Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Historyk otrzymał medal od KUL

Utworzony przez LBN, 14 października 2009 o 23:13 Powrót do artykułu
http://przymierzsie.pl/projekty/projekt83.php - zaglądaj codziennie, każdy Twój głos to szansa dla Lublina!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIBIESKIE ZWYCZAJE Jaki KUL-awy poziom jest m. in. na KUL-awym university nie każdy widzi. Mieszanie KULtur choćby wyznaniowych też dziwnie wygląda bo: od ołtarzy, z ambon duchowieństwo płci obojga opier...nieczało np., rozwiedzionych, ograniczało im możliwości zbawienia - bo grzech! W grzechu żyli dzieciaci księżą i dzieciate zakonnice – te nawet po aborcji lekami - też zakazanej, bo grzech – na co nie raz zwracał uwagę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY. Sama zaś biblijna Mańka miała bękarta uznanego zbawiciela świata, nie wiedziała co to mąż, a sam Józek był tylko kochankiem Mańki i... grzechu nie było! Jak to wygląda w rejonie obejmującym biblię? Haj chłopak nie walnie dziewczyny np., na dzień dobry – to się nie widzieli, nawet jak siedzieli pół dnia! Nadawanie więc tytułów wygląda równie dziwnie”jak niezbadane są drogi boskie”, bo KUL-awe intelekty nawet hab.(itowe) niczego nie zbadali jak należy, a to zaś trąca poważną schizofrenią. Nie bez kozery jest KULejna propozycja od KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC dla KULawego półŚWIAT(k)A NAUKOWEGO wprowadzenia katolickich określeń „stopni naukowych”: 1)w miejsce państwowego mgr – BARANEK - skrót – BARAN. 2)w miejsce dr – BARANEK BOŻY – skrót BARAN.B. 3)w miejsce hab. -HABITOWY – skrót HABIT. 4)w miejsce prof.- OSIOŁEK – skrót – OSIOŁ. Przecież to jest takie katolickie, że aż wstyd, tak samo jak katolickie są KULawe teorie nawet Teologiczne. Rektorem ASC jest: *********** ***********; e-mail: ***************@****.**; www.**********************/****; tel.: +** *** *** ***. Zostańcie z B(L)OGIEM (PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: