Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no super zgwałcili dziewczyne dostali po 3 lata za dobre sprawowanie wyjdą sobie wcześniej a potem znowu zrobią to samo, coś okropnego, brak słów!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
3 i 3,5 roku za gwałt! To jest Polska właśnie.
0
Ciekawe jaki wyrok wydałby sędzia, którego córka, żona, kochanka, znajoma... itp została zgwałcona. Fakt że w polskim prawie jest tak , że osoba w jakikolwiek powiązana ze sprawą nie może uczestniczyć w postępowaniu, nie może być sędzią, świadkiem itp... Ale znajomości i tak omijają przepisy... Im szersze masz plecy tym więcej możesz... ( i jeszcze lepiej zraobisz...)
0
jak to ładnie napisane;sędziowie 'sędzia jest tylko jeden a ław nicy to małpy siedzące obok niego,ten ostatni oskarzony miał dobra papuge na obrone,
0
a nie taniej by bylo Majdanek uruchomic?
0
najpierw dała a potem się rozmyśliła, jeżeli poszła sama w czterema facetami pić w krzakach wódę to sama się prosiła
0
To jest Polska sprawiedliwość...żal
0
Na początku września ub. roku 19-latka w barze w centrum Lublina > Pisaliście że do randki doszło w Plazie. Nie mam ochoty szukać tego ale jestem na 100 % pewien. Kto walnął CAPTCHA rodem yahoo ?
0
werka napisał:
Ciekawe jaki wyrok wydałby sędzia, którego córka, żona, kochanka,
Wtedy sędzia by zadźgał rywala rogami
0
młody napisał:
najpierw dała a potem się rozmyśliła, jeżeli poszła sama w czterema facetami pić w krzakach wódę to sama się prosiła
Rzeczywiście jestes mlody i do tego glupi jak but.
0
HG55 napisał:
Na początku września ub. roku 19-latka w barze w centrum Lublina > Pisaliście że do randki doszło w Plazie. Nie mam ochoty szukać tego ale jestem na 100 % pewien. Kto walnął CAPTCHA rodem yahoo ?
wcale ze nie prawda, jestem na bierzaco z DzW i rok temu było napisane ze do baru kolo pksu.. co do CAPTCHY to jest o wiele lepsza niz ta poprzednia poniewaz: 1) musisz wpisac dobrze tylko jedno slowo ktore jest zwykle wyrazniejsze, 2) jest to projekt edukacyjny majacy na celu digitalizacje ksiazek i uzytkownicy sa swoistego rodzaju OCR (programem do rozpoznawania textu) poniewaz najczesciej udzielana odpowiedz jest traktowana jako najprawdopodobniejsze slowo ktore ciezko byloby przetlumaczyc OCR
0
HG55 napisał:
Przecież w plazie też jest bar...:)A plaza jest w centrum.... A tak w ogóle-to co to za różnica,gdzie go poznała?Sednem sprawy jest gwałt!!!
0
co to za wytok 3.5 roku za takie cos dziewczyna ma zbaczona psyche do konca juz jak bym byl jej bratem czekał bym az wyjda i zarznoł bym jak swiniaki i wtedy spokojnie moglbym sie udac na odpoczynek na wypoczynkowej mam nadzieje ze zrobia im jesien z sredniowiecza i poznaja co czuła dziewczyna na wlasnej skorze.... w dodatku jakies stare pryki za lagodna kara a jeden w zawieszeniu co to ma byc wogole smiechu warte
0
na za porządna to ona nie jest skoro z cała ekipą idą się dopic na działkach bo im w barze było mało. A potem przer rodzinką nieiwnną owieczke rąbie takim to tylko nabla dac za dobrą rolę w filmie
0
Baba pijana to du*a sprzedana !
0
taa, a za kradzież koszyka jagód dostaje się 12 lat (http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,103617,8157014,Ukradl_wiadro_jagod__Grozi_mu_12_lat.html) jak mnie to wk*urwia!!!!
0
Mentalność "polaczków". To, że kobieta wybrała się z kolegami na działkę nie oznacza, że godziła się na seks! Uważam, że najpierw należy się zastanowić co by było gdyby to spotkało mnie samego/samą bądź osobę z najbliższej rodziny a nie wydawać ocenę, że dziewczyna "zbyt porządna nie była", bo wyszła z kolegami na wódkę. Zgroza.
0
Gość napisał:
taa, a za kradzież koszyka jagód dostaje się 12 lat (http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,103617,8157014,Ukradl_wiadro_jagod__Grozi_mu_12_lat.html) jak mnie to wk*urwia!!!!
a czemu Cię to bulwersuje? Wystarczy czytać ze zrozumieniem. To nie była zwykła kradzież, lecz kradzież po uprzednim zastosowaniu przemocy, czyli rozbój. Stąd wyższe zagrożenie ustawowe.
0
jaja odrazu bym odcieła więcej by tego nie zrobili !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
taki czyn powinien dotknąć potomków składu sędziowskiego,może by wtedy zrozumieli jak ohydny czyn został popełniony.Złoczyńcy właściwie zostali pogłaskani po głowie by więcej tak nie robili
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: