Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hałas na dziesiątej

Utworzony przez aqua, 10 maja 2014 r. o 01:10
Witam Od niedawna mieszkam na dziesiątej przy abramowickiej. Niestety zaczą się sezon ciepły i dyskoteki. Nie można otworzyć okna, czy nawet uchylić, by nie słyszeć głośnego dudnienia. Sam obiekt jest gdzieś dalej od mojego domu, w pobliżu nie ma odpowiedniej działalnosci,  nie zlokalzowałam co to za dyskoteka, co nie zmienia faktu, ze nie da się spać. Właśnie dudnią, jest 1sza w nocy, a czuję się tak jakby to mój sasiad rozkręcił nielegalną imprezę. Wolę nie myśleć, co czują i jak funkcjonują ludzie bliżej tego obiektu. Czy ktoś mógłby sie tym zająć? Przeciez takie obiekty powinny być wyciszone, tak by nie być uciążliwe dla całego osiedla. Nie po to kupowałam dom nie w centrum, ale daleko, by nie spać całymi nocami. To osiedle domków jednorodzinnych, nie powinno być możliwe otwieranie tu tak głośnych obiektów. wiem, że sam głośny lokal jest dalej ode mnie, próbowałam znaleść, ale po jakiś 15 dałam spokój. Przypuszczam, ze problem moze być w otwartych oknach w tym obiekcie, bo już wczesniej hałasowali. Hałas był słyszalny, jednak nie tak głośny jak dziś, chyba, ze ktoś otwierał drzwi, wtedy na kilka minut, było tak źle jak teraz. Jest ciepło, przeicież nie mogę zamykać okien na głucho, by choć słyszeć własne myśli .. pomocy. Wie ktoś co to za obiekt, który tu nam nie daje spać, żyć? Przeciez nie moze być tak, ze całe osiedle nie śpi lub w cieple nie moze nawet rozszczelnić okien, bo kilka osób chce się bawić. Powinni zamknąć drzwi, okna, zainwestować w wentylacje mechaniczną i z dużym zyskiem nie tylko dla osiedla domków jednorodzinnych, ale też bawiących się, obniżyć poziom decybeli i tych okropnych basów.. Tak się nie da mieszkać. Kupiłam dom na osiedlu sypialnianym, a nawet nie mogę uchylić okna, nie mogę spać .. Kto im dał pozwolenie na prowadzenie tego typu dziłalnosci? Litości niech ktoś się tym zajmie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah panienko trzeba było kupić dom w jabłonnej albo czerniejowie, tam nie dochodzą odgłosy cywilizacji. a ty jesteś zwykłą pieniaczką i lokalnym kononowiczem.dziś będziemy ścigać hałasy z dyskoteki a jutro mamy szanownej pani zamknąć trasę na Biłgoraj bo szum samochodów tak? wiesz depresję i psychozy się leczy, jest taki jasny budyneczek na początku twojej ulicy, proponuję się udać na izbę przyjęć. :D "sąsiad rozkręcił nielegalną imprezę" to u nas imprezy są nielegalne? oszzz cholera, ciekawe ile mi grozi w takim razie na wczorajszego grilla na działce :D  podsumowując - baaaardzo współczuję twoim nowym sąsiadom panno kargul
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś o wpól do pierwszej puścili sztuczne ognie, hałas taki, jakbym miała front tuż za miedzą.. Jak to możliwe, ze w samym środku osiedla sypialnianego, dośc gesto zabudowanego domkami jednorodzinnymi (1-2 arowe działki), ktoś wydaje zezwolenie na takie coś :unsure: Jak niby jutro rano mam wstać do pracy? Płacę podatki za wszystko, w dużej wysokości, a czuję się jak w trzecim świecie, bo jak mam się czuć? Wolałabym nawt nie zjeść, ale móc się wyspac, by w poniedziałek móc normalnie funkcjonować.. dla mnie to kryminał, ze ktoś takie pozwolenie wyał, jakbym to ja zajłucała ciszę nocną, szybko policja by mnie usadziła, klub/dyskoteka już moze :( Ktoś wydał pozwolenie na jej powstanie, czy ten ktoś pójdzie jutro rano za mnie do pracy? Bo ja muszę hałas do pierwszej odespać? Czy to jednak trzeci świat :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weź kobieto odpuść bo się zastanawiam czy w ogóle odpisywać na te bzdury... 1 arowa działka ty w ogóle wiesz ile to jest 1 ar? możesz sobie studzienkę kanalizacyjną wykopać i przestań pieprzyć głupoty. histeryczka i psychopatka czy konkurencja??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie do końca maja. Przecież trwają juwenalia, medykalia itd. Cały Lublin je słyszy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie do końca maja. Przecież trwają juwenalia, medykalia itd. Cały Lublin je słyszy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...