Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

H-Blockx, Kosheen i Carrion w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez HSP, 18 maja 2012 r. o 10:42
Najsmieszniejsze było to podzielenie ludzi na tych przed i za kratami :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy prezydent żuk odpowie za to że przeznaczył prawie 300 tys. zł na koncert na którym było może 200 osób?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi to powiedzieć ale organizacja była tragiczna. Na pogodę oczywiście nie mamy wpływu, ale koncerty odbywają się i w gorszych warunkach. Co za idiota wymyślił rozdzielenie kratami publiczności na pijącą i niepijącą? Efekt taki, że 4/5 publiki było " z boku". Syfiasty, płaczliwy support przed Kosheen ubił atmosferę, nic dziwnego że ludzie zaczęli się schodzić w trakcie występu. Który zespół miał być główną atrakcją, cóż, kwestia gustu. Nagłośnienie o jakości chińskiego radyjka z targu, sztuka nie polega na tym, że im głośniej tym lepiej! Przykro mi, że wykonawcy tak zapamiętają Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM NADZIEJE ZE PAN PREZYDENT WYCIAGNIE KONSEKWENCJE Z TEGO CO ZROBILILI JEGO PODWALDNI. TO WSZYSTKO TO JEDNA WIELKA SCIEMA . PANI EDYTKA GRUDZIEN ŁADNIE SIĘ OBŁOWIŁA .MOŻE KTOŚ SPRAWDZI JEJ KONSZAKTY Z NIEKTÓRYMI FIRMAMI Z NAGŁOŚNIENIA,OŚWIETLENIA A PRZEDE WSZYSTKIM Z FIRMĄ KTÓRA SIĄGAŁA ZESPOŁY . TE USTAWIANE KONKURSY SĄ CHYBA JAWNE. MASAKRA. PANIE PREZYDENCIE NIECH SŁABYCH MA PAN DORADCÓW . PORA NA ZMIANY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat ten "płaczliwy, syfiasty support", czyli świetne rockowy zespól Carrion był dla mnie główną gwiazdą wieczoru i sadzę że właśnie na niego przyszło więcej osób chętnych usłyszeć akuret ten zespół (co nie oznacza że była to duża ilość), niż tyczyło się dwóch pozostałych "gwiazd".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ja miałam iść tylko ze względu na Carrion ale pogoda mnie odstraszyła. Teraz dopiero na Felinie będzie coś ciekawszego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego promujecie symbole satanistyczne, zdjęcie nr 14?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
Dlaczego promujecie symbole satanistyczne, zdjęcie nr 14?
o proszę, dowiaduję się, że jestem satanistą.... co jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ozzy, nie pamięta się jak się jadło koty na czarnej mszy ze mną i vikernesem, ha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
euronymous napisał:
co ozzy, nie pamięta się jak się jadło koty na czarnej mszy ze mną i vikernesem, ha?
byłem pijany, ta dziewica miala we krwi sporo alkoholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I na dodatek uczestnicy czarnych mszy. Pięknie. Jak nisko można upaść?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat byłem na tym koncercie i było z 600-1000 osób...i byli na gazie pod koncertem...co do Carrion rzeczywiście średniak...a na HBlock X to ze 200-300 osób się pod sceną bawiło...ze 200stało zaczarowanych...i to jeden z najlepszych koncertów w Lublinie...i można narzekać ale od paru lat w Lublinie jest podobnie...gdyby nie HBlock x bym nie przyszedł...a tak dziękuje miastu i za to...a to że mocno pijanych nie puszczali-a po co miała być trzoda...na carrion bawiło się ze 30 -40osob...na industrialach do setki....a na HBlockX ze 300 osob pomimo że zaczęli po 22giej...HARD COREXXX
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta, coś o tym wiem ozzy - jakbyśmy cię nie powstrzymali to i te dziewice byś zjadł...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w ogóle jak jest w piekle? chyba nie masz za złe vargowi co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...