Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czuję się jak idiota, oszukany idiota! Uwierzyłem w Hetmana Lubelskiego, w to co mówił, że postara się załatwić dla Lublina w sejmie! Przedstawiał program, plany, itd. I co. Okazuje się, że głosując na Niego oddałem głos na kogoś całkiem innego???????? Nigdy więcej nie dam się oszukać. Nigdy już nie uwierzę tej partii!!! http://forum.dziennikwschodni.pl/hetman-nadal-marszalkiem-zrezygnowal-z-mandatu-posla-t53064/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To się nazywa zwyczajne oszukiwanie wyborców. Określam ten czyn , jako wyjątkowo wątpliwy z etycznego punktu widzenia, chociaż zgodny (niestety) z prawem. Polityk powinien najpierw brać pod uwagę zasady etyczne, a potem prawo.
0
Ja także głosowałam na Hetmana ale wcale nie czuję się oszukana doceniam jego decyzje i mam nadzieję iż swoje obowiązki w regionie będzie wykonywał jak dotychczas. Gratuluje:)
0
Oszuści z PSL.Głosowałem na Hetmana,a wybrałem niejakiego Starownika (prawdopodobnie Tajnego Współpracownika SB ps. Roman wg Gazety Polskiej).Nie mogę się pogodzić z taką sytuacją.Nigdy nie zagłosuję już na PSL.
0
Hetman oszukaleś mnie.głosowałem na ciebie a ty.... Naradzasz się z klechamia dlaczego nie naradzaleś się z wyborcami. To zafałszowanie powinno skończyć się przepędzeniem go ze stanowiska.To zwykłeoszustwo !!!
0
teraz placz i zgrzytanie zebow drodzy wyborcy... moze chociaz czesc z was zrozumie, ze politycy maja was gdzies. wszyscy - bez wyjatku!
0
Więc tak strasznie wymęczony przez zielonych i kosztowny mandat poselski jest jak gorący kartofel: przechodzi z rąk do rąk, a tak naprawdę nikt go nie chce. Więc po co startowali w tych wyborach? Mam nadzieję, że wyborcy tej bolszewickej partyjki będą o tym pamiętać.
0
Sądzę, że PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 5,70 (od 01,01,2012); wraz z nierównymi dopłatami bezposrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012; wraz z podwyzszeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są pliczone!
0
To jest przykre bardzo przykre ja też czuję się oszukany, widziałem i słyszałem marszałka kilka razy postawiłem na niego i co wypiął się na mnie i na innych szkoda bardzo szkoda... polityka jest ważniejsza niż ludzie.
0
Czytam wasze komentarze i jestem przekonany,że w większości pisza je osoby,które nie głosowały na Krzysztofa Hetmana,pewnie go nieznają,a teraz robią wielki szum. Ludzie którzy oddali głos na Krzysztofa nie czują się oszukani ponieważ,w dużej części pewnie są mu znani i tak jak ja nie mają nic przeciwko temu,że zostanie nadal marszałkiem. Dla ludowców nie ważne jest czy posłem bedzie Hetman,Smolarz,Starownik...ponieważ każdy z nich będzie równie dobrze reprezentował nasz region. Dziwi mnie nagonka na człowieka, który robi dużo dla województwa.
0
Brawo Panie Marszałku!!! Takich młodych ambitnych ludzi w lubelskim potrzeba nam więcej!!!nareszcie coś się dzieje w lubelskim! PSL GÓRĄ!!!
0
Nie głosowałem na pana Hetmana, bo chciałem, żeby dalej był marszałkiem. Moim zdaniem więcej zrobi pozostając na dotychczasowym stanowisku.
0
Sądzę, że PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 5,70 (od 01,01,2012 wzrost akcyzy); wraz z nierównymi dopłatami bezposrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012); wraz z podwyzszeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są policzone!
0
klaus napisał:
Czytam wasze komentarze i jestem przekonany,że w większości pisza je osoby,które nie głosowały na Krzysztofa Hetmana,pewnie go nieznają,a teraz robią wielki szum. Ludzie którzy oddali głos na Krzysztofa nie czują się oszukani ponieważ,w dużej części pewnie są mu znani i tak jak ja nie mają nic przeciwko temu,że zostanie nadal marszałkiem. Dla ludowców nie ważne jest czy posłem bedzie Hetman,Smolarz ,Starownik... ponieważ każdy z nich będzie równie dobrze reprezentował nasz region. Dziwi mnie nagonka na człowieka, który robi dużo dla województwa.
http://www.mmlubartow.pl/artykul/ipn-uzasadnia-decyzje-dotyczaca-starosty-mariana-starownika-127947.html
0
Nie podniecajcie się "lokalnym patriotyzmem" Hetmana. Już on sobie dobrze przekalkulował ten swój "patriotyczny" gest. Przed nim jeszcze wiele wyborów, bo ma dopiero 37 lat. Na przykład wybory do Europarlamentu w 2014 (pensyjka o 300 % wyższa niż w Sejmie/Senacie i kadencja 5 letnia w Brukseli). Wybory parlamentarne w 2015, wybory samorządowe w 2014, itp. itd. Z PSL-em tez nie wiadomo jak będzie w przyszłości (wyżej 10 % nigdy nie wyciągną, mogą też przerżnąć w 2015 wybory parlamentarne). Może trzeba będzie szukać następnej partii, Panie Hetmanie.
0
Gość napisał:
Sądzę, że PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejżą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napedowym w cenie 5,70 (od 01,01,2012 wzrost akcyzy); wraz z nierównymi dopłatami bezposrednimi w Europie (2014 - miały byc takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012); wraz z podwyzszeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są policzone!
Ja widzę, że PSL bardzo liczy na popularność dzięki działaniom samorządów, które głównie są przez nich obsadzone, ale ... Sam mieszkam w gminie wiejskiej gdzie wójtem jest działacz PSlu, dużo robi, ale wszystko w części gminy w której sam mieszka, resztę olewa. I co? Część gminy (ok.20%) popiera i wójta i PSL, reszta jest wściekła. Z tych 20% zadowolonych na wybory chodzi połowa co daje już tylko 10%, z tych 10% jednak tylko ok. 1/3 zagłosuje na PSL co daje ostatecznie 3% poparcie w wyborach. Bez chłopów i zadowolonej wsi PSL nie ma w sejmie. Przejadą się na olewaniu chłopów i swych nadziejach opartych na samorządzie, już wkrótce.
0
Gość napisał:
Sądzę, że PSL ostatni raz przekroczył próg wyborczy. Kto głównie głosuje na ta partię - wieś. Jednak czas gdy chłopy przejrzą na oczy nadchodzi szybciutko, wraz z olejem napędowym w cenie 5,70 (od 01,01,2012 wzrost akcyzy); wraz z nierównymi dopłatami bezpośrednimi w Europie (2014 - miały być takie jak w Niemczech); wraz ze składką zdrowotną płaconą przez chłopów (od wiosny 2012); wraz z podwyższeniem składki rentowo-emerytalnej (2012-2014 reforma KRUS) itd. Dni PSL są policzone!
Zupełna racja. Hetman dobrze o tym wie, że PSL w 2015 roku nie przekroczy progu 5 % (lub wejdzie ledwo kilkoma posłami), więc próbuje mościć sobie legowisko we władzach samorządowych. Chce dopilnować swego interesu tutaj. Cała filozofia. Robiąc propagandę wokół siebie teraz - ma większe szanse w 2014 roku uzyskać mandat europosła (wybory w 2014 roku) lub przedłużyć fuchę w samorządzie lubelskim (wybory również w 2014 roku).
0
Myślę, że Hetman powinien zastanowić się co chce robić przed startem w wyborach. A tak oszukał prawie 10 tyś ossób, które na niego głosowały. Oczywiście, że prawo na to nietety pozwala, żeby politycy kalkulowali co im się lepiej opłaca. Miałem nadzieję, że marszałek myśli o naszym regionie, a to jak zwykle karuzela stanowisk. Nie dali lepszego to został.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: