Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no super zgwałcili dziewczyne dostali po 3 lata za dobre sprawowanie wyjdą sobie wcześniej a potem znowu zrobią to samo, coś okropnego, brak słów!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 i 3,5 roku za gwałt! To jest Polska właśnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jaki wyrok wydałby sędzia, którego córka, żona, kochanka, znajoma... itp została zgwałcona. Fakt że w polskim prawie jest tak , że osoba w jakikolwiek powiązana ze sprawą nie może uczestniczyć w postępowaniu, nie może być sędzią, świadkiem itp... Ale znajomości i tak omijają przepisy... Im szersze masz plecy tym więcej możesz... ( i jeszcze lepiej zraobisz...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to ładnie napisane;sędziowie 'sędzia jest tylko jeden a ław nicy to małpy siedzące obok niego,ten ostatni oskarzony miał dobra papuge na obrone,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie taniej by bylo Majdanek uruchomic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw dała a potem się rozmyśliła, jeżeli poszła sama w czterema facetami pić w krzakach wódę to sama się prosiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest Polska sprawiedliwość...żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na początku września ub. roku 19-latka w barze w centrum Lublina > Pisaliście że do randki doszło w Plazie. Nie mam ochoty szukać tego ale jestem na 100 % pewien. Kto walnął CAPTCHA rodem yahoo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
werka napisał:
Ciekawe jaki wyrok wydałby sędzia, którego córka, żona, kochanka,
Wtedy sędzia by zadźgał rywala rogami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody napisał:
najpierw dała a potem się rozmyśliła, jeżeli poszła sama w czterema facetami pić w krzakach wódę to sama się prosiła
Rzeczywiście jestes mlody i do tego glupi jak but.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HG55 napisał:
Na początku września ub. roku 19-latka w barze w centrum Lublina > Pisaliście że do randki doszło w Plazie. Nie mam ochoty szukać tego ale jestem na 100 % pewien. Kto walnął CAPTCHA rodem yahoo ?
wcale ze nie prawda, jestem na bierzaco z DzW i rok temu było napisane ze do baru kolo pksu.. co do CAPTCHY to jest o wiele lepsza niz ta poprzednia poniewaz: 1) musisz wpisac dobrze tylko jedno slowo ktore jest zwykle wyrazniejsze, 2) jest to projekt edukacyjny majacy na celu digitalizacje ksiazek i uzytkownicy sa swoistego rodzaju OCR (programem do rozpoznawania textu) poniewaz najczesciej udzielana odpowiedz jest traktowana jako najprawdopodobniejsze slowo ktore ciezko byloby przetlumaczyc OCR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HG55 napisał:
Na początku września ub. roku 19-latka w barze w centrum Lublina > Pisaliście że do randki doszło w Plazie. Nie mam ochoty szukać tego ale jestem na 100 % pewien. Kto walnął CAPTCHA rodem yahoo ?
Przecież w plazie też jest bar...:)A plaza jest w centrum.... A tak w ogóle-to co to za różnica,gdzie go poznała?Sednem sprawy jest gwałt!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za wytok 3.5 roku za takie cos dziewczyna ma zbaczona psyche do konca juz jak bym byl jej bratem czekał bym az wyjda i zarznoł bym jak swiniaki i wtedy spokojnie moglbym sie udac na odpoczynek na wypoczynkowej mam nadzieje ze zrobia im jesien z sredniowiecza i poznaja co czuła dziewczyna na wlasnej skorze.... w dodatku jakies stare pryki za lagodna kara a jeden w zawieszeniu co to ma byc wogole smiechu warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na za porządna to ona nie jest skoro z cała ekipą idą się dopic na działkach bo im w barze było mało. A potem przer rodzinką nieiwnną owieczke rąbie takim to tylko nabla dac za dobrą rolę w filmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba pijana to du*a sprzedana !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa, a za kradzież koszyka jagód dostaje się 12 lat (http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,103617,8157014,Ukradl_wiadro_jagod__Grozi_mu_12_lat.html) jak mnie to wk*urwia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mentalność "polaczków". To, że kobieta wybrała się z kolegami na działkę nie oznacza, że godziła się na seks! Uważam, że najpierw należy się zastanowić co by było gdyby to spotkało mnie samego/samą bądź osobę z najbliższej rodziny a nie wydawać ocenę, że dziewczyna "zbyt porządna nie była", bo wyszła z kolegami na wódkę. Zgroza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
taa, a za kradzież koszyka jagód dostaje się 12 lat (http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,103617,8157014,Ukradl_wiadro_jagod__Grozi_mu_12_lat.html) jak mnie to wk*urwia!!!!
a czemu Cię to bulwersuje? Wystarczy czytać ze zrozumieniem. To nie była zwykła kradzież, lecz kradzież po uprzednim zastosowaniu przemocy, czyli rozbój. Stąd wyższe zagrożenie ustawowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja odrazu bym odcieła więcej by tego nie zrobili !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki czyn powinien dotknąć potomków składu sędziowskiego,może by wtedy zrozumieli jak ohydny czyn został popełniony.Złoczyńcy właściwie zostali pogłaskani po głowie by więcej tak nie robili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...