Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hanna Pawlikowska porządzi zielenią w mieście

Utworzony przez Dori, 14 marca 2015 o 10:44 Powrót do artykułu
Teraz architekt zieleni? Jak już prawie wszystkie drzewa wycięto? Będzie się nudzić ta pani...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawie czyja to znajoma, bo czyżby u nas nie było mądrych osób mogących zając się tą zielenią, nie uwierzę, czyżby ona była z PSL, bo oni obsadzają stołki swoimi, bez względu na umiejętności, wystarczy mieć papierek potwierdzający wykształcenenie  
0
Kuriozum sięgnęło zenitu... Baba, która dała zgodę na wycinkę drzew na Krańcowej będzie zjamowała się  teraz zielenią w mieście. Główny kadrwicz Miasta - Pan kowalczyk - ją tu ściągną.... \ Skoro była taka świetna to dlaczego ją juz w tej bydgoszczy nie chcieli... Słyszałem, że ta Pani chce założyć Park na dawnym poligonie - na prywatnej działce Echo Investment. Ja mieszkam w domku z małą działką - też poproszę o założenie parku....
0
Kuriozum sięgnęło zenitu... Baba, która dała zgodę na wycinkę drzew na Krańcowej będzie zjamowała się  teraz zielenią w mieście. Główny kadrwicz Miasta - Pan kowalczyk - ją tu ściągną.... \ Skoro była taka świetna to dlaczego ją juz w tej bydgoszczy nie chcieli... Słyszałem, że ta Pani chce założyć Park na dawnym poligonie - na prywatnej działce Echo Investment. Ja mieszkam w domku z małą działką - też poproszę o założenie parku....
0
Pisowskie gnidy marudzą bo im zal d... ściska ze ich prezydencina swego czasu nic nie zbudował a dzisiaj Zuk wygrywa w cuglach. Zajmijcie sie przekretami w skokach...
0
Pisowskie gnidy marudzą bo im zal d... ściska ze ich prezydencina swego czasu nic nie zbudował a dzisiaj Zuk wygrywa w cuglach. Zajmijcie sie przekretami w skokach...
  PiSiorki tupią ze złości nóżkami bo Lublin wreszcie się rozwija i ku ich rozpaczy dzieje się to za sprawą Żuka, którego warszawska centrala PiS nie może strawić z prostego powodu - nie siedzi wygodnie w fotelu tylko prze do przodu z kolejnymi inwestycjami. A to PiSowi notowań nie poprawia, ba teraz dopiero widać jak miasto było zaniedbywane podczas 8-letniej prezydentury Pruszkowskiego.
0
dokładnie a specjaliści z Lublina zasilają warszafkę.Czy żuk wie,że na lubelskich uczelniach są dendrolodzy i specjaliści od zieleni ,którzy całkiem dobrze sobie radza ,tylko nie w Lublinie
0
dokładnie a specjaliści z Lublina zasilają warszafkę.Czy żuk wie,że na lubelskich uczelniach są dendrolodzy i specjaliści od zieleni ,którzy całkiem dobrze sobie radza ,tylko nie w Lublinie
  są jeszcze swpecjaliście w Lublinie albo w woj. lubelskim, ale oni nie mają takich znajomości aby dostać tą pracę.  
0
Ludzie studia to jedna wielka lipa. Skończyłem studia na kierunku architektura krajobrazu na UP w Lublinie. I jak pracuje??? Jak zwykły robol po zawodówce. Czym się zajmuję??? Sprzątaniem ulic, zamiataniem liści z chodników, koszeniem trawników, sadzeniem drzewek  i krzewów. Moi kumple z roboty to facet po wyjściu z zakładu karnego (z wykształceniem podstawowym), absolwent gimnazjum, który przerwał naukę w technikum, absolwent zawodówki, który nie mógł znaleźć pracy w wyuczonym zawodzie, gość po ogólniku studiujący zaocznie politologię..                                   Mam pytanie. W czym ta Pani jest lepsza ode mnie. Ok. Rozumiem. Kierownik jest tylko jeden. Ale niech nie chrzanią, że w tym mieście każdy może odnieść sukces, że musi tylko chcieć. Pozdrawiam. Maciej.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: