Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
brawo dla tych co umieją kombinować w naszym kraju, bo mnie rodzice wychowywali tak abym była uczciwa i co mam, ledwie starcza mi na chleb, także mam do nich pretensję o to, że mnie "źle" wychowali, bo obecnie w naszym kraju uczciwość nie popłaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie racje, że uczciwość nie popłaca. Faceta widzę przed Carefourem od 3 lat od kiedy zaczęłam tam załatwiać sprawy. Generalnie widzę aprobatę ludzi dla zaistniałej sytuacji i tym samym dla czarnego interesu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już komuś nie pasuje ze papierosami handluje połowa z Was pali ruskie papierosy...Ja osobiście wolę kupić od Piotrusia niż Polskie za 15zł.A po drugie to nie jest kradziony towar tylko kupiony i sprzedawany z rozsądnej cenie!!!! A Ty babo jak donosisz to może zatrudnij się na 2 ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Radości kiło aldika handlowali a teraz stoją przy Lewiatanie za osielowym bazarkiem jeszcze lepsze miejsce bo blisko do samochodu po towar no inie są na oku tylko oni schowani cwaniacy wyglądają czy jakiś cywil nie idzie a znają już więc jeden drugiemu daje cynk i udawanie że sobie stoją dobrze przetrzepać te samochody
 A Tobie tak samo się nudzi w domu , że obserwujesz ludzi pod osiedlowym bazarkiem . Pilnuj swojej dupy a nie czyjąś się zajmujesz . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tylko, że pan handlarz stoi z kumplami od razu przy bankomacie i aż strach wypłacać pieniądze.
Faktycznie strach się bać . To że stoi nie oznacza , że musi od razu Cie okraść, bo do takich nie należy . Spróbuj a się przekonasz . I nie wypisuj bzdur , bo jeżeli by się taka sytuacja kiedyś zdarzyła to mógłbyś zabrać głos w tej sprawie, a się nie zdarzyła .Boże co za naród . To jest normalny człowiek . Wielu tak kombinuje , żeby mieć co włożyć do garnka , a Ty chyba nie zaznałeś biedy , to nie pisz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Handlarz zły,bo czyni rzeczy straszliwe? A co komu niby złego on robi? Nie płaci podatków i akcyzy? Zapewniam,że płaci ponad to co powinien,bo nasze służby tego potrafią dopilnować i nie odpuszczą mu ! Może lepiej byloby skoncentrować się na samym sklepie,który zmienił nazwę i wystrój,żeby znowu przez kolejne lata nie płacić podatków w świetle PRAWA ?! To już nie jest Carrefour,tylko jakiś Market? A w Biedronce też papierosy sprzedają i podatków nie płacą ! Trzeba zatem donieść na Biedronkę ! Zaraz zadzwonię do odpowiednich służb.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Radości kiło aldika handlowali a teraz stoją przy Lewiatanie za osielowym bazarkiem jeszcze lepsze miejsce bo blisko do samochodu po towar no inie są na oku tylko oni schowani cwaniacy wyglądają czy jakiś cywil nie idzie a znają już więc jeden drugiemu daje cynk i udawanie że sobie stoją dobrze przetrzepać te samochody
Podejdź do nich i daj im nauczkę jak jesteś taki kozak. Nikomu oni nie przeszkadzają ani nie wadzą, ale zawsze znajdzie się jakiś jeden cymbał co wyżej sra, niż dupę ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A Tobie tak samo się nudzi w domu , że obserwujesz ludzi pod osiedlowym bazarkiem . Pilnuj swojej dupy a nie czyjąś się zajmujesz . 
już niedługo skończy się wam ta idylla myślicie że jesteście bosami osiedla nędzne pijaczyny i brudasy które mają żółte papiery nawet psychotropami potraficie handlować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podejdź do nich i daj im nauczkę jak jesteś taki kozak. Nikomu oni nie przeszkadzają ani nie wadzą, ale zawsze znajdzie się jakiś jeden cymbał co wyżej sra, niż dupę ma.
przeszkadzają to mało powiedziane zatruwają powietrze brudasy i ćpuny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
handel papierosami na Radości to tylko przykrywka tam kwitnie też handel narkotykami alkoholem psychotropami i dopalaczmi nie jedną osobę wciągneli w łamanie prawa dla ich pożytku   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są drogie żeby ludzie zrezygnowali z nałogu, za skutki którego płacimy wszyscy. To nie jest przecierz zdrowe wręcz chore palacz truje się za swoje ale leczy już za nasze. Czy to jest w porządku??? A co do tych handlarzy przecierz wiadomo czyj to biznes pod Carrefour-em Gumy no i jeszcze ten Ukrainiec przy farmedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...