Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale potrafi coś zrobić w przeciwieństwie do żuka ,który jedynie chce być prezydentem dla samego bycia
kupić limuzynę dla załóg samolotów ;) żeby mogły jeździć do hotelu ? :D   pytanie za 100 pkt: ile razy w historii lotniska załoga samolotu zostawała w Lublinie na noc ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaa to ten co kupił sobie Volvo na koszt lotniska bo zawsze chciał mieć Volvo? Ciekawe co się stało z tym Volvem, zabrał ze sobą za symboliczną kwotę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupić limuzynę dla załóg samolotów ;) żeby mogły jeździć do hotelu ? :D   pytanie za 100 pkt: ile razy w historii lotniska załoga samolotu zostawała w Lublinie na noc ? :D
Gościu - nie masz pojęcia o czym piszesz. Lotnisko budowane przez  Ser Muszyńskiego - można było wybudować o kilkanaście milionów taniej. No ale jak się ma gest - i brak wiedzy - to .... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu - nie masz pojęcia o czym piszesz. Lotnisko budowane przez  Ser Muszyńskiego - można było wybudować o kilkanaście milionów taniej. No ale jak się ma gest - i brak wiedzy - to .... .
ja pisze tylko o tym o czym pisały gazety.   A jak ty wiesz coś więcej to się podziel tą wiedzą z wyborcami, żeby wiedzieli co wybierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnisko miało powstać za 250 mln, skończyło się na 500, jest postęp bo Pruszkowski jak budował halę to zamiast 8 zapłaciliśmy 48 mln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Muszyński = TRA GE DIA. I nie chodzi o to, że wystawia go akurat PiS. To nie ma ŻADNEGO znaczenia. Chodzi o to indywiduum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Muszyński = TRA GE DIA. I nie chodzi o to, że wystawia go akurat PiS. To nie ma ŻADNEGO znaczenia. Chodzi o to indywiduum.
  Oczywiście, że to tragedia i większość ludzi dobrze o tym wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz "VOLVO" Muszyński - za jego kadencji ratusz zamiast remontować drogi będzie ogłaszał kolejne przetargi na zamówienie limuzyn  :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że PO czyli prożukowcy czyli jak się mowi "żuczki" przerazily sie ze Zuk przegra. Wtedy stracą dobrze platne posadki za nic nierobienie. Dlatego pisza jeden z drugim napastliwe komentarze. Muszynski wygra bo wprost i rzeczowo powie w jakie bagno zadłuzenia przez finansowe sztuczki wciagnął mieszkańców Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszyński nie wygrałby nawet wyborów na burmistrza wąchocka o czym ty piszesz twarz miasta, to jest fatalny gość, nie nadający się do ZARZĄDZANIA MIASTEM   jeśli każdy to nie chce muszyńskiego jest prożuczkiem na ciepłej posadce to w czasie wyborów wyjdzie, że ponad połowa miasta pracuje w spółkach miejskich, nie ośmieszaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że PO czyli prożukowcy czyli jak się mowi "żuczki" przerazily sie ze Zuk przegra. Wtedy stracą dobrze platne posadki za nic nierobienie. Dlatego pisza jeden z drugim napastliwe komentarze. Muszynski wygra bo wprost i rzeczowo powie w jakie bagno zadłuzenia przez finansowe sztuczki wciagnął mieszkańców Żuk.
Chyba nie chodzi o to zeby pokazal zadluzenie tylko o to zeby byl konkretny. Wybierzcie mnie ja tez moge kupic volvo i pokazac zadluzenie. Mysle ze dobry x ciebie klakier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie chodzi o to zeby pokazal zadluzenie tylko o to zeby byl konkretny. Wybierzcie mnie ja tez moge kupic volvo i pokazac zadluzenie. Mysle ze dobry x ciebie klakier.
ProZuki Volvo nigdy nie zostało kupione więc skąd ten bełkot Dotychczasowe niedojdy budują teatr w budowie 45lat -rekord świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie chodzi o to zeby pokazal zadluzenie tylko o to zeby byl konkretny. Wybierzcie mnie ja tez moge kupic volvo i pokazac zadluzenie. Mysle ze dobry x ciebie klakier.
  A ja myślę, że marny z niego klakier bo wszędzie wkleja to samo, przy pomocy CTRL+C/CTRL+V, PiS to nawet sztabowców nie potrafi dobrych zorganizować tylko takie oto marne lejwody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
********* PREZESIE   KACZYNSKI    OPAMIETAJ    SIE  !!!  ********************************************   Muszynski  I  Zuk  to  *kolesie*  którzy  nie  rozliczyli  się  z   kilkaset  milionowego  kosztu   budowy  lotniska  *bubla*   Swidnik !!! .   Juź  lepszym  kandydatem  jest   Pruszkowski   czy  młody  wykszta łcony  lublinianin  Sylwester  Tułejew   A   NIGDY   MUSZYNSKI ! .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
********* PREZESIE KACZYNSKI OPAMIETAJ SIE !!! ******************************************** Muszynski I Zuk to *kolesie* którzy nie rozliczyli się z kilkaset milionowego kosztu budowy lotniska *bubla* Swidnik !!! . Juź lepszym kandydatem jest Pruszkowski czy młody wykszta łcony lublinianin Sylwester Tułejew A NIGDY MUSZYNSKI ! .
Nie wierze w to co czytam. Pruszkowski lepszy? To chyba zona z dziecmi pisza takie slodkie pierdy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście, że to tragedia i większość ludzi dobrze o tym wie.
~PiS ZDYCHA! :  Hej Hofmanku nie trać wiary  Rzekł Kaczyński – ramol stary.  Nie mam zębów ani dziatwy  Lecz bój ze mną nie jest łatwy!  Wiem – koryto cię wciąż wabi  Lecz mam wprawę jak cię spławić,  Pomnij sobie Jurka, Zbysia,  Kępę, Jacka czy Ludwisia  Wiem, ze chciałbyś mnie wystrychnąć  I spod mej kontroli czmychnąć  Jam jest wieczny tak jak Lenin!  I nie cierpię takich leni  Co nie kadzą mi codziennie,  Liczą ciągle i niezmiennie  Że tron przejmą po mnie wkrótce.  Kto tak bredzi jak przy wódce  Bardzo się więc rozczaruje  Jam jest wieczny wredne szuje!!!  Powtarzajcie jak paciorek,  Co dzień rano czy we wtorek  Że Jarosław wódz jedyny  Wzniesie tego na wyżyny  Co mu wejdzie bez masełka  Tam gdzie więcej jest ciepełka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ProZuki Volvo nigdy nie zostało kupione więc skąd ten bełkot Dotychczasowe niedojdy budują teatr w budowie 45lat -rekord świata.
Nie zostało kupione bo się w mediach głośno o tym zrobiło. A ty jesteś tak samo inteligentny jak twój kandydat na prezydenta. Teatr w budowie buduje się 45 lat ale twój guru pruszczon nawet nie potrafił zakończyć tej budowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...