Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
BYLI KIEDYŚ ŚWIATLI POLACY,KTÓRZY ROZUMIELI ,ŻE PRZYSZŁOŚĆ W NAUCE...Szkoda ,że młodzież , której próbowali stworzyć lepszą przyszłość , w swojej większości okazała się być tak tępa, że mentalnościowo dziś chce ona ludzi myślących cofnąć do średniowiecza !!! Ale z pewnością jej to się nie uda !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow 800 lajków wow ale hicior :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Guest" post="1277999" timestamp="1454658851"] BYLI KIEDYŚ ŚWIATLI POLACY,KTÓRZY ROZUMIELI ,ŻE PRZYSZŁOŚĆ W NAUCE...Szkoda ,że młodzież , której próbowali stworzyć lepszą przyszłość , w swojej większości okazała się być tak tępa, że mentalnościowo dziś chce ona ludzi myślących cofnąć do średniowiecza !!! Ale z pewnością jej to się Takie będą Rzeczypospolite jakie ich mlodzieży chowanie. Zapomnieliśmy o tym i taką mamy mlodzież jak ją sobie wychowaliśmy!!! Zamiast wytykać błędy innym pomyśleć jak to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CUD na UMCS-ie!   Teraz powinna patronka miec kółko nad głową i złożone ręce - jest to znak, że Bało - Niebieskie Flagi ogłaszają NAJśWIETSZĄ MARYJĘ SKŁODOWSĄ - KURIĘ!   Dziwna hegemonia KUL - u - usiebie nie powiesili ani jednej flagi Zbawienia, a na UMCS-  ie jest ich od cholery!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magiczny to był murek na AOS-ie coscie go zamkneli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name="Guest" post="1277999" timestamp="1454658851"] BYLI KIEDYŚ ŚWIATLI POLACY,KTÓRZY ROZUMIELI ,ŻE PRZYSZŁOŚĆ W NAUCE...Szkoda ,że młodzież , której próbowali stworzyć lepszą przyszłość , w swojej większości okazała się być tak tępa, że mentalnościowo dziś chce ona ludzi myślących cofnąć do średniowiecza !!! Ale z pewnością jej to się Takie będą Rzeczypospolite jakie ich mlodzieży chowanie. Zapomnieliśmy o tym i taką mamy mlodzież jak ją sobie wychowaliśmy!!! Zamiast wytykać błędy innym pomyśleć jak to zmienić.
My już o tym na szczęście nie musimy myśleć ! Czasy pokazały, że światli młodzi powinni stąd wyjeżdżać , uczyć się języka i bardzo szybko przyjmować obywatelstwo ,bo Unia się wali , a tutaj jeszcze ze cztery pokolenia ,naród zniknie zgodnie z prawami natury ,pojawią się bory i lasy,  czyli wrócimy do początków.Ale może tym razem Stwórca nie popełni błędu aby zasiedlić ten teren tak nierozgarniętym plemieniem ...;-(((  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądając tę fotografię mam ogromną satysfakcję, że jako młody chłopak (16 lat) budowałem tez ten budynek. A działo się to w związku z odbywanymi praktykami zawodowymi z racji uczęszczania do Państwowych Szkół Budownictwa przy Alejach Racławickich. Wówczas takie praktyki obowiązywały wszystkich uczniów. Nie obowiązkowa była tylko religia którą każdy mógł sobie wybrać kościól czy zakon. Ja i moi koledzy z klasy uczęszczaliśmy na KUL inne klasy do Kościoła Garnizonowego a nawet do Klasztoru Karmelitów Bosych na ulicę Świętoduską. Podczas budowy w slangu uczniowskim, o tym budynku mówiło się "duża chemia". Częściowo budowałem ten budynek i dla własnego syna który  studiując na UMCS miał tam zajęcia. Szkoda że ja osobiście nie skorzystałem z tego budynku bo ukończyłem Ekonomię. Jeszcze większy żal można mieć do ówczesnego traktowania życia szkolnego w którym nie było miejsca na jakieś fotki pamiątkowe, czy to z terenu szkoły czy z praktyk. Po prostu tak było: szaro, mizernie, "bez życia". Młodzież czytająca te słowa może sobie porównać obecne czasy z "naszymi" i wyciągać wnioski. Pozdrawiam wszystkich budowniczych-praktykanów nie tylko Wielkiej Chemii ale także Hotelu UNIA, szkoły w Świdniku, stacji paliw CPN(AL.Zygmuntowskie), bloków mieszkalnych przy ul.Droga Męczenników Majdanka nr.nr. 34,36,38,40 i 42. J.M.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byłoza wstretne jkomuny.WWszędzie cos sie budowalo .Lublin po wojnie miał 120 tys mieszkańcówW momencie zmiany ustrojowej w 1989 ok.300 tys..Pokazuje zdjęcia wielkiej budowy w ostatnim 25 leciu!Czekam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według tego co zrobił ostatnio nasz nowy wojewoda z pisu, zarówno ten komunistyczny pomnik, a szczególnie budynek, powinny być rozebrane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
według tego co zrobił ostatnio nasz nowy wojewoda z pisu, zarówno ten komunistyczny pomnik, a szczególnie budynek, powinny być rozebrane.
wszytkie budynki sprzed okragłego stołu rozebrać, bedzie miejsce na pomniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam ... Często przechodziłam tędy do baraków WSInż przy ul.Langiewicza (z sentymentem wspaminam nazywanie WSInż - "Politechniką Baraczkową"). Był to okres moich studiów na WSInż. Miasteczko akademickie powstawało i piękniało. Również osiedle mojej Uczelni -dzięki inicjatywie i wizji śtp. Rektora S. Podkowy powstało łącznie z akademikami przy ul.Nadbystrzyckiej. Od szeregu lat jest to już Politechnika Lubelska z wspaniałymi obiektami. Lublin - jako ośrodek akademicki pięknie się dalej rozwija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkalem niedaleko doskonale pamiętam czas tej budowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według logiki pogrobowców komuny chyba gdyby nie komuna to by się nie budowało skoro to komunie przypisują tę zasługę :) Tyle tylko, że przed wojną wybudowano cały COP i postawiono od zera na piachu całe miasto Gdynię. Gdyby nie komuna budowało by się co najmniej tyle samo o ile nie więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna zniszczyła nasz piękny kraj, zaśmieciła fabrykami, stoczniami, hutami, uczelniami, szkołami, drogami, których po wojnie nie było... Zniszczyła wolność ludzi, kazał im iść do szkół, na studia (nawet młodzieży chłopskiej i robotniczej), nie pozwalała odpoczywać i dała wszystkim pracę... itd itp...A było tak pięknie i sielsko ale na szczęście wszystko wraca do "normy"... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według logiki pogrobowców komuny chyba gdyby nie komuna to by się nie budowało skoro to komunie przypisują tę zasługę :) Tyle tylko, że przed wojną wybudowano cały COP i postawiono od zera na piachu całe miasto Gdynię. Gdyby nie komuna budowało by się co najmniej tyle samo o ile nie więcej.
Może i tak by było, ale teraz można sobie pogdybać, natomiast są tacy którzy twierdzą że tzw komuna zniszczyła Polskę! Ja w takich sytuacjach pytam ile POLSKICH stoczni, hut  fabryk szkół szpitali powstało przez ostatnie 25 lat "naprawy" Polski...? Tylko nie wymieniajcie centrów handlowych, stadionów, basenów, montowni i innych "fabryk" obcego kapitału gdzie Polacy (całkiem ineligętny naród a jednocześnie łatwowierny...) są tanią siłą roboczą, bo kolki dostanę od śmiechu...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wojewodo, jutro poniedziałek jest nowy szalenczy plan godny wielkiego Kaczki wodza wszystkich Polaków -  na Świdnik!!! Mieszkancow wywiezc, najlepiej do Lichenia tam doznaja oswiecenia, miasto wyburzyć a na jego miejscu postawic LAS, LAS KRZYZY , oto DOBRA ZMIANA po lubelsku, to odpowiedz lubelskiego wojewody na wezwanie pana z zoliborza, króluj nam Jarku zawsze i wszedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bulwar Joanny Darc 16 w Marsylii - Liceum Techniczne Marie Curie. Pytam uczniów stojących przed szkołą czy wiedzą, że M. Curie to Polka. Nie wiedzą. Będąc w Lublinie poszedłem na 13 piętro wieżowca UMCS ( marketing ) i poprosiłem o zdjęcie jak w reportażu. Zawiozłem prospekty UMCS do tego Liceum i powiedziałem Im, że Francja oszacowała laureatkę Nobla na Liceum a Polska na Uniwersytet. Czasami drobny krok więcej robi niż te POkraczne linki . I znów lubelskie GWno czepia się Kaczora. Za co? Za to, że wyborcy POgonili POkraki w krzaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...