Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grypa się zbliża, lepiej się zaszczepić

Utworzony przez mind, 5 października 2013 r. o 19:29 Powrót do artykułu
Tak tak biegne się zaszczepić z całą moją rodziną.By dać zarobić koncernom farmaceutycznym na ludzkiej naiwności.A tak na poważnie to nigdy już nie dam sobie wstrzyknąć trucizne w siebie ,mam tu na myśli rteć która jest w każdej szczepiońce i inne świństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my już lecimy z całą rodziną i sąsiadami! Każdy chce być zaszczepiony! Bo szczepienia są super!!!!!! (A tak poważnie, to unikajcie tego świństwa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny sprawdzony i działający stream z dzisiejszej walki!!!!!   A wszystko to w jakości HD! Za darmo - bez ściemy!!!!!!   http://c6a98ef2.theseforums.com   Transmisja już dostępna!!!! - zdobadz dostep juz teraz!!!!   Spiesz się - dopóki są wolne miejsca!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie się zaszczepiłem. Jade na impreze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz dostać świnskiej grypy?Zaszczep się!To działa!!!!!Tak na poważnie, szczepionka obniża naturalną zdolność immunologiczną!!!!(Przez pierwszy rok nie chorujemy,natomiast przez następne lata podwójnie,itd...HAHA:)To fakt!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kur...wa!!!! TVN skończył teraz wy zaczynacie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W Lublinie niektórzy mogą się szczepić bezpłatnie. Urząd Miasta przeznaczył prawie 150 tys. zł na program bezpłatnych szczepień przeciwko grypie dla osób powyżej 65 roku życia. Skorzysta z niego ok. 5 tys. pacjentów."   z jakiej racji ktoś moje podatki wydaje na bezsensowne akcje dl wybranych.Skoro każdy płaci haracz na niby bezpłatną służbę zdrowia to każdy powinien mieć takie same prawa. Więc albo zbójckie państwo to funduje wszystkim w ramach haraczu albo nikomu.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Monter: Z takiej racji że osoby związane z decyzją o "darmowych" szczepieniach spędzą najbliższe wakacje na malediwach lub innych przyjaznych miejscach na "szkolenia"... I zgadnijcie kto im to zafunduje...!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J***NE SKUR*****Y, SŁUGASY, NABIJAJĄCY KASĘ FIRMOM FARMACEUTYCZNYM!!! A MEDIA KTÓRE SIEJĄ PROPAGANDĘ SĄ DLA MNIE TAKIM SAMYM GÓW**M JAK CI PIERWSI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...