Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czytam powyższe komentarze i odnoszę wrażenie, że pisze je jedna i ta sama osoba. Zwłaszcza świadczy o tym powtarzający się w kilku miejscach błąd PSl zamiast PSL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
startowal aby dac glosy dla psl. ale jako marszalek byl bardzo dobry. nigdy nie slyszalem aby zarowno przedsiebiorcy, ksieza i ludzie prosili kogos aby pozostal na stanowisku. wiem ze oszukal, ale raczej byl to rozkaz z gory, i on musial kandydowac.zrobil wiele i wierze ze dzieki temu ze pozostal lubelszyzna dalej bedzie sie rozwijac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuk napisał:
A ja Pana poparłem w wyborach do tego sejmu i co. Jestem oszukany. Żuk
Ja też jestem oszukany. Fiat 126p.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michal napisał:
startowal aby dac glosy dla psl. ale jako marszalek byl bardzo dobry. nigdy nie slyszalem aby zarowno przedsiebiorcy, ksieza i ludzie prosili kogos aby pozostal na stanowisku. wiem ze oszukal, ale raczej byl to rozkaz z gory, i on musial kandydowac.zrobil wiele i wierze ze dzieki temu ze pozostal lubelszyzna dalej bedzie sie rozwijac.
... a jeśli karzą Mu z góry, aby wykiwał tą naszą Lubelszczyznę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale napisał:
... a jeśli karzą Mu z góry, aby wykiwał tą naszą Lubelszczyznę?
wyborców już wykiwał, więc...da radę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenujacy popis zielonych wieśniaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ on się konsultował w tej sprawie z kurią i jej kanclerzem,zapewne także z rektorem Ziębą i będą mogli wspólnie jeszcze dużo zrobić dla kościoła lubelskiego.Oby tylko Gienia nie zrezygnowała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oki napisał:
Dobry wybór
Też tak myslałem głosują 10 pazdziernika na Pana Krzysztofa w wyborach do sejmu. Cieszyłem się, że dostał się do sejmu i zrealizuje te obietnice, które składał w kampanii wyborczej i co? Klapa. Oszustwo. To nie był mój dobry wybór. Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokrętne karły polityczne mamiące wyborców NIGDY NIE PÓJDĘ NA WYBORY !!! Sami widzicie gdzie oni mają Was-wyborcy. Głosowałeś na Hetmana-wejdzie np Szpak. Umówili się pewnie juz wczesniej że zrobią handel głosami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alina napisał:
Też tak myslałem głosują 10 pazdziernika na Pana Krzysztofa w wyborach do sejmu. Cieszyłem się, że dostał się do sejmu i zrealizuje te obietnice, które składał w kampanii wyborczej i co? Klapa. Oszustwo. To nie był mój dobry wybór. Niestety.
przepraszam, 09 pażdziernika ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawy napisał:
2014 - wybory do parlamentu europejskiego; 2014 - wybory samorządowe; 2015 - wybory do sejmu i senatu; Czy we wszystkich "jedynką" na liscie PSL będzie Pan, Panie Krzysztofie? Jesli tak to, w których tak na serio, a w których dla zabawy?
też jestem tego ciekaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyslew napisał:
pokrętne karły polityczne mamiące wyborców NIGDY NIE PÓJDĘ NA WYBORY !!! Sami widzicie gdzie oni mają Was-wyborcy. Głosowałeś na Hetmana-wejdzie np Szpak. Umówili się pewnie juz wczesniej że zrobią handel głosami.
kolejny na liście jest Smolarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja się zapytam tych oszukanych jak się czują kiedy ich kandydaci zmieniają partię podczas trwania kadencji?? to jest dopiero chamstwo :/ a co do decyzji Pana Hetmana - bardziej przyda się w UM jak w sejmie - jak ktoś pisał wyżej - tam by się tylko hemoroidów od siedzenia nabawił pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry wybór. Właśnie takiej decyzji oczekiwałam od Pana Panie Marszałku. Gratuluję i dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja współczuję Hetmanowi bo na pewno nie było łatwo podjąć taką decyzję ,doskonale wie, co ludzie teraz myślą o nim!!!Zdaje sobie sprawę,że nie tak to miało być!!! Ale jak dla mnie to nawet lepiej,że jednak zostanie na naszej lubelszczyźnie!!! To na pewno wyjdzie nam na DOBRE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek jest młody i jeszcze zdąży reprezentować nasz region i w sejmie także ludzie nie można teraz twierdzić,że źle postąpił, czas pokaże!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że został, ale o co kaman z tymi duchownymi? Czy oni zawsze muszą się ładować do polityki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobra. Po co miał niby tam iść? Pchać się w większe gówno niż tutaj jest.Prawda jest taka,że najlepiej jest na swoim podwórku. Wiesz kto jest kim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście uważam, że to oszukiwanie wyborców - skoro ja głosowałam na p.Hetmana, skoro dostał się do sejmu to powinien zostać posłem. Jeśli nie miał takiego zamiaru to po co zawracał głowę wyborcom. Uważam, że mój głos jest stracony bo mogłam go oddać na osobę,która weszłaby do sejmu, osobę zdecydowaną a nie taką "panienkę co chciałaby a boi się" i tego stołka żal i tamtego szkoda - żenada. Drugi raz Hetman, już tyle głosów nie dostanie, bo tak jak ja, uważa wielu na niego głosujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...