Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oczywiście, że wiadomo "co będzie robił": czesał kasę. To zatrudnienie w PKP to jego zarobek życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz Muszyński został wiceprezesem PKP PLK. Wiadomo czego nie zrobi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boli was że Żuk zrobił dużo dla miasta, a wasz Pruszkowski przed dwie kadencję podróżował i miasto zacofał.
Oj dużo szwindli oj dużo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczyt szczytów. Przynależność partyjna ważniejsza od kompetencji jak za PRL-u.
A znasz jego kompetencje, że zabierasz głos? Dlaczego wszystko negować, obrzucać błotem, jesteś taki/ taka genialna to dlaczego nie jesteś np prezydentem. Co nie docenili cię? I odnoszę się do wszystkich zmian, które się dzieją są dobre i są wg mnie niedobre, ale dlaczego wszystkich wrzucać do jednego worka? Nie rozumiem, skąd w naszym narodzie tyle nienawiści, brat zabiłby brata. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam PIS-owskie komentarze na forach gdy Muszyński był prezesem lotniska w Świdniku. Wyciągano mu jakieś brudy, papiery, że ma na boku lewe interesy, udziały w jakiś dziwnych lubelskich spółkach, przekręty na kamienicach itp. Odkąd wstąpił do PIS i został kandydatem tej partii na prezydenta Lubilna sprawa przycichła i już nikt o tym nie pisze. A ja chciałbym poczytać sobie coś w temacie bo ciekawa sprawa ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nierób nowa fucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie na nowe Volvo. Jeszcze został fachowiec Pruszkowski szkoda żeby się marnował.
Szanowny Panie tow. nadęty pruszon jest fachowcem za "marne" 40 tys. w  ????? zgadnij  tzw. elektrownia  ! już od ponad miesiąca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A znasz jego kompetencje, że zabierasz głos? Dlaczego wszystko negować, obrzucać błotem, jesteś taki/ taka genialna to dlaczego nie jesteś np prezydentem. Co nie docenili cię? I odnoszę się do wszystkich zmian, które się dzieją są dobre i są wg mnie niedobre, ale dlaczego wszystkich wrzucać do jednego worka? Nie rozumiem, skąd w naszym narodzie tyle nienawiści, brat zabiłby brata. 
tak  - nierób, krętacz, lawirant, zawsze leci gdzie widzi - no ???? - kaskę i piedestał ! Jednym słowem szkodnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam człowieka, ale słyszałem jego debatę z Żukiem. Wykazał się w niej całkowitym brakiem kompetencji a nawet elementarnej wiedzy. Tak się zagubił w swoich wypowiedziach że w pewnym momencie wydawało się że to wywiad z kolesiem który stoi pod sklepem i dopija szóste piwo.... Jak dla mnie kolejny figurant bez podstaw do pracy na takim stanowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszyński nie zapomnij donieść na siebie jak będą jakieś nieprawidłowości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swędzi łapka na pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był też dyrektorem w COZL-u. I oczywiście nie widział dziejących sie tam przekrętów. Trzeba mu bacznie teraz patrzeć na ręce i pilnować tych wszystkich z PKP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był też dyrektorem w COZL-u. I oczywiście nie widział dziejących sie tam przekrętów. Trzeba mu bacznie teraz patrzeć na ręce i pilnować tych wszystkich z PKP
siepaczu żuka pilnuj swojego pryncypała ,żeby nie wynajmował nieistniejących pomieszczeń biurowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam człowieka, ale słyszałem jego debatę z Żukiem. Wykazał się w niej całkowitym brakiem kompetencji a nawet elementarnej wiedzy. Tak się zagubił w swoich wypowiedziach że w pewnym momencie wydawało się że to wywiad z kolesiem który stoi pod sklepem i dopija szóste piwo.... Jak dla mnie kolejny figurant bez podstaw do pracy na takim stanowisku.
żeby zrozumieć co on mówi trzeba mieć minimum podstawowe wykształcenie /co najmniej 4 klasy/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swędzi łapka na pieniądze
nie sądź każdego po sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak  - nierób, krętacz, lawirant, zawsze leci gdzie widzi - no ???? - kaskę i piedestał ! Jednym słowem szkodnik
Widać robiłeś z nim interesy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie uprawnienia posiada żuk do rządzenia miastem ,chyba nabyte u szpicbrudki albo kwinto.
Podejrzewam, że t  odpowiedzi to chyba pisze sam muszyński.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrej zmiany ciąg dalszy. Żałuję tylko ludzi, którzy będą musieli kiedyś posprzątać pozostawiony po PiS bajzel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać robiłeś z nim interesy
nie  pracowałem obok gabinetu tow." mundrego" bo tak go zwali gdyż łon uważał że jest właśnie taki mundry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać robiłeś z nim interesy
nie  pracowałem obok gabinetu tow." mundrego" bo tak go zwali gdyż łon uważał że jest właśnie taki mundry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...