Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sędzia Obłoza do zmiany! Dlaczego ich nie aresztuje? Jak gwałcili, byli zdrowi. W pierdlu też można chorować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech się leczą w ambulatorium przy areszcie śledczym!
0
Od kiedy usłyszałam o tej sytuacji przestałam tam chodzić, chodziłam często razem ze znajomymi przeważnie w soboty. Po tej sytuacji zmieniłam klub na inny. A szkoda bo fajny klub i klimat
0
Areszt śledczy się kłania może tam ktoś ich pokocha inaczej.
0
Kpina z sądu! Ile ten koszmar ma trwać?
0
To jest cios w twarz dla tej skrzywdzonej dziewczyny - dzikusa nie można osądzić,bo CHORUJE, no przykro nam, proszę pani, dbamy o dobro gwałciciela. Kastrować takie zwierzęta!!!
0
Na co chory. Może wypadało by to sprawdzić? I przy okazji znajomego lekarza wystawiajacego zwolnienie.
0
Od kiedy usłyszałam o tej sytuacji przestałam tam chodzić, chodziłam często razem ze znajomymi przeważnie w soboty. Po tej sytuacji zmieniłam klub na inny. A szkoda bo fajny klub i klimat
Noo fajny zwłaszcza klimat ...gdzie gwałcą ....
0
Za tak drastyczny czyn zabroniony ci zwyrodnialcy są na wolności ? Dziw bierze ! I prokuratura ma jeszcze wątpliwości dlaczego trzeba poddać ją weryfikacji i wprowadzić zmiany . Gwałt to zbrodnia !!!
0
TO SĄ SERYJNI GWAŁCICIELE , OFIAR BYŁO WIECEJ , wystarczy posłuchać na mieście...
0
Dupki im pękną w więzieniu , już się dopytują o nich , bohatery na bramce a teraz boi sie za swój występek garować ??? idź siedzieć a my się żonką zajmiemy ....................
0
Piją a pozniej są napalone a później przetrzewieja i nagle niby gwałt
0
Piją a pozniej są napalone a później przetrzewieja i nagle niby gwałt
nie mierz wszystkich miarą swojej starej..
0
Gdyby to zrobili mojej córce to bym wiedział jak postąpić bo mi sądy do niczego nie są potrzebne.Dziwię się ojcom skrzywdzonych córek.
0
Na co chory. Może wypadało by to sprawdzić? I przy okazji znajomego lekarza wystawiajacego zwolnienie.
Boli     ''ch.... '' i serce? A tak na marginesie są sądy,które honorują zwolnienia wydane  tylko przez lekarza sądowego,innych nie.
0
Cream widać jaki to klub !!!
0
Tacy to właśnie są faceci.Jak pijana to i zapewne łatwa.Cholera co to za ochroniarze. Jeśli pijana kobieta to powinni taksówkę zamówić jej do domu a nie gwałcić. A swoją drogą jak ona się tam znalazła w tym klubie, sama przyszła? Jeśli z kimś, to gdzie ten człowiek, ludzie, którzy z nią przyszli. Jest zasada: razem wchodzimy, razem wychodzimy. I w miarę możliwości razem wracamy do domu. Osoby, które z nią przyszły nie powinny jej zostawiać samej w takim stanie. dlatego do klubów, chodzi się z zaufanymi osobami.
0
w ubiegłym roku wstawiłam się na forum, za tą osobą, że coś jej ktoś być może wsypał do napoju ... szkoda mi jej było bo tak wiele osób pisało niewybredne komentarze a jej postawa przeczyła temu
0
Kpina z sądu! Ile ten koszmar ma trwać?
 Dokładnie, teraz pewnie ona boi się chodzić do klubów, bo ochroniarze pewnie się tam wszyscy w miare znają. To skandal ile może coś takiego trwać. Skoro jest chory to trudno, przesłuchania były dowody niezbite są. Mozna go skazać a policja go do więzienia odprowadzi nawet jeśli choruje.  Mogłoby się skończyć tak że jeszcze ją znajdą i pobiją
0
Taki chory a dostał pracę jako ochroniarz? Niech ZUS albo PIP sprawdzi właściciela lokalu czy zatrudnia osoby z aktualnymi badaniami lekarskimi i posiadający odpowiednie szkolenia BHP. Po potwarzy ( bo to nie twarz ) WIDAĆ , ŻE TO PRZYMUŁY ze wsi, a cham to istota niezbadana.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: