Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No a Marta?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dobry ruch PiS :) wybory zakończą się na 1 turze.
0
Start w wyborach Muszyńskiego to taki ukłon w stronę Żuka. Teraz już na wygraną w kieszeni.
0
Hahahahahahaa a jak ktoś go posłucha to już w ogóle :) Będzie tylko I tura :D
0
wreszcie prezes zaakcetował alleluja
0
Życzę mu wszystkiego nienajlepszego w nadchodzących wyborach, bo to słabiuteńki kandydat.
0
nie wiem co to za człowiek wygląda na trunkowego a nawet jak ja po tygodniówce też się wtedy nie golę bo ręce za bardzo mi drżą ale ja na prezydenta nie startuję.
0
straszny nerwus i choleryk nie nadaje się
0
To lepszy kandydat niz np. Pan Radny Tułajew. Biznesmen z pisu. brzmi jednak obco.
0
Sylwester Tułajew na Prezydenta  Muszyńskiego wspierał Sobczak Stawiajmy na sprawdzonych Najgorsi są nie pewni
0
Grzegorz Czelej i Krzysztof Michałkiewicz lub jak kto woli Krzysztof Michałkiewicz i Grzegorz Czelej znaleźli frajera, a nie było łatwo! Poświęcili chyba Andrzeja Pruszkowskiego, tak im się w portkach paliło. Ciekawe kiedy szanowny kandydat połapie się że jest głęboko w ... Zamiast wystawić młodego, doświadczonego i przygotowanego do pracy w ratuszu Sylwestra Tułajewa. Wyciągnęli gościa z kapelusza.
0
średnio interesuje mnie akceptacja Kaczyńskiego, to lublinianie powinni go akceptować lub nie, dla mnie się nie nadaje  
0
No no , PO ma dwóch kandydatów na prezydenta w tym jeden startuje z PiS . Majstersztyk gratulacje panowie z PO. Czyżby Sobczak wiceprezydentem?
0
Nie ma co ludziom oczu mydlić:PIS gra na rzecz PO.Hazardziści prezydenturę mają zaklepaną.Muszyńskiego wystawiają ,aby potwierdzić ,że  są rywalami hazardzistów,a to jedna sitwa! Dalej będzie trwała równia pochyła w mikeście i województwie,hazardziści z gumo filcowymi będą ograbiać całe lubelskie.Ciekawe dokąd te oszustwa społeczeństwo wytrzyma???
0
Prezes to se może ustalać...ale dzięki że nie żaden nawiedzony
0
straszny nerwus i choleryk nie nadaje się
ale potrafi coś zrobić w przeciwieństwie do żuka ,który jedynie chce być prezydentem dla samego bycia
0
ale potrafi coś zrobić w przeciwieństwie do żuka ,który jedynie chce być prezydentem i nam mieszkańncom takiej kadencji
0
a jak to się stalo, ze P. Prezes zaakceptował kandydata spoza partii, co się z tym naszym lubelskim pisem dziej, czy już nie mamy politykow  z wewnątrz partii,zeby wystawiać w wyborach, tylko w kolejnych wyborach pod szyldem naszej partii są osoby nie z partii
0
Jak prezydentem miasta może być człowiek, który nie potrafi się w sposób składny wypowiedzieć w swoim ojczystym języku ???!!! Przecież ten Pan, gdy był prezesem Portu lotniczego i udzielał wywiadów nie potrafił sklecić po polsku jednego zdania.
0
PiS wystawiajac swojego sympatyka a nie aparatczyka udowodnił że zalezy mu wyłącznie na dobru mieszkancow Lublina. Tylko Muszynski moze wyprowadzic miasto ze spirali długów w które wpędzil miasto Żuk ze Swidnika. Muszynski wybudowal od pod?taw lotnisko za którym nie ciągnie się zaden problem. A Zuk ? Afera drukarkowa, afera z wynajmem budynku od bylogo radnego PO Piątka bez przetargu, afera z nieplaceniem wykonawcom stadionu i inne. I pewna "sprawa" o której wstyd mowić....
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: