Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Herbapol Lublin wchodzi na rynek dżemów

Utworzony przez ola, 17 października 2014 r. o 14:25 Powrót do artykułu
a czy też będą zawierały w składzie tylko 2% owoców, jak to ma miejsce w przypadku soków Herbapol panie prezesie gdzie na butelkę soku przypadku tylko 2% soku a reszta z sokiem nie ma nic wspólnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HERBAPOL bee nie kupuję, sama chemia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skład syropu z czarnej porzeczki Herbapolu, cytuję: "Cukier i/lub syrop glukozowo-fruktozowy, woda, zagęszczony sok aroniowy, kwas cytrynowy, zagęszczone soki: z czarnej porzeczki i marchwi, kwas askorbinowy, aromat". Blee, ohydne...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tabliczka mendelejewa...   Pozdrawiam, Garbusek http://cookandlove.pl/
Ostatnio edytowany 11 grudnia 2014 r. o 23:26
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorszy syf jaki istnieje w sprzedaży. 36g na 100g produktu i dżem nazywany jest niskoslodzony?! Hahahah Wyprodukowano z 30g truskawek na 100g produktu. Reszta kwas cytrynowy i pektyny! Ochyda, brakuje tylko soku fruktozowego do całości. Kto kupuje produkty herbapolu i nie uprawia sportu, to współczuję rosnacego tłuszczu w organizmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży plus dla Herbapolu za dobry skład dżemów. Może nie doskonały, ale naprawdę dobry. Bez syropu glukozowo-fruktozowego (który ma niestety np. Łowicz).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak kupuję herbaty to zwykle te z Herbapolu, bo są najsmaczniejsze. Uwielbiam też ich dżemy owocowe. Nie wiem jak oni to robią, ale dżemy nie są mdłe. Jak robiłam, to nigdy nie wychodził mi taki dobry smak. Zawsze były albo bardzo kwaśne albo bardzo mdłe. Szczególnie z moreli nie mogłam znaleźć najlepszego smaku tylko zawsze wychodziły mi bardzo słodkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...