Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gwałt po imprezie na Moście Kultury. Podejrzani Rumuni w rękach policji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 sierpnia 2016 o 09:19 Powrót do artykułu
Szkoda dziewczyny, a dla całej tłuszczy powyżej jedno do zapamiętania - to faceci są sprawcami gwałtów - chcieli nie musieli
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poszła za cyganem
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Szkoda dziewczyny, a dla całej tłuszczy powyżej jedno do zapamiętania - to faceci są sprawcami gwałtów - chcieli nie musieli
Jakiej tłuszczy powyżej??? Nikt inny jeszcze nie skomentował. Czy to tak z przyzwyczajenia?
0
Chciała się zakolegowac z multi kultu i dostała co chciała.
0
A ja sie pytam gdzie byli rodzice ?
0
spotkanie kultur :) w Lublinie to modne
0
I ona też nie jest bez winy. Zachciało się jej rumuna to teraz ma.
0
Troche srednio sie to trzyma kupy. To ze drugi ja zgwalcil to ok. Ale niby nie pamieta ze spala z mlodszym a chwile pozniej poszla jeszcze z nim do jego mieszkania..... 
0
Ale o co chodzi?. Przecież to takie euopejskie multi-kulti.
0
Normalna kobieta 24 - letnia powinna mieć już męża i przynajmniej jedno dziecko a nie włóczyć się po jakichś imprezach.
0
Przez Rumuna to chyba jeszcze gorzej niż przez Ukraińca.
0
Jak dostała jakieś prochy od ciapatego księcia to mogła jeszcze rano nie do końca wiedzieć co robi. Ale kto normalny pije alkohol z dopiero poznanym człowiekiem i bawi się bez opieki znajomych? Ktoś powinien patrzeć co się dzieje to zorientowałby się, że dziewczyna odlatuje. Teraz kakaowiec powinien dostać w kakao. Najlepiej szczotką od kibla.
0
Oj to dobrze to dobrze, potańczę popiję i położę się koło mostu na polanie... a rano pieczenie między nogami i pięciu obok mnie. Wspaniała impreza!
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Przez Rumuna to chyba jeszcze gorzej niż przez Ukraińca.
Ukraina to najbardziej zaHIViony kraj w całej Europie więc ryzyko załapania HIVA/ADIDASa jest o wiele większe po integrowaniu się z Ukraińcami/Ukrainkami. Tam według WHO co 9-10 w przedziale wiekowym od 18 -do 40 kilku lat jest HIVmenem.
0
Jasne, 24-lata,mąż, dziecko i pewnie przy garach stać? Świat się zmienia, ludzie studiują, a nie byle zawodówczyna i ślub na 18-nastkę.
0
24 lata to mloda dziewczyna. Oceniac czyjąś normalność pod kątem posiadania dziecka i meza w tym wieku- chore. Chyba autorka komentarza zazdrości ze sama nie może chodzic na imprezy!
0
No właśnie tej którą można zobaczyć po wpisie
0
To sa wlasnie skutki bratania z brudasami, w sumie to sama sobie winna a teraz larum nagle podnosi.
0
Naucz się pisać . Jak chcesz pisać do gazety .
0
Nie jestem rasistą ale żaden kraj nie wyszedł na ciapkach dobrze .
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: