Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
m napisał:
Cena moi drodzy jest bardzo ważna, lecz dla ludzi którzy mają pieniądze jest raczej na drugim miejscu. Dla nich liczy się prestiż, kompletność oferty, możliwość obracania się w sferach podobnych do nich.
Cytat tygodnia. No i ta "możliwość obracania się w sferach podobnych do nich". Jeśli dla kogoś OLIMP to Piąta Aleja w New York City to gratuluję szerokich horyzontów. Od rana mam dobry humor czytając takie brednie. Tylko jełop nie skuma tego chłamu wciskanego w OLIMPIE klientom. "Prestiż i kompletność oferty" powala. Od jutra oczami wyobraźni widzę tam tysiące klientów wyrywających sobie z rąk te chińskie szmaty za kilkaset zł sztuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
cena moi drodzy jest bardzo ważna lecz dla ludzi którzy mają pieniądze jest raczej na drugim miejscu. dla nich liczy się prestiż, kompletność oferty, możliwość obracania się w sferach podobnych do nich. i tu wygrywa plaza- mimo tego, że droższa od Olimpu.
Olimp i Plaza to nie są miejsca na obracanie się w - jak to ująłeś - sferach, bo galerie handlowe są do kupowania albo miłego spędzania czasu ale nie nabierania ogłady towarzyskiej. Ująłeś mnie tymi "sferami" z galerii handlowych, podam to dalej niech się ludzie uśmiechną. Zresztą "sfery" i "elyta" lubelska jest akurat na miarę naszego regionu, więc temat pozwolę sobie przemilczeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" M" nie podniecaj się bo ci zęby wypadną i zostaniesz bankrutem. Olimp bez klijentów na pewno nie da sobie rady. "golonka" wypunktował swoje racje dość rzetelnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ręce precz od "M". On naprawdę wierzy w to co smaruje. Chłopaczyna chyba nigdy nie był na Zachodzie i nie wie jak wyglądają galerie handlowe na lewo od rzeki Odry. Jakie tam są ciuchy, jakie ceny i jakie wyprzedaże. Mój kolega mieszka na stałe w Edynburgu, więc znam tamtejszy "koszyk zakupów" (ceny, wyprzedaże, możliwość zwrotu towaru, wybór marek, atrakcje dla rodziny z dziećmi itp.).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M napisał:
Synku, nikogo nie przedrzeźniam, nikogo nie wyzywam. nie będę też udowadniał ci co robię i jakie mam wykształcenie. nie ma takiej potrzeby. Kiedy już zrozumiesz wiecej niż teraz to porozmawiamy. grunt gitara to dobre, podam dalej kolegom to się pośmieją. Masz 18-20 lat?
Ile mam lat to rzecz najmniej ważna..., ale i tu kolego zawiódł Cię handlowy nosek. Chyba kolega nie do końca zrozumiał tekstu, który sam spłodził (poprzedni) podobnie jaki ironii mojej odpowiedzi. Teraz wiem - kolega jest wykształciuchem, który zrobił sobie krótką przerwę na bezmyślne bawienie się literkami i dłuższą na zabawę handlem... A ta nowa buda żyje dzięki temu, że jest w niej duży sklep budowlany znanej marki... Byłem, wiem i więcej się nie wybieram... (dlaczego???? - poczytaj sobie kolego wpisy powyżej) Mam nadzieję, że może koledzy kolegi są bardziej kumaci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Olimp i Plaza to nie są miejsca na obracanie się w - jak to ująłeś - sferach, bo galerie handlowe są do kupowania albo miłego spędzania czasu ale nie nabierania ogłady towarzyskiej. Ująłeś mnie tymi "sferami" z galerii handlowych, podam to dalej niech się ludzie uśmiechną. Zresztą "sfery" i "elyta" lubelska jest akurat na miarę naszego regionu, więc temat pozwolę sobie przemilczeć.
popatrz kto siedzi w kawiarenkach w plazie? czy nie są to te same twarze? są. są tam prawie codziennie. dlatego Plaza wygrywa. sam się z nich "uśmiecham". co do wyprzedaży: oczywiście, że akcje w mallach na zachodzie są głebokie. nigdzie nie powiedziałem że tak nie jest. w Usa są jeszcze większe. ALE kapitalizm tam a tu jest nieporównywalny. choćbyście nie wiem co robili, i pisali na forum - nie zmienicie tego. potrzebujemy 20 lat. ALE cieszmy sie tym co mamy. A jesli komuś nie pasuje Olimp czy inna galeria to niech siedzi w domu przed kompem i narzeka (to nie kosztuje i nie trzeba wydawać 200 zł za "szmatę"). taka nasza Polska natura. niestety. i to jest smutne. zawsze źle, zawsze za wszelką cenę pokazać że jestem mądrzejszy i cwańszy. żenadka..... pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
golonka napisał:
1. Najemcy butików w OLIMPIE nie sprzedają niczego czego by nie można było kupić w innych galeriach. 2. Ceny są horrendalne. Byle szmata 200 - 300 zł, a wszystko droższe jak w innych galeriach lepiej zlokalizowanych. 3. Lokalizacja fatalna (jak na 350 tysięczne miasto + 80 tysięcy studentów) - po co tracić czas i benzynę jadąc do OLIMPU ? 4. Delikatesy spożywcze ALMA są "ekskluzywne" i dlatego w normalnej cenie nie można tam kupić niczego 5. Oprócz butików w OLIMPIE nie ma żadnych innych atrakcji - kilka knajpek droższych niże te na Starówce to żadna atrakcja 6. Lubelskie realia to pensje 900 - 2000 zł (a butiki w OLIMPIE sprzedają szmateksy azjatyckie z marżami kilkaset procent) 7. Jadąc autobusem MPK do OLIMPU tracimy w obie strony 2 - 3 godziny i nie dostajemy niczego w zamian oprócz drenażu kieszeni 8. Słynne posezonowe wyprzedaże "do -70 procent" to w OLIMPIE parodia, zero konkretów za maksimum kasy. 9. Nauczta się handlować buznesmeny za dychę.
ok NO TO TROCHĘ ODPOWIEDZI: 1. inne galerie nie sprzedają niczego innego co można kupić w Olimpie. 2. kompletna bzdura- każdy butik / sklep jest inny. są tańsze i droższe. 3. lokalizacja- dla jednych fatalna (czuby/ kraśnicka, poręba itd), dla innych OK: czechów, ponikwoda, generalnie północny lublin) 4. dokładnie- takie jest ich założenie, mają być ekskluzywne. czy to wyjdzie czy nie, to już inna sprawa. jesli chcesz normalne ceny: niedaleko real zaprasza, albo biedronka po drugiej stronie ulicy. 5. nie ma knajpek (tzn jest ich mało, chyba za mało) 6. marże są różne (vide pkt. 2), pensje w większości tak jak napisałes- nad czym również boleję) ale naprawdę nie wszyscy zarabiają do 2000 zł. 7. argument bez sensu. (jak masz bliżej galerie to jasne że zasuwaj mpkiem tam gdzie bliżej 8. to prawda. tak wygląda duża część wyuprzedaży w PL 9. wychodzi słoma chłopaku, oj wychodzi. pozdrawiam dyskutantów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"M", z czego mamy się cieszyć ? Z tego że na Zachodzie kapitalizm jest normalniejszy i tańszy, a Lubelszczyzna to najbiedniejszy region UE, więc z tego powodu ceny powinny być wyższe ? Pochwal się dlaczego tak bronisz lubelskich handlarzy z OLIMP-u ? Masz tam jakiś boks czy robisz to z sympatii dla tej "elity i prestiżu przebywania w tym światowym miejscu" ? Ośmieszasz się każdym swoim tekstem. Ludzie na Zachodzie zarabiają na polskie pieniądze 6 - 20 tysięcy PLN i nawet nie zajrzeliby do OLIMP-u gdyby był u nich. Sam widzisz, że każdy sztuczny i fałszywy wpis na forum będzie piętnowany. Mam ci napisać gdzie Levisy są za 30 - 35 USD a Wranglery (2 pary razem) za 70 euro ? Handluj dalej swoimi szmatami i napawaj się prestiżem tej metalowej budy na peryferiach peryferyjnego miasta peryferyjnego kraju. Ty naprawdę uważasz, że prawdziwe lubelskie "elyty" kupują w OLIMP-ie ? Nie rób propagandy sukcesu, bo by cię zabił śmiechem każdy nadziany prawnik i lekarz z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
John, nikogo nie bronię. nie mam butiku. jestem w zupełnie innej branży. Zauważ, że o elitach pisałem w kontekście lansowania się w Plazie. W Olimpie nie ma gdzie się lansować. Myślę, że gdyby było- to i opinie forumowiczów byłyby bardziej pozytywne. tak to już jest, że chcemy dorównać tym lepszym. rat race.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, ludzie ludzie. po co te swary ? Nie ma sensu dywagować o jakimś OLIMPIE gdzie wrony stadami zawracają. Za 3 lata (2012 - 2013) będzie lotnisko w Świdniku (zasięg cała Europa). W końcu społeczeństwo Lubelszczyzny (2 miliony 166 tysięcy mieszkańców) będzie miało bezpośredni środek lokomocji żeby : skoczyć na 1 - 2 dni do Europy na zakupy, odwiedzić rodzinę w Europie, kopsnąć się na 1 - 2 tygodnie na wakacje letnie lub zimowe, spróbować pracy sezonowej lub na stałe za granicą. Po takim wyjeździe to już mało kto zrobi zakupy w OLIMPIE. Nie pomogą dobre chęci, z g... bata nie ukręci. Naprawdę dziani Polacy od dawna jeżdżą na shopping do Londynu czy Nowego Jorku. Dla nich OLIMP to Biedronka i second hand.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szajsung i panasonix napisał:
Ech, ludzie ludzie. po co te swary ? Nie ma sensu dywagować o jakimś OLIMPIE gdzie wrony stadami zawracają. Za 3 lata (2012 - 2013) będzie lotnisko w Świdniku (zasięg cała Europa). W końcu społeczeństwo Lubelszczyzny (2 miliony 166 tysięcy mieszkańców) będzie miało bezpośredni środek lokomocji żeby : skoczyć na 1 - 2 dni do Europy na zakupy, odwiedzić rodzinę w Europie, kopsnąć się na 1 - 2 tygodnie na wakacje letnie lub zimowe, spróbować pracy sezonowej lub na stałe za granicą. Po takim wyjeździe to już mało kto zrobi zakupy w OLIMPIE. Nie pomogą dobre chęci, z g... bata nie ukręci. Naprawdę dziani Polacy od dawna jeżdżą na shopping do Londynu czy Nowego Jorku. Dla nich OLIMP to Biedronka i second hand.
Daj Boże z tym lotniskiem, daj boże..... Niestety tu wyjątkowo jestem pesymistą. Im dłużej żyję tym bardziej wątpię w lotnisko. Obym się mylił. Wszyscy nie polecą na shopping do UK. bo nie będzie ich stać. Natomiast ci, których stać, już to robią. Warszawa jest w zasięgu 2,5 godz autem, Rzeszów również. Panowie i Panie z Lublina będą latać tak jak robią to do tej pory. Tyle, że jeśli lotnisko powstanie będzie to trochę mniej uciążliwe. Pozdrawiam. PS. zastanawia mnie tylko ile może być nienawiści w ludziach, byle komuś dokopać, dowalić. czy wtedy lepiej się czują sami przed kompem? Na razie nasycenie galeriami w Lublinie jest jeszcze małe, wszystkie więc przetrwają, mimo tego, że miasto biedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pustki są w olimpie bo tak naprawdę tam nic nie ma ciekawego byłem dwa razy do tej pory w tym raz przedłużyć umowę na telefon, nie rozumiem ludzi odpowiedzialnych za wynajem. cały olimp jest zasrany malutkimi sklepikami do których zagląda się raz na rok. brakuje sieciówek w których często zmieniany jest asortyment a przede wszystkim z są normalne ceny i promocje a ciuchy nie zalegają na następne sezony. powodzenia życzę jeżeli nikt tego nie zmieni, ja wolę raz na jakiś czas pojechać do warszawy mimo tego że olimp mam 10min piechotą sklepy new yorker, spencer, peek, hm a nawet jeans club czy ca na pewno przyciągnęły by klientów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie dlaczego za PRL-u wszyscy myśleli, że dezodorant Fa czy mydełko Fa to towar mega exclusive ? Bo nie mieli punktu odniesienia. Wtedy wszystko co miało zagraniczną nazwę i kolorowe opakowanie było bajerem i szpanem. Teraz polscy producenci, którym skośnoocy Chinole szyją ubranka, to m.in. marki : Top Secret, Cropp, Autograf, Big Star, Cross, House, Monnari, Mohito, Quatro Fashion, Red Star, Reserved, Reporter, Stanley Jeans, Sunset Suits, Taranko, Luigi Vesari, Volcano .... i masa innego polsko-chińskiego badziewia w OLIMPIE, kreującego się na Armaniego czy Versace. Coraz mniej klientów nabiera sie na te "amerykańskie" marki, he he. Z takimi szmateksami to można opanować co najwyżej Wąchock .... i to po 80 - 90 % obniżce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze jest to, ze mieszkam na Kalinie, niby blisko do Olimpu ale z buta troche daleko, no i bez przesiadki mpkiem nie mam jak sie tam dostac.no zeby nie bylo polączenia ode mnie do Olimpu???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylam przed swietami w olimpie, sam sklep ladnie zrobiony ale te sklepiki z ciuszkami jakas porażka, beznadziejne, nic tam nie ma, większosc to jakies bazarki, kurcze juz myslalam ze jakies fajne sklepy z ciuchami wreszcie do nas dotrą a tu znowu bazarek tylko za duzo wieksze pieniadze niz przy Novej, eh.... tak naprawde wiecej tam przestrzeni niz tych butików, bylam tam z dzieckiem i wózkiem i niestety do niektórych sklepików nawet nie weszlam bo... wózek nie miescil sie pomiedzy wieszakami, jakis koszmar.... no nic trzeba do wawki jednak na zakupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe podejście. Czasami warto zastanowić się głębiej nad rzeczami, które nas otaczają. Można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski, a jednocześnie odnaleźć drugie dno sprawy. Deb0308 - Nasze www:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę sądzicie, że to najlepsza opcja? Zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu i nie mogę dojść do żadnych konkretnych wniosków… Deb0308 - Czytaj naszą stronę:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...