Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Krótko - zamiast wynająć firmom ciągnącym rynek np. ZARA, DOUGLAS, BATA to wynajęli SPRZEDAWCOM MYDŁA, BANKOM I KTO WIE KOMU JESZCZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klientow juz nic nie przyciagnie wielu ludzi po otwarciu bylo zaskoczonych ze w galerii budowanej z wielka pompa nie ma nic fajnego przede wszystkim zero rozrywki i restauracji ktore dzieci tak lubia kfc mcdonalds--do tego sa tam sklepy nie koniecznie markowe a z cenami z kosmosu-co przyciaga ludzi? cos fajnego taniego nowego odp.centum rozrywki,mcdonalds,bershka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja proponuję obniżyć ceny... w końcu spodnie dżinsowe mogą kosztować 100 zł, a nie 250... sprzedawca i tak zarobi na nich ok. 50 zł, a na pewno będzie miał więcej klientów... jak sprzeda 10 par po 100, to zarobi 500 zł, a jak sprzeda 2 po 250, to zarobi, powiedzmy, 400... widać różnicę? (jak za mała, to można sobie odpowiednio pomnożyć...) ale nie, każdy chce się od razu nachapać... tylko mało kto przychodzi do takiego sklepu... znam to, bo sam pracuję w handlu... (niestety, nie we własnej firmie...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olimp nigdy nie był superlokalizacją, nawet w czasach kiedy galerii handlowych w Lublinie było mniej. Trzeba było się zainteresować ilością klientów a nie w ciemno podpisywać wieloletnie umowy po 50 euro/m2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bata? haha nie bądź śmieszny! to najgorsze i najbrzydsze buty jakie widziałam. W Plazie w Bacie też nie ma tłumów - wiadomo dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to Baty to uważam wręcz przeciwnie. Widziałem u nich świetne męskie buty. Zszywane, ale nie jakiś tak badziewny klej. Pewnie bym kupił, ale fakt zbrakło kasy....następnym razem idę do nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aston.ms napisał:
klientow juz nic nie przyciagnie wielu ludzi po otwarciu bylo zaskoczonych ze w galerii budowanej z wielka pompa nie ma nic fajnego przede wszystkim zero rozrywki i restauracji ktore dzieci tak lubia kfc mcdonalds--do tego sa tam sklepy nie koniecznie markowe a z cenami z kosmosu-co przyciaga ludzi? cos fajnego taniego nowego odp.centum rozrywki,mcdonalds,bershka!!!
ty byś tylko żarł i s**ł - weź na wstrzymanie jeszcze jedno śmieciowe żarcie potrzebne w mieście ? puknij sie w głowę - dzieci lubią ?? chyba tylko twoje i pewnie wyglądają jak kaszaloty z móżdżkiem jak stonka
Ostatnio edytowany 12 listopada 2009 r. o 09:51
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BATA, w Plazie? ! Obniżona cena na butach "PROMOCJA" a jak się podchodzi do kasy to Pani wmawia, że obniżonej ceny nie było, robi z klienta idiotę, NIE POLECAM BATY W PLAZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, a jeśli są tacy kierownicy sklepów w Olimpie, również na pewno tam nie kupie butów!!!!!!! JEDNA WIELKA ŻENADA I KANT. - nie dziwię się że nie mają klientów!!!!! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie New Yorker? Terranova? Wspomniana wyżej Zara, Bershka? Obiecany H&M? Nadal,żeby kupić coś lepszego trzeba jechać do Warszawy, w Złotych Tarasach czy innych warszawskich galeriach w weekend trudno się poruszać.. No i fakt, jak na Lublin, to ceny są mocno, mocno przesadzone, zwłaszcza za rzeczy bardzo wątpliwej jakości " made in China" Ponadto przeraża chaos architektoniczny budynku jak i parkingu, gdzie pieszemu trudno się poruszać, patowe skrzyżowanie ze ścieżką rowerową i przyciskiem do świateł ( żeby wcisnąć przycisk przy światłach, trzeba dwa razy przeciąć ścieżkę rowerową, gdzie tu bezpieczeństwo i logika? ), ponadto w Lublinie razi brak porządnego, piętrowego Empiku, jakie widzimy w innych miastach. Nowy Olimp był hucznie zapowiadaną inwestycją, a skończyło się jak zwykle. Ze sklepów nowych i wartych uwagi jest tylko Leroy Merlin, Kazar i Alma, resztę już znamy i mamy w innych punktach miasta. Dwa sklepy nie przyciągną klienta z drugiego końca miasta, zwłaszcza że konkurencja jest lepiej skomunikowana. Niestety, niemiła obsługa niektórych sklepów stwarza negatywny marketing. Z kobiecego punktu widzenia można zauważyć jeszcze różne inne niedociągnięcia, może błahe, jednak stan toalet starej ( brud!!!) części i funkcjonalność nowej pozostawiają wiele do życzenia : brak wieszaków lub miejsca do zostawienia torebki czy kurtki, złe rozlokowanie kosza na śmieci, suszarki do rąk czy pojemnika z mydłem. Takie szczegóły naprawdę potrafią uprzykrzyć życie, zwłaszcza gdy trzeba się przepychać do mydła, potem z mydłem na rękach iść do kranu z wodą, a z mokrymi rękami szukać ręcznika lub suszarki. Tutaj wyraźnie widać przewagę Plazy czy o wiele mniejszej Galerii Orkana. Jeszcze jedna uwaga, dlaczego ceny za wynajem podane są w jewro? Zawsze wydawało mi się, że środkiem płatniczym obowiązującym na terenie Polski, jest złoty..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeszcze jedna uwaga, dlaczego ceny za wynajem podane są w jewro? Zawsze wydawało mi się, że środkiem płatniczym obowiązującym na terenie Polski, jest złoty..
Umowa jest w ojro, płatność w zł wg aktualnego kursu. Tak jest we wszystkich centrach handlowych. Co do toalet - racjonalizacja kosztów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowo po lubelsku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A gdzie New Yorker? Terranova? Wspomniana wyżej Zara, Bershka? Obiecany H&M? Nadal,żeby kupić coś lepszego trzeba jechać do Warszawy, w Złotych Tarasach czy innych warszawskich galeriach w weekend trudno się poruszać.. No i fakt, jak na Lublin, to ceny są mocno, mocno przesadzone, zwłaszcza za rzeczy bardzo wątpliwej jakości " made in China" Ponadto przeraża chaos architektoniczny budynku jak i parkingu, gdzie pieszemu trudno się poruszać, patowe skrzyżowanie ze ścieżką rowerową i przyciskiem do świateł ( żeby wcisnąć przycisk przy światłach, trzeba dwa razy przeciąć ścieżkę rowerową, gdzie tu bezpieczeństwo i logika? ), ponadto w Lublinie razi brak porządnego, piętrowego Empiku, jakie widzimy w innych miastach. Nowy Olimp był hucznie zapowiadaną inwestycją, a skończyło się jak zwykle. Ze sklepów nowych i wartych uwagi jest tylko Leroy Merlin, Kazar i Alma, resztę już znamy i mamy w innych punktach miasta. Dwa sklepy nie przyciągną klienta z drugiego końca miasta, zwłaszcza że konkurencja jest lepiej skomunikowana. Niestety, niemiła obsługa niektórych sklepów stwarza negatywny marketing. Z kobiecego punktu widzenia można zauważyć jeszcze różne inne niedociągnięcia, może błahe, jednak stan toalet starej ( brud!!!) części i funkcjonalność nowej pozostawiają wiele do życzenia : brak wieszaków lub miejsca do zostawienia torebki czy kurtki, złe rozlokowanie kosza na śmieci, suszarki do rąk czy pojemnika z mydłem. Takie szczegóły naprawdę potrafią uprzykrzyć życie, zwłaszcza gdy trzeba się przepychać do mydła, potem z mydłem na rękach iść do kranu z wodą, a z mokrymi rękami szukać ręcznika lub suszarki. Tutaj wyraźnie widać przewagę Plazy czy o wiele mniejszej Galerii Orkana. Jeszcze jedna uwaga, dlaczego ceny za wynajem podane są w jewro? Zawsze wydawało mi się, że środkiem płatniczym obowiązującym na terenie Polski, jest złoty..
popieram cie w 100% zastanawia mnie po co w Lublinie 3 małe empiki ?? On nas maja chyab za 3 swiat taka Bydgoszcz ma chyab nawet megastorea Podobno Lublinem interesował sie Marks & Spencer i podobno Olimpem ale zrezygnowali bo złą loklizacja i drogo za wynajem O Zarze zapomnij predzej bedziemy mieli w Lublinie 5 Reserved czy 10 House . Podobno Levi's miał miec butki w Olimpie z prawdziwego zdarzeenia i tez sie wycował. Przeniesli kilka sklepów ze starego Olimpu- dubluja sie- dołapali oklepane marki i ot centrum habdlowe, niczym nie przyciaga !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kino, kino, kino. No ale podobno się nie opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby kupować trzeba mieć pieniądze,aby mieć pieniądze trzeba gdzieś zarobić,aby zarobić muszą być miejsca pracy,a te za przyzwoleniem dziś nam panujących lubelszczyzna wyzbywa się .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
BATA, w Plazie? ! Obniżona cena na butach "PROMOCJA" a jak się podchodzi do kasy to Pani wmawia, że obniżonej ceny nie było, robi z klienta idiotę, NIE POLECAM BATY W PLAZIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, a jeśli są tacy kierownicy sklepów w Olimpie, również na pewno tam nie kupie butów!!!!!!! JEDNA WIELKA ŻENADA I KANT. - nie dziwię się że nie mają klientów!!!!! Pozdrawiam
PEWNIE WIESZ CZYJ TO BIZNES,A UNICH SZWINDEL NA PORZĄDKU DZIENNYM -JA TAM NIE BYŁEM I NIE PÓJDĘ CHOĆBY DARMO DAWALI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze uważałem, że ten cały OLIMP to komedia w stylu "Wieś tańczy i śpiewa". Setki horrendalnie drogich badziewiastych butików i lokalizacja na zadupiu Lublina. OLIMP jest identyko takim samym chłamem jak zdechła GALERIA CENTRUM na deptaku. W latach 90-tych na terenie OLIMPU była giełda makaronów i chińskich zupek, a teraz jest to samo tyle, że w wersji "exclusive". Jedyne co warte tam odwiedzić to LEROY MERLIN, ale tylko dlatego, że ten market jest jakąś tam konkurencja dla jeszcze droższego OBI). A co do tych butików w OLIMPIE .... "markowy" chłam przeznaczony na rynek wschodni, sprzedawany za full kasy frajerom, którzy nabiorą się na te lubelskie "Złote Tarasy". Najemcy mieli obiecane złote góry, a okazało się, że klienci olewają ten wasz wsiowy chiński biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proste już badziewie z Tajlandii czy innych Kambodży lub Chin po kilkadziesiąt złotych albo kilkaset nie idzie a te ciuchy ludzie totalne bezguście ja bym w to konia nie ubrał nie mówiąc o sobie i dzieciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA wiem czego im nie idzie ten biznes i czego ludzie nie przychodzą. Bo jest za gorąco!!!!! Nie wiem czy ostatanio tam zaglądaliście, ale ludzie w kurtkach umierają z gorąca, a panienki w sklepach w krótkich rękawkach, w sklepach tropik. Skandal! Jak tak dalej będa traktować klientów, to nikt do nich nie przyjdzie. I bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!Taka tam drożyzna to nie na lubelską przeciętną kieszeń!!!!To nie warszawka że można ludzi doić z pieniędzy za byle g....o! Zarabiamy gów...e pieniądze i dlatego kupujemy w ciuchlandach a nie w OLIMPIE!!! proste i nienaukowa. Byłem wczoraj w nowej galerii. Chciałem kupić czapkę na jesienne chłody. Samo badziewie , a do tego jeszcze poniżej 100 nic się konkretnego nie kupi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile jest bankomatow w nowej czesci? ja liczylem i wyszlo mi, ze 0 (zero)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...