciezke szerokim łukiem.Brak kultury jazdy i zdrowego rozsadku Kto silniejszy i bezmozgowiec ten jedzie Przydalyby sie kontrole policji na rowerach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość cyklistw to gbury bez kultury!jadę prawą stroną ścieżki nad zalewem,z przeciwka tylarierą dwóch ,,panów" w rajtuzach prowadząc ożywiną dyskusję,jadą wprost na mnie!na pytanie ,,jak jedziesz" odpowiedź,,s***aj dziadu"!mam 70 lat!jak taki szczyl mógł mnie tak potraktować!to potwierdza opinię o cyklistach!chamy!gbury!mające wszystko i wszystkich w ***!nieroby!tylko powinien jeden z drugim pamiętać że ,,tempus brewe est" ale o ile się nie mylę to pamięcią obdarzony jest tylko homo sapiens,pozostał stworzenia egzystują wedle ,,odruchu pawłowa" tzn. ,,marchewka,albo kij" w tym wypadku potrzebny kij! i to dobry kij!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez jestem rowerzystą i też denerwują mnie pseudo kolarze jadący i rozmawiający ze sobą podobnie jak kolesie ze swoimi wybrankami jak tez same koleżanki jadące ścieżką rowerową i mające gdzieś to co dookoła się dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klasyka na rzeźni. Oczywiście żaden nie miał kasku na głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyznać trzeba, że na ścieżkach rowerowych panuje typowo polska kultura, czyli jej zupełny brak, żadnego uśmiechu, czy sympatycznego spojrzenia ,że nie wspomnę o jakimś geście zwykłej uprzejmości czy pozdrowienia, jedynie pochylone głowy, zaciśnięte usta, spojrzenia co najwyżej obojętnie wypatrujące coś po bokach i ku,,,,,,wy rzucane bez żadnego powodu i opamiętania, tacy jesteśmy, na ulicach, drogach, ścieżkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...