Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Handlarze narkotyków zatrzymani, wpadł kibol Motoru

Utworzony przez TW Obserwator, 23 lutego 2011 r. o 12:56 Powrót do artykułu
Kogoś tu chyba gnie, z tym, że normalny człowiek założyłby koszulkę Motoru. No, ale dla niektórych normalność to zwykła rodzina, a dla innych libacja na Lubartowskiej. Duma Lubelszczyzny? Klubik, który nie ma ani sukcesów, ani kulturalnych kibiców? Dobre sobie... Mogę być dumny z ładnego deptaka czy Nocy Kultury, ale nie z czegoś takiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na zdjęciu widać policjanta i niedojdę żula w koszulce motóra którego w więźniu dojadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K napisał:
Ja rozumiem, że masz małego, żadna laska cie nie chce bo masz mordę jak niewypał z I wojny światowej i w ogóle jesteś nieudacznikiem jakich mało, ale nie obrażaj mnie i wielu innych osób tylko dlatego, że jesteś łajzą życiową.
łajzami zyciowymi to wy kibole motoru jestescie....musiscie utozsamiac z jakas marną druzyną ktorą czeka kolejny spadek, bo tak słabi jestescie i nieporadni zyciowo, ze szukacie jakies akceptacji w grupie łysych dresoli handulujacych narkotykami czy okradajacych normalnych, uczciwych ludzi....myslicie ze tacy fajni jestescie i mocni, ze to podnosi waszą wartosc? NIE...w naszych oczach jestescie prawdziwymi życiowymi łajzami, nie zasługujacymi na chocby odrobine szacunku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebaćmotor napisał:
łajzami zyciowymi to wy kibole motoru jestescie....musiscie utozsamiac z jakas marną druzyną ktorą czeka kolejny spadek, bo tak słabi jestescie i nieporadni zyciowo, ze szukacie jakies akceptacji w grupie łysych dresoli handulujacych narkotykami czy okradajacych normalnych, uczciwych ludzi....myslicie ze tacy fajni jestescie i mocni, ze to podnosi waszą wartosc? NIE...w naszych oczach jestescie prawdziwymi życiowymi łajzami, nie zasługujacymi na chocby odrobine szacunku
I vice versa życiowa łajzo . Ciekawe czy jakiś "kibol" spuścił ci kiedyś wpie*dol, czy może cie okradł, że czujesz się upoważniony do pisania takich durnot. Twój nick świadczy o tym że masz niską samoocenę i musisz komuś dopie*dolić przez kabel (bo oczywiście inaczej nie potrafisz) żeby się dowartościować. Bez pozdrowień pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys taka łajza w niebiesko-zółtych szmatach staneła na mojej drodze...efekt tego spotkania był taki, że gosc szybciej lezał na glebie niż zdarzył wykonac jakikolwiek ruch w moją stronę...szmata cos bredziła, ze niby na zartach sie nie znam...a ja mu, ze własnie sie znam, dlatego lezy teraz na glebie jak zwykle to samo - mocny w gebie a jak co do czego to skamle jak pies.... tacy mocni jestescie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebaćmotor napisał:
kiedys taka łajza w niebiesko-zółtych szmatach staneła na mojej drodze...efekt tego spotkania był taki, że gosc szybciej lezał na glebie niż zdarzył wykonac jakikolwiek ruch w moją stronę...szmata cos bredziła, ze niby na zartach sie nie znam...a ja mu, ze własnie sie znam, dlatego lezy teraz na glebie jak zwykle to samo - mocny w gebie a jak co do czego to skamle jak pies.... tacy mocni jestescie.....
A świstak siedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ten temat http://www.ultra-fanatic.one.pl/index.php/nowoci/431-barterowa-wymiana-usug.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebaćmotor napisał:
łajzami zyciowymi to wy kibole motoru jestescie....musiscie utozsamiac z jakas marną druzyną ktorą czeka kolejny spadek, bo tak słabi jestescie i nieporadni zyciowo, ze szukacie jakies akceptacji w grupie łysych dresoli handulujacych narkotykami czy okradajacych normalnych, uczciwych ludzi....myslicie ze tacy fajni jestescie i mocni, ze to podnosi waszą wartosc? NIE...w naszych oczach jestescie prawdziwymi życiowymi łajzami, nie zasługujacymi na chocby odrobine szacunku [/quote] Hehe.. szczekaj dalej piesku, szczekaj. Zza monitora taki odważny jesteś. Widzisz, swoim postem tylko udowadniasz moją tezę. Pisać nie umiesz (nie wiesz, że w języku polskim występują literki ż,ś,ą, nie wiesz, że na początku zdania stawiamy dużą literkę, w ogóle mam wrażenie, że nie wiesz co to jest "zdanie"). Widzisz, nie zamierzam cię obrażać dalej tak jak ty obrażasz nas. Cóż, ja mam dobrą pracę, studiuję, mam udane życie towarzyskie. Jestem kibicem Motoru i to nie piknikiem z trybuny A. Chodzę na C, noszę szalik, czapkę bluzę w barwach klubowych. Taką mam pasję. Wiem, że nie potrafisz ogarnąć, że ludzie mają inne pasje niż twoje walenie gruchy przed monitorem i napinanie się na forum DW. A teraz szczekaj dalej hau hau... Miłego dnia, idź przewietrz umysł może nikt cię nie pobije pod blokiem, najwyżej wyśmieje [quote name='jebaćmotor' timestamp='1298483726' post='441659'] kiedys taka łajza w niebiesko-zółtych szmatach staneła na mojej drodze...efekt tego spotkania był taki, że gosc szybciej lezał na glebie niż zdarzył wykonac jakikolwiek ruch w moją stronę...szmata cos bredziła, ze niby na zartach sie nie znam...a ja mu, ze własnie sie znam, dlatego lezy teraz na glebie (...)
A później mama cię obudziła bo na 7:30 miałeś do gimnazjum. Ja rozumiem, że te fantazje wymyślasz sobie w ramach terapii wyjścia z kompleksów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
duma i sława wschodu jabane motorowcy tylko na to ich stać!
je***a medo!!!jak jestes taki kozak to przyjdz w sobote na sparing Motoru z Gornikiem ul.Poturzynska i powiedz nam to prosto w twarz jak masz jaja!ale wnioskuje ze ich nie masz i tylko na necie umiesz sie spinac i tylko na to cie stac frajerze!!!a caly ten artykul to dno!i juz nawet smiac sie nie chce pismaki jestescie zalosni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...