Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sędzia Obłoza do zmiany! Dlaczego ich nie aresztuje? Jak gwałcili, byli zdrowi. W pierdlu też można chorować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się leczą w ambulatorium przy areszcie śledczym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy usłyszałam o tej sytuacji przestałam tam chodzić, chodziłam często razem ze znajomymi przeważnie w soboty. Po tej sytuacji zmieniłam klub na inny. A szkoda bo fajny klub i klimat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Areszt śledczy się kłania może tam ktoś ich pokocha inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina z sądu! Ile ten koszmar ma trwać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest cios w twarz dla tej skrzywdzonej dziewczyny - dzikusa nie można osądzić,bo CHORUJE, no przykro nam, proszę pani, dbamy o dobro gwałciciela. Kastrować takie zwierzęta!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co chory. Może wypadało by to sprawdzić? I przy okazji znajomego lekarza wystawiajacego zwolnienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy usłyszałam o tej sytuacji przestałam tam chodzić, chodziłam często razem ze znajomymi przeważnie w soboty. Po tej sytuacji zmieniłam klub na inny. A szkoda bo fajny klub i klimat
Noo fajny zwłaszcza klimat ...gdzie gwałcą ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za tak drastyczny czyn zabroniony ci zwyrodnialcy są na wolności ? Dziw bierze ! I prokuratura ma jeszcze wątpliwości dlaczego trzeba poddać ją weryfikacji i wprowadzić zmiany . Gwałt to zbrodnia !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO SĄ SERYJNI GWAŁCICIELE , OFIAR BYŁO WIECEJ , wystarczy posłuchać na mieście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dupki im pękną w więzieniu , już się dopytują o nich , bohatery na bramce a teraz boi sie za swój występek garować ??? idź siedzieć a my się żonką zajmiemy ....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piją a pozniej są napalone a później przetrzewieja i nagle niby gwałt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piją a pozniej są napalone a później przetrzewieja i nagle niby gwałt
nie mierz wszystkich miarą swojej starej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby to zrobili mojej córce to bym wiedział jak postąpić bo mi sądy do niczego nie są potrzebne.Dziwię się ojcom skrzywdzonych córek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co chory. Może wypadało by to sprawdzić? I przy okazji znajomego lekarza wystawiajacego zwolnienie.
Boli     ''ch.... '' i serce? A tak na marginesie są sądy,które honorują zwolnienia wydane  tylko przez lekarza sądowego,innych nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cream widać jaki to klub !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy to właśnie są faceci.Jak pijana to i zapewne łatwa.Cholera co to za ochroniarze. Jeśli pijana kobieta to powinni taksówkę zamówić jej do domu a nie gwałcić. A swoją drogą jak ona się tam znalazła w tym klubie, sama przyszła? Jeśli z kimś, to gdzie ten człowiek, ludzie, którzy z nią przyszli. Jest zasada: razem wchodzimy, razem wychodzimy. I w miarę możliwości razem wracamy do domu. Osoby, które z nią przyszły nie powinny jej zostawiać samej w takim stanie. dlatego do klubów, chodzi się z zaufanymi osobami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ubiegłym roku wstawiłam się na forum, za tą osobą, że coś jej ktoś być może wsypał do napoju ... szkoda mi jej było bo tak wiele osób pisało niewybredne komentarze a jej postawa przeczyła temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina z sądu! Ile ten koszmar ma trwać?
 Dokładnie, teraz pewnie ona boi się chodzić do klubów, bo ochroniarze pewnie się tam wszyscy w miare znają. To skandal ile może coś takiego trwać. Skoro jest chory to trudno, przesłuchania były dowody niezbite są. Mozna go skazać a policja go do więzienia odprowadzi nawet jeśli choruje.  Mogłoby się skończyć tak że jeszcze ją znajdą i pobiją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki chory a dostał pracę jako ochroniarz? Niech ZUS albo PIP sprawdzi właściciela lokalu czy zatrudnia osoby z aktualnymi badaniami lekarskimi i posiadający odpowiednie szkolenia BHP. Po potwarzy ( bo to nie twarz ) WIDAĆ , ŻE TO PRZYMUŁY ze wsi, a cham to istota niezbadana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...