Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niezłe buraki ze wsi bawią się w Lb wstyd gdzie była policja chyba w du***
Obstawiam że to buraki z miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po ubraniach widać, że to wieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hit ? dla plebsu może tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po ubraniach widać, że to wieś
Niejeden ze wsi ubiera się lepiej niż niejeden z miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż trudno powstrzymać się od stwierdzenia ' coś pod czapką zaszwankowalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to ten w niebieskiej dobra impreza była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe ten w niebieskiej koszulce to chyba ze wsi łęczna. P.S nie napinaj się tak bo koszulka pęknie lol :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie się podział koniec filmiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod remizą nie sprzedają ubrań. Musieli raczej je zakupić w Lublinie. Z tego co wiem to nie ma podziału na sklepy dla mieszkańców wsi i miasta więc skąd ta pewność, że to "element" okolicznych wiosek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bawi się wieś która przyjechała do miasta Lublina . Wstyd i tyle , jaka muzyka takie towarzystwo i zabawa :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dni kultury studenckiej.....do czego to doszło, że nasze miasto ma takich studentów.... to wszystko wina pieniędzy, że bierze się bydło na studia, a nie przeprowadza selekcję. Ktoś o takim poziomie nie powinien mieć wstępu za drzwi uczelni. To obraża normalnych studentów!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto kultury to chyba nie jest? Ale poza tym co jest dziwnego czy śmiesznego że ludzie się bawią jak potrafią, bo w lokalu nie ma miejsca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież tak codziennie bawią się ludzie na całym świecie w domach na prywatkach na dyskotekach itp ! :D  Za dużo alkoholu i w tango! :D Grunt że nikomu nic się nie stało i nikt się nie bił! Luzik!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie to ludzie ze wsi mają więcej smaku od tych tutaj.... Sam jestem ze wsi i w zyciu bym tak nie odjebal. "Miastowi" czesto są gorsi od "wsioków" jak nas pieszczotliwie się nazywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potanczyc juz nie mozna ??Impreza przeniosla sie na zewnatrz i tyle !! Nie pierwszy raz i nie ostatni tym bardziej ze coraz cieplej !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelscy studenci przyszłość narodu, aby patrzeć jak przejmą władzę od dzisiejszych rządzących. Grzeczne dzieci z katolickich rodzin, studenci prawa, w tym kanonicznego, przyszli lekarze i inzynierowie. Patologia! Ch... D... i kamieni kupa!
Wiocha spod Zamościa bawi się w Lublinie...jak mniemam to Katolicy i zarazem wyborcy PIS...tak się bawią konserwatyści, prawdziwi patrioci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sami jesteście wiocha na świecie zabawa to normalka tylko w smutnej konserwatywnej polsce nic nikomu nie wolno robić. najlepiej niech wszyscy będą szarzy ponurzy i bez fantazji brak inwencji i otwartości to powód biedy w lublinie. w tym chorym kraju wszystko musi mieć ramy zakazy regulamin i nic nie wolno jak za komuny wszyscy muszą być równi
Nie wiem co ma piernik do konserwatyzmu? Znam kraje bardziej konserwatywne, gdzie zabawa na ulicy to część kultury... Co to imprezy w Lublinie to po prostu banda pianych ludzi, którzy nie wiedzą gdzie są :D Przyjechali do miasta, żeby się pokazać przed innymi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia jest w każdym mieście a im większe miasto tym większa. np Wrocław- strach chodzić po starym mieście, bo na każdym rogu jakiś żebrak, narkoman, menel leżący na ławce. W Lublinie owszem też są marginesy społeczne, ale przynajmniej nie straszą ludzi w centrum miasta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja była? I co? Widze jak się uspokoili. A czemu nie zabrali ich na wytrzeźwiałkę? Niby z miasta, ale więśniaki jakich mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co ma piernik do konserwatyzmu? Znam kraje bardziej konserwatywne, gdzie zabawa na ulicy to część kultury... Co to imprezy w Lublinie to po prostu banda pianych ludzi, którzy nie wiedzą gdzie są :D Przyjechali do miasta, żeby się pokazać przed innymi...
Myślę ze raczej wyszli ze swoich miastowych blokowisk gdzie żyje największy margines społeczny. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...