Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
też coś - w Lublinie nic nie jest na czas . Wszystko co przygotowują miejscy urzędnicy musi być spartolone
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wyrzucic brudasów na zbity ryj niech spadaja do madrydu. Polska firma jak ma poslizg w terminie jest juz skończona bo nie dostanie pieniedzy za wykonaną pracę.
0
Bedą przebudowywać Sikorskiego, potem może przedłużenie Głębokiej ale system budują. Inteligentnie to wszystko jest zarządzane...
0
a czy ten system budowany rączkami tychże Hiszpanów działa już gdzieś w Hiszpanii? pytam się tylko dlatego, bo nie chciałbym aby nasz Lublin stał się poligonem doświadczalnym dla jakiejś firmy, która na samym starcie już ma problemy! nic dziwnego, że u nich kryzys szaleje, coraz większe bezrobocie i kto żyw, ten daje dyla z tego pięknego kraju na zachodzie Europy! 
0
Szanowny panie niedorzeczniku i kłmaczusku z ratusza, ob. Kieliszku. Pragnę przypomnieć co pisali mieszkańcy w komentarzach jak pan ogłaszał tę super nowinę - że to nie realny termin i Hiszpanie nie znają się na polskim prawie budowlanym. Dziś wspaniałomyślnie ratusz przedłuża nierealny termin jaki zadeklarowali Hiszpanie, zamiast za każdy dzień zwłoki naliczać kary umowne. Kolejny przykład niegospodarności i dziwnych układów?, zaraz po KPRD i feralnej budowie pasa na ul. Filaretów do skrętu w lewo w ul. Głęboką. To jest kolejny przykład niegospodarności !!
0
We Wrocławiu od miesięcy są problemy z tym systemem.
0
Czytając wypowiedzi p. Kieliszka mam wrażenie że nie pracuje on na etacie w ratuszu i nie broni interesów mieszkańców lecz jest adwokatem wykonawców. Myślę że powinny się tym zainteresować odpowiednie służby.
0
Co to za cackanie się  w wykonawcą!   Nie dość, że zaniżył cenę i wygrał przetarg,  to  oszukuje podwykonawców. Polska firma już  dawno zostałaby przegoniona z budowy. Proszę bardzo Polimex-Mostostal z budowy Urzędu Marszałkowskiego. Kaktus mi gdzieś wyrośnie jak  inna hiszpańska firma wybuduje sieć szerokopasmową światłowodową na terenie województwa lubelskiego.  Pół roku temu wygrali przetarg,  a nie mają pojęcia, jak się zabrać za robotę. Żegnajcie dopłaty z Unii E....
0
Nie dotrzymuje terminu = płaci odsetki za zwłoke - tak powinno byc
0
Ja wcale się nie dziwię . Pewnie myśleli że będzie jak w Madrycie. A u nas każda pierdołę trzeba tygodniami uzgadniać latając po pietrach MPWIK , LUBZEL , UM itp. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: