Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
też coś - w Lublinie nic nie jest na czas . Wszystko co przygotowują miejscy urzędnicy musi być spartolone
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucic brudasów na zbity ryj niech spadaja do madrydu. Polska firma jak ma poslizg w terminie jest juz skończona bo nie dostanie pieniedzy za wykonaną pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedą przebudowywać Sikorskiego, potem może przedłużenie Głębokiej ale system budują. Inteligentnie to wszystko jest zarządzane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ten system budowany rączkami tychże Hiszpanów działa już gdzieś w Hiszpanii? pytam się tylko dlatego, bo nie chciałbym aby nasz Lublin stał się poligonem doświadczalnym dla jakiejś firmy, która na samym starcie już ma problemy! nic dziwnego, że u nich kryzys szaleje, coraz większe bezrobocie i kto żyw, ten daje dyla z tego pięknego kraju na zachodzie Europy! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny panie niedorzeczniku i kłmaczusku z ratusza, ob. Kieliszku. Pragnę przypomnieć co pisali mieszkańcy w komentarzach jak pan ogłaszał tę super nowinę - że to nie realny termin i Hiszpanie nie znają się na polskim prawie budowlanym. Dziś wspaniałomyślnie ratusz przedłuża nierealny termin jaki zadeklarowali Hiszpanie, zamiast za każdy dzień zwłoki naliczać kary umowne. Kolejny przykład niegospodarności i dziwnych układów?, zaraz po KPRD i feralnej budowie pasa na ul. Filaretów do skrętu w lewo w ul. Głęboką. To jest kolejny przykład niegospodarności !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We Wrocławiu od miesięcy są problemy z tym systemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając wypowiedzi p. Kieliszka mam wrażenie że nie pracuje on na etacie w ratuszu i nie broni interesów mieszkańców lecz jest adwokatem wykonawców. Myślę że powinny się tym zainteresować odpowiednie służby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za cackanie się  w wykonawcą!   Nie dość, że zaniżył cenę i wygrał przetarg,  to  oszukuje podwykonawców. Polska firma już  dawno zostałaby przegoniona z budowy. Proszę bardzo Polimex-Mostostal z budowy Urzędu Marszałkowskiego. Kaktus mi gdzieś wyrośnie jak  inna hiszpańska firma wybuduje sieć szerokopasmową światłowodową na terenie województwa lubelskiego.  Pół roku temu wygrali przetarg,  a nie mają pojęcia, jak się zabrać za robotę. Żegnajcie dopłaty z Unii E....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dotrzymuje terminu = płaci odsetki za zwłoke - tak powinno byc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wcale się nie dziwię . Pewnie myśleli że będzie jak w Madrycie. A u nas każda pierdołę trzeba tygodniami uzgadniać latając po pietrach MPWIK , LUBZEL , UM itp. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...