Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

High School Musical w hali Globus

Utworzony przez kazik, 23 listopada 2010 r. o 16:29 Powrót do artykułu
Hahahaha reklama za darmo na łamach gazety i internetu. Dobre ciekawe gdzie jest napisane, że artykuł reklamowy. Dobra promocja dla organizatorów. Mosir sam wpaść na to nie mógł prawda i coś zorganizować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Jak się dowiedziałam, nie mogłam uwierzyć. Po prostu ich kocham! Już odliczam dni – cieszy się Alicja Błażejczyk, uczennica jednego z lubelskich gimnazjów. – Widziałam wszystkie filmy HSM po kilka razy. Teraz wreszcie zobaczę ich na żywo – dodaje Kasia, koleżanka Alicji z klasy.
Dzieci myślą, że zobaczą prawdziwych aktorów z HSM... to się rozczarują. Film oglądałem jakiś jeden(nie wiem którą część) z panną, bo chciała. Nieszczególnie mnie zainteresował bo adresowany jest głównie do uczniów podstatówek i może gimnazjów a ja już się nie mieszczę w tych kategoriach... Ale taki występ na żywo bym obejrzał, ciekawi mnie to, co zaprezentują sobą nasi młodzi aktorzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy poczytać w necie i wiadomo, kto gra w spektaklu. i po co pisać komentarze od czapki. a ja się wybiorę z dziećmi, bo w końcu coś dużego się w mieście zadzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by się ktoś wybierał z dzieciakami, widziałem na AleKiedy.pl ofertę 3 bilety w cenie 2 (czyli 80 zł zamiast 120 zł).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...